Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiální text distributora)

Harry_

Tak původně jsem myslel, že jde o klon k Ultraviolet, ale koukám, že tohle vzniklo o rok dříve! Film se veze na vlně módních postapokalyptických filmů, ale je vidět třeba i inspirace v Matrixu (Trinity). Děj zrovna není výtryskem originality, přesto se na to hezky kouká - IMHO kvalitní počítačová grafika, triky a kostýmy. Hodnocení je tady trošku nespravedlivé, je to dobrých 70 %, proto komu se filmy na téma one-hot-woman-kills-all líbí, ať si hodnocení ještě navýší :) ()

umisk

Dala jsem Aeon novou šanci - po pár letech a po shlédnutí seriálu. Proč se mi to jen poprvé nelíbilo? Vždyť tahle verze se veze ve stejném stylu jako seriál, přestože je mnohem optimističtější. A logiku tady zpochybňovat nebudu, to bych rovnou mohla do pekel odsoudit Batmana, Iron Mana a jim podobné. ()

Ondr@932

Trapná, digitální nuda! Trochu se to podobá filmu Lara Croft, ale kvalitou rozhodně ne! Lara Croft je o mnohem lepší ... Tohle je prostě jen zbytečná sračka! 20% ()

papaguy

Celkově jde o docela příjemný film nacpaný zajímavými nápady. Takový sci-fi komiks na tripu. Z nějakého důvodu to ale nevyznívá tak cool, jak si možná tvůrci přáli. ()

Hpatrik

No, tak dlouho jsem to měl ve wishlistu, až jsem se k tomu nakonec prokousal, a opravdu nebylo o co stát. Svět v budoucnosti místy zajímavý, ale příběhově je to nesmírně hloupé, za režii a především střih by si to zasloužilo zlatou malinu. Díky, ale už nikdy více. ()

duffi

Aeon Flux mi pripomina Equilibrium, ale je to slabsi a kostrbate, Carlize je krasna, ale mam pocit, ze hlavnim cilem bylo postavit film na oskarove herecce a to je spatne. ()

Candyman

Kamera při soubojích mi hodně připomínala poslední Seagalovy filmy. Noha...ruka...noha...oblicej zaporaka....ruka..krev.. konec souboje. Nevzpomínám si na jedinou pořádnou scénu, kde by bylo vidět Charlize do obličeje. Holt ty otočky někdo dělal za ní. Ale i tak bych si ji pozval k sobě večer domů :) ()

ecis

Fuuu..pamatam s akym elanom som siel do toho. A vysledok? Tu nieco lieta, tam nieco lieta, chaos, bordel. Len film stale nie a nie doletiet do konca. Pri takychto filmoch obdivujem svoju vydrz ich dopozerat cele. ()

Brady

Uznávám, že tento film není žádný trhák, ale podle mého hodnocení je jasné, že mně se opravdu líbil. Zřejmě za to mohla skvěle propracovaná koncepce fantaskního města, která si mne okamžitě získala a pomohla mi s naprostou nenuceností vklouznout do filmového děje a přijímat to všechno fantastično naprosto bez zábran. Prostě sleduju sci-fi, a proto mne nic nepřekvapí a to, co vidím, je vlastně naprosto přirozené. Navíc mám velkou slabost pro Charlize Theronovou, takže . . . :-) ()

Acrobat odpad!

Nájdi filmové fotky Theron na internete, hlavne profil tváre. Je inšpiratívna, vedecká, mnohohovoriaca. Je to katalógový portrét chodiaci viac nahý ako oblečený. Umiera, lebo chce. Jeden život, jeden osud. Vystriekali sme všetky zásoby, ale nezlepili odpudivosť scenára, rozháranosť deja, nesúdržnosť napätia, akcie, všetkého. Korelácia nedopadá v prospech smrti a osudovosti, lebo unudili sme sa v pasážach. Rýchlokvas vzdávajúci sa už na začiatku svojej púte. ()

Ceberus

Milovníci hrdinek v sexy oblečcích (Kill Bill, Underworld, Resident Evil, Ultraviolet, Catwoman...) si jistě přijdou na své. Spíše se jedná o film pro znalce původního komixu. Pro ty, kdo jej nezná (jako třeba já), těm se asi bude zdát vtažení do děje na začátku filmu celkem drastické (už asi chápu, jak se cítí lidi, kteří zhlédnou nějaký Star Trek film a předtím nic ze světa ST neviděli). Ale po chvíli jsem si na to zvykl, vypnul mozek a užil si necelých 90 minut komixové akce. Přestože základní premisa filmu (poslední přeživší město lidí na planetě izolované od okolní přírody) vypadá zajímavě - stejně jako zápletka a rozuzlení - žádný zvláštní dojem to na mě nezanechalo. ()

Mik_e

Bylo to sice cool za kazdou cenu, pořád se někde něco měnilo/hejbalo/přebarvovalo...a co já vím co ještě, ale koukat se na to dalo. Originální zápletka, i když dost zoufale natočená...souboje měly být lepší, herci až na Charlize vesměs na dvě věci.Ale jak říkám, koukat se na to dalo, těch 90 minut bylo vážně tak akorát.. ()

Argondia

Zajímavě natočené sci-fi s pár originálními nápady, povedenými efekty a pěknou hudbou, která mi trochu připomínala 3.řadu Battlestar Galactica. Základ děje je stokrát ohrané klišé o zničujícím viru, ale alespoň tu neběhala banda krvežíznivých zombíků a celá zápletka se rozuzlovala postupně. Charlize to ohromně slušelo a byla určitě mnohem přesvědčivější než přehrávající Milla v Ultraviolet, ale přesto u mě film velké nadšení nevyvolal. ()

7duster odpad!

někdy mi zůstává rozum stát nad tím 1) na co producenti seženou peníze 2) jak dokáží překecat nějakou hvězdu - v tomto případě Charlize Theron (i když za 10 milionů, kdo by odolal, že?) - aby v něčem takovém hrála. nuda od začátku do konce, stopáž ač má nějakých 90 minut se mi jevila jako nekonečná ..... jediné plus tohoto díla je, že po jeho skončení nemáte nad čím přemýšlet (a tím pádem si vaše mozkové buňky hezky odpočinou), na co vzpomínat.....maximálně si můžete nadávat, že jste za to vyhodili peníze a zabili tím 1,5 hodiny života ..... ()

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (více)