Pozor, přijíždí samotný ďáběl a nemá slitování. Poklidný život malého městečka Santa Ynez v Utahu se mění okamžitě v peklo. Záhadné černé auto projíždí okolím a nemilosrdně vraždí nevinné lidi. Nikdo nebude ušetřen. Jediný, kdo dokáže zabránit brutálním vraždám, je místní kapitán policie Wade Parent (James Brolin). Oběti ovšem stále přibývají a zdá se, že nikdo toto ďábelské auto nezastaví. Podaří se lidem s pomocí kapitána zničit auto a porazit tak samotného vládce pekel? (reich)

MickeyStuma

Najednou se objeví a začne vraždit. Ale kdo to je? Nepříjemný klakson se vrývá pod kůži. Stoupá prach a nastupuje hrůza. Film, který ve vyprávění udržuje rytmus. Vadu na kráse však má a to zrychlené záběry jedoucích vozidel, aby to vypadalo, že jedou opravdu rychle. Jenže to působí dosti rušivě. I tak je to klasika, ke které se rád vrátím. ()

GOREGASM

Čekal jsem trochu odvážnější počin a nenechte se zmást, The Car není špatný film, jen selhává v rovině akčních scén, v nichž není nic vidět a celkově dobrý střih a kamera tady nepochopitelně selhávají. Scény, v nichž vraždící vůz koná jsou bezkrevné, a to doslova, a zabíjejí veškerou průběžnou snahu o naléhavou atmosféru, jakkoliv je téma vraždícího auta přitažené za vlasy. Ale mohlo to fungovat, nebýt zmíněného a pár naivních scén, které se těžce tlučou s jinak reálně se tvářicím vším ostatním. 60% P.S. A všimněte si, jak moc se někdy James Brolin podobá Christianu Baleovi :-) ()

Empire

Béčko jako vyšité, stejně jako ve filmu Christine, se setkáváme se ,,zlým" autem a stejně jako v Christine to moc nevyšlo. ()

helraiser

Tak tohle byla bomba, neskutečně natočený horor o vraždícím autě poháněné zlým duchem, které kosí na koho narazí. Navíc to má naprosto temnou atmosféru a dokonalou hudbu. No prostě klasická 70. léta v plné palbě, kdy vzniklo neskutečné množství kvalitních hororů, které hrály především na atmosféru a přesně to je tento případ. Mám nutkání dát plnej počet, ale něco málo tomu ještě chybělo, ale spokojenost je rozhodně na místě a pokud někdo chce vidět opravdu parádní atmosférický horor tak by tento kousek rozhodně neměl vynechat. Tohle jsou prostě 70. léta v plné palbě, přesně tak jak je máme rádi. ()

Armin82

Na tuhle věcičku jsem narazil v nočních hodinách v bedně. Dělal jsem při tom jinou práci, ale postupem času jsem více a více vnímal spíš film než práci. Tahle záležitost nepřináší nějaký mega oskarové výkony, ale to napětí? To vydalo za všechny herce. To auto ve mě dokonale probouzelo pocity napětí, nejistoty a pořád jsem přemýšlel, kdo by to tak mohl řídit. Nemluvě o tom, že ta kára byla na svou roli luxusně upravená. Chvílema mi běhal mráz po zádech. Opravdu jsem byl příjemně překvapenej a těch průměrných 58% je málo---->za mě 80% ()

KdG

Auto bylo ďábelsky pěkné, ale přišlo mě že film neměl vůbec atmosféru strachu což je škoda. ()

Skratchy

Ukázkové béčko,auto bez řidiče zabijí lidi.......jak originální.Na filmu mě nejvíc štvala naprostá nelogičnost a totálně nerealistické scény (auto projíždějící domem mě fakt shodilo ze židle).Film mi místy připomínal nepovedenou komedii. ()

Knor

Ďábelský auto, který likviduje obyvatelé malého městečka? Že by blbost? Jo je to blbost, ale hrozně zábavná. Herci se mi líbili, zabijáckej auťák je robustní, černej, nelítostnej a úplně luxusní. Několik scén bylo neskutečnejch např. když to bubácký auto projede v plný rychlosti barák a sejme ženskou, která telefonuje. Jojo přesnej a efektní zásah nikdy neomrzí. Takže určitě dobrá zábava na to, že šlo o film o vražedným stroj poháněného jakousi silou. ()

Stejšn

The Car aneb "O veselém troubílkovi". Výborný oldschool, jsem rád že jsem to viděl. Je tam všechno, co dělá špatné béčko špatným, ale celkově je zábava se na to dívat. ()

marek29 odpad!

Typicky sračkovitej případ otřesnýho starýho filmu, nad kterým zdejší filmoví rádobysuperkritici s bodovou hodnotou trojmístného čísla skupinově ejakulují :D mně stačily 4 minuty, 2 nepovedené kaskaderské kousky a červenou barvou, která se víc podobá rtěnce než krvi a musel jsem přepnout. Navíc točící se kolo a bota, jenž zůstaly po holce, která celá spadla za zeď :) V dnešní době se na tohle nedá dívat, ať si říká kdo chce, co chce. Sračka, na kterou nechci už nikdy vidět. FUJ! ()

djbarrel

Dobrá hudba, místy až děsivá atmosféra, auto skutečně pekelný. Jen škoda, že děj je místy příliš rozvleklý a scény kdy si ďábelské auto podává dalšího nebožáka jsou docela odfláknuté. Ale já jsem se docela bavil takže dobré. 60 % ()

Max Q.

Mně se to líbilo. Auto mělo styl, atmosféra téměř divokého západu, len ta logika tam chýbala. Co ovšem z filmu trčelo byly zrychlené záběry při automobilových honičkách, které snímek posunovaly někam na úroveň bláznivé francouzské komedie. ()

honzic

Průměrný horor s nepovedeným koncem. Každopádně to není tradiční duchařina ani krvavá jatka či psychopatický vrah. Hodnocení: 55 % ()