Connor McLeod se po smrti svého učitele Ramireze vydává do Japonska, aby se zde naučil umění kouzelníků od dalšího nesmrtelného, čaroděje Nakana. Ten je ve své jeskyni přepaden dávným nepřítelem Kanem, kterému se sice podaří Nakana zabít, ale zůstane uvězněný v jeskyni. Nyní, o několik set let později, je při vykopávkách Nakanova jeskyně odkryta. Connor vytuší, že Kane je zpět. Blíží se chvíle rozhodujícího střetnutí... (Intersonic)

kagemush odpad!

Asi si na tenhle ,,film" naběhlo víc lidí než by se dalo předpokládat. Majitelé měli radost z tržeb a tak šli do dalších pokračování (který mě už opravdu minou).Jinak si to neumím vysvětlit. ()

Martin741 odpad!

Cisty vyvar z predchadzajucich Highlanderov, hlavne z jednicky. Jo a koho bavi vo filmoch priserna nuda, nech si da hviezdiciek, kolko chce. 0 % ()

dr.fish

Já naopak v tomhle vidím návrat k prvnímu dílu, poměrně chytře naroubovaný příběh na odkazy v jedničce. Vzhled i vývoj filmu jedničce odpovídá. Není to samozřejmě nijak složitý příběh, ale drží pohromadě, a to je podstatné. Trochu se zabýváme osamělostí MCLeoda v průběhu staletí, kolik měl ženských, a že se mu v čase občas opakují. A že miluje Skotsko. Čekal jsem sestupnou tendenci, ale trojka je mnohem lepší než předchozí díl.70% ()

lennyd

Po smrti svého učitele se Connor MacLeod (Christpher Lambert) vydává do Japonska, aby se u bájného mága Nakana dále zdokonalil v umění vlády s mečem. Po čase je ale Nakana napaden zákeřným Kanem, a MacLeodovi se jen tak tak podaří uniknout. Kana a jeho muže naštěstí uvězní zával. Po čtyřstech letech je ale Kane osvobozen archeology, a jediné po čem touží je se pomstít MacLeodovi... Po hodně tragické dvojce jsem měl obavy, jestli jsem si závazkem, že shlédnu všechny díly Highlandera nevzal až příliš velké sousto. Ale trojka mne docela mile překvapila - nejenže je na hony vzdálena ubohosti dvojky, ale navíc je vcelku věrnou kopií původní jedničky (bez Queenů), za to s mnohem hezčí vizuální stránkou (přece jen - doba pokročila). Po herecké stránce film nikterak neoslnil, ale podívat se na něj dalo.. ()

Brain-D

Taková horší kopie prvního dílu. Tvrďák byl super, začátek super, ale ke konci to postupně šlo do sraček. ()

Dino07

Bez výčitek svědomí můžu prohlásit, že tahle nepříliš povedená trojka (55%), je lepší, než méně povedená dvojka (40%). Tady jsem mohl alespoň vidět pár efektů, které mě i za laciný peníz nadchnou a baví. Ve dvojce se jich pár taky vyskytlo, ale beztak to bylo slabší i příběhem, který mě moc neoslovil a zdál se mi příliš překombinovaný. Příběh ve trojce je celkem nápaditý, avšak někde logicky pokulhával. Proto lepší 2*. ()

ArdathBay

Od odpadu zachraňuje pouze a jedině záporák Mario( Surio) Van Peebles. Démonické vzezření a chraplák jak bejk. "Děj" je céčko s déčkovými prvky a flashbacky jsou nadbytečné jako moje pneumatiky na dutině břišní (105 kg). Tak neuvěřitelně slaboučký závěrečný souboj jsem dloooho neviděl. ()

Testament

Pouhá kopie prvního Highlandera. Snaha zapomenout a navázat na první díl zrovna moc nevyšla. Skalním příznivcům doporučuji skouknout a poté na tento díl zapomenout. Ostatním nedoporučuji raději vůbec. Ano, občas jsou zde náznaky ČEHOSI, co není dotaženo do patřičných důsledků. ()

Finskej

Slabší verze kultovní jedničky a když člověk moudře NEočekává tutéž kvalitu, co u jedničky, shlédnout se to dá. Oproti totálně vyšinuté a blbé dvojce, kterou by člověk mohl sestříhat na všeho všudy dvě scény s Connerym, návrat k poněkud vyšší kvalitě. ()

iXtr3m3

Oproti tomuto aj dvojka stála za to. Záverečný súboj a polovičné "šaškovanie" Maria, tak to bolo dovi dopo. :( ()

Prochy38

Jako upřímně, mně se tento díl líbil ještě více, než ten předchozí. M. V. Peebles velesympatický záporák, D. K. Unger sice není krásná, ale má další přednosti. Dokonce jsem i tomu Ch. Lambertovi většinu věřil. Jo, líbilo se mi to. A dokonce i hudba byla po Queenech fakt dobrá. Minulé disko tóny vyměnily kvalitní chorály... Překvapuje mě až tak nízké hodnocení zde... ()