Pokračování úspěšného kinohitu o nevlastních sourozencích, kteří dokonale manipulují s lidmi kolem sebe a ďábelsky si zahrávají s láskou a sexem. Sebastian Valmont se zamiluje do naivní Daniely. Aby získal její srdce, rozhodne se skončit se svým nevázaným životem. Jeho zhýralé sestře Kathryn se ale vůbec nezamlouvá, že dal přednost naivní dívce. Doufá, že vše překazí, když Sebastianovi nabídne dvakrát tolik vášně a sexu. (oficiální text distributora)

Vyrida

Důležité je hned na úvod asi napsat, že toto pokračování v žádném případě nesahá svému předchůdci ani po kotníky. Zařazení děje přímo do školy bylo jasným podmětem přiblížit se ještě o něco více teenagerské skupině diváků, než minule. Bohužel když nemáte hereckou kvalitu a ani pořádně promyšlený scénář, tak vám nepomůže ani černá režisérská magie. Jediné poznávací prvky, že se jedná opravdu o pokračování zůstávají pouze detaily v podobných křestních jmen a pár lehce na oko kopírujících scének. Celý příběh tak nějak plyne bez emocí až ke konci, který mi připadal jako ze špatného snu. Hodnocení proto zachraňuje těch pár úsměvných hlášek, i když jich bylo o dost méně, než minule. A teď huráááááá vzhůru na třetí pokračování... ()

numi

Vzhledem k tomu, že dle mého osobního názoru, byla jednička tím nejabsurdnějším a nejdebilnějším (omlouvám se) snímkem, který jsem za celý rok 2005 viděl, tak tohle pokračování je naprosto geniální parodií na hodně ujeté téma. Chápu, že je tady knižní předloha, která má jisté kvality, ale pokud na vše zapomenete, a hlavně pokud chcete zapomenout, tak zjistíte, že jednička je nesmyslný blábol, který se snáží tvářit vážně a dvojka jí po celou svou krátkou stopáž pohrdavě kouká do očí. A v závěru jí plivne dvakrát do ksichtu a odejde. Ale couvá! To aby si nikdo nemyslel, že utíká... (viz. film) A nezapomeňte - nikdy holkám (resp. ženám obecně) nekupujte mobil. Pak jednou zůstanete sedět na lavičce a budete litovat... ;o) PS: Zastřelte mě, ale fakt se mi to líbilo. A obě hlavní představitelky byly dokonalé. Teda, herecky ne, ale vždyť je to parodie... Copak Leslie Nielsen někdy hrál na Oskara? [leden 2006] ()

harfuska

Pán Kumble má asi silný zmysel pre humor, keď z výborného filmu urobil strašnú paródiu. A nevybral si na to ani pekných hercov, na ktorých by sa dalo dívať. Jedine Amy Adams bola celkom roztomilá, ale ani jej krásny ksichtík mi nedovolí dať o hviezdu naviac. ()

Petroff

Nejlepší z filmu jsou dvě kozatky co vlezou za týpkem do sprchy a brutálně si ho dávaj kecama ... "Jéé, on vystříknul... !!" ()

lioncel

zatraceně pohledné, vilné mladé dívky ve školních uniformách .. moc hezký pohled, ale hodnotit to jako film? - já to beru spíše, jakože to je natočeno jen pro takové malé potěšení našich zrakových orgánů .. ty odrostlý a věkem sešlý členky csfd mohou jen tiše závidět a hanět .. my co máme pochopení a umíme ocenit krásu, se alespoň na chvilku zasníme a usmějeme .. víc stejně udělat nemůžeme … ()

ZoltanCZ

Ten film je otřesný, ale nějakým haluzem se na něho dá jakž takž dívat.Ačkoli mám dojem, že jsem se občas smál scénám, které neměly být vtipné. ()

Lyncha odpad!

Takový propastný rozdíl mezi prvním filmem a "dvojkou" jsem ještě nezažila! Film nese číslo 2, ale dějově Velmi nebezpečné známosti předchází. Ve skutečnosti jde však o jejich kopii s pozměněnými detaily, katastrofálními hereckými výkony, stupidními rozhovory. Skvělá hudba podkreslující předchozí film se také úplně vytratila. Celkově totálně prázdné. ()

Jufonka

Spíše to na mě působilo jako jeden dvojdíl Dawsonova světa, o co víc, že hlavní představitel byl podobný postavě jménem Pacey z Dawson's creek... Špatný ale je, že ten Dawson byl možná někdy i zajímavější... Tady mi byla děsně nesympatická herečka, která ztvárňovala nevlastní sestru (možná to tak ale mělo bejt?). Hlavní "hrdina" vypadal jako trubka (opravdu by ho nějaká chtěla?). Celý mi to přišlo neuvěřitelný... a vlastně o ničem, když o tom teď přemejšlím. To se nedá ani srovnávat s bohatýma dítkama typu Dylan a Brandon z Beverly Hills :) Tihle byli ještě o pár tříd vejš!:-D Film o puberťácích pro puberťáky? Nevím, nevím, pro mě to byl nedělní film pro nudný večer. ()

Aljak

Znehodnotiť tak perfektný scenár a predlohu? To snáď nie je ani možné! Teda je... Tento film dokazuje, že je to predsa len možné. Otázka znie, Prečo? Veď rok predtým zožal obrovský úspech Cruel Intentions - a tam už veru nebolo poriadne ani čo zlepšovať. Oproti tomu bola táto "dvojka" neskutočná fraška. Samozrejme ten skvelý Sebastianov ironický prejav nezmizol ani v tomto. Ale v porovnaní s Ryanom Phillippem, tomuto predstaviteľovi Sebastiana (Robin Dunne) tá rola vôbec nesadla, resp. ju zahral naozaj mizerne. Celkovo som od tohto filmu nečakal žiadne divy, ale že to bude až takáto skaza? No ďakujem pekne... Vysoký podpriemer hraničiaci s odpadom! ()

MrPierc

Pořád ještě slušně provokativní, ale chybí tam originálnější zápletka a hlavně alespoň trochu zjevově výjimeční představitelé. ()

carly

zaujímalo by ma, čo fajčil scenárista, keď písal záver tohto diela. lebo to musela byť celkom sila. jediná dobrá vec, ktorú o tomto "filme" môžem povedať, je, že mám rada Robina Dunna. ()

Fallen_One

Tak samozřejmě přehrávání, nereálné situace a povrchní plky. Dívat se na to dá, ale kvalitou je to hodně nízko. Pěkné holky to (ne)zachrání (sprcha :-)). Tenhle Titanik daleko ale nepopluje. ()

necisty

Dvojka trpí klasickým neduhem dvojek - je prostě horší než jednička a taky docela jiné, ale je to stále o tom. Proč většina lidí hodnotí negativně je jasné. Tentokrát tu nehodnotím herecké kvality, smysluplnost děje, nebo snad režii. O co tu celou dobu jde je pointa a to se mi sakra líbí. ... Pokaždé, když na tebe myslí je vlhka. Vlhka? Jo, má slzy v očích.... Mrtvá štěňátka! ()

Juto

Tento prequel s prvým filmom mi nijako nesedí, a už vôbec nie také dobré ako to prvá časť. Niektoré scény sú prevzaté z prvej časti a sú absolútne zbytočné a choré. A herectvo je tiež veľmi slabé. Jedine Amy Adams ma potešila. Kvôli nej dávam dve hviezdy. 4/10 ()

daEmoNickY odpad!

Postavy jsou prehnane (princ Dobromil, Blbka, Zmije ) , a taky se tak chovaji, takze jsem si to zacal plest s komedii. Nicmene tam "nejsou" vtipne rozhovory, takze to asi komedie neni. ... ... ... Mista jsou zajimava (zvlast v jachte), nicmene jsou az prapodivne prehnane. Gagy. Nebyt nekolika (jizda na koni, sprchovani...), ktere hranici s Soft "peckem" tak bych odesel. ... .... ... Hostina to je pomerne chuda, i kdyz je tu nekolik kozicek, a i bobrik by se nasel. ... ... ... Kresleni Slouzici tam jsou snad jen proto, aby se ukazalo jaka je sestra Zmije a bratr Dobromil. Bylo to sice chytre propojit to do jedne sceny, ale tam to s vtipem skoncilo . Smysl Holky jsou devky. Ale aji tehdy, aniz by do nich jeden vrazil penize. Nektery dokonce "zelenace" odmitnou. ()