Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

sskrblik

Být mladší a vidět tenhe trip dříve, asi jsem spokojenější. Takhle to na mě působí poměrně tuctově. Ze závěru filmu vyplývá, že celý ten výlet neměl žádnou logiku. ()

hroubek

Todd Phillips nám ukazuje, že i na začátku kariéry měl dost nápadu a cit pro komediální scény. Kdysi jsem tento film viděl, teď jsem si ho po letech  zopakoval a zub času se tedy dost podepsal. Není to špatné, ale žádné komediální terno to taky není. Herecky je to fajn, několik hodně slušných scén, a efektivně použitá nahota. Nicméně to nejlepší Phillips vytvoří za pár let s dalšími filmy. ()

J.Lajner

Jedna z mála Amerikou produkovaných „teen“ komedií, na které se dá dívat i s odstupem let.  Možná je to tím, že mám slabost pro „road movie“ filmy. První studiový příspěvek Todda Phillipse sice není čistokrevným zástupcem výše uvedeného subžánru, ale ta idea o dlouhé cestě, na které parta hrdinů získává zkušenosti a prožívá nejrůznější dobrodružství, tu přítomna bezesporu je. Na rozdíl od Ridleyho Scotta nám však Phillips nenabízí feministický manifest, ale lehce ujetou srandu, kde o vtipné hlášky, variabilní charaktery a decentně dávkovaný fekální humor není nouze. ()

horacko

Túto tínedžerskú komédiu mám veľmi rád. Pripomína film Nebezpečná zásielka, ktorý bol predchodcom Road Trip. No humor a šialené situácie sa zanechali aj v tomto filme. Výborne sa pobavil pripozeraní tohto filmu a preto až 4*. ()

blackJag

Nic nového pod sluncem, pořád dokola stejné zápletky, podobné vtipy, stejně zbytečné rádoby filozofování a proslovy, které jen zdržují děj od poslední mety ve formě závěrečných titulků. Na zabití nudy jistě dobré, to jsou ve stejné kategorii i daleko horší kusy, ale v hlavě vám to dlouho nezůstane (proč by taky mělo?), pokud tedy nejste zapřísáhlým fanouškem Amy Smartové (rád bych se mezi ně počítal, ale ty její plachťáky mne vždycky pořádně znervózňovaly), která tu předvede něco málo ze svých tělesných půvabů. Jinak Tom Green klasicky trapný až na půdu. 50% ()

Ravi

Populární teenage komedie, která mě nebaví, ale nejhorší není. Ještě pár takových a fond obměn bude vyčerpán. Možná už se stalo. 45% = 2/5 ()

Siri69

Super dobrodružná komedie... Dobré herecké obsazení - Meyer,Scott,Smart,DJ Qualls... Všem fanouškům bláznivých road movie doporučuju !!! 4* ()

Myrreczech

Jak si tady každý pochvaluje, že to není typická teen komedie plná koz prdelí a zvratků, tak mě to možná i chybělo. Tady bylo zase příliš málo takových scén a tudíž to místy bylo takové přiblblé a nudné. O míle horší než podobný Eurotrip. ()

Autogram

Slušná teenage komédia s nápadom a hlavne bez prehnaných scén tlačených do trápnosti, ako sa stáva v dnešných časoch stále viac pravidlom. Partia bláznov je celkom vyrovnaná, každý z nich si odhryzne svoj kúsok filmu. Ako bonus ležérne vyzlečené scény, dokonca aj s hlavnou hrdinkou Amy Smart. Záver je taký priemerný, tam sa už nepodarilo nič mimoriadne vymyslieť. ()

P1tr

Na jedno shlédnutí ideální a vtipné...aspoň myslím, už si totiž moc nepamatuji o čem to vlastně bylo. ()

Philoun1

Vážně dost dobré 3* oproti všem teenage comedy co se v americe točí, stylem mi to připomínalo Eurotrip. Vtipné, svižné a neurážlivé. ()

spikey1

obsazením, dějem i vtipy silná komedie na způsob American Pie, která dokáže konkurovat a obhájit si své místo na slunci ()

Jello Biafra

Mladík v podaní Breckina Meyera sa dostane do ťažkého prúseru a musí spolu so svojimi kamošmi cestovať z New Yorku do Texasu aby chybu napravil. Tým sa spúšťa záminka pre množstvo nečakaných vtipov a hlášok, ale zápletka je deravá jak ementál. Ako neškodná oddychovka ale film pobaví. ()

Heraldika

Jestli z tohoto filmu vyplývá nějaké ponaučení, tak pouze toto: nikdy nekritizovat obsluhu v podnicích nižší kategorie. ()

Cejny

Zábavná průměrná teen komedie s vychytanými herci, hlavně DJ Qualls a vypravěč Tom Green. V pohodě se na to dívat, prostě dobrá, kvalitní oddychovka. 60 % ()

herr_carter

"Malý losos plave si a zahlédne ho pták...a ten ptáček říká áááá,a-áááá.." Za mých mladých let mě film bavil více jak prci prci prcičky......................moje hodnocení = 6 z 10. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“