Auto-zabijak s neviditeľným vodičom kosí ľudí kde sa mu zachce.Auto nemá poznávaciu značku a nemá na dverách žiadne kľučky.A nepotrebuje ani žiadne palivo.Tento film bol určite inšpirovaný Spielbergovým Duelom.Hoci to nie je žiadne majstrovské dielo,film je ohromne zábava.Ale auto je naozaj dosť strašidelné.Dej je niekde v zaprášenom buránskom mestečku n juhozápade USA.Nakoniec predsa len vymyslia plán ako to auto zlikvidovať.Dobré sa na tom zábava,aj keď film je tak trocha hlúposť.(24.5.2009)

Najednou se objeví a začne vraždit. Ale kdo to je? Nepříjemný klakson se vrývá pod kůži. Stoupá prach a nastupuje hrůza. Film, který ve vyprávění udržuje rytmus. Vadu na kráse však má a to zrychlené záběry jedoucích vozidel, aby to vypadalo, že jedou opravdu rychle. Jenže to působí dosti rušivě. I tak je to klasika, ke které se rád vrátím.(5.7.2014)

Je to kravina, což je nejšpíš nejvystížnější popis filmu. Kravina je to však zábavná a docela překvapivě není chudá ani na povedené momenty. Musím uznat, že při každém zjevení tajemného auta na mě vyzařovala osobitá "creepy" atmosféra, na jakou je v této podobě současná kinematografie velmi chudá. Přirovnal bych jí s tou ve "Vzpouře strojů" z režie S. Kinga, což je jen tak mimochodem má srdcovka z dětství, takže v tomto případě má na tom slušném pocitu strachu zásluhu nejspíš i špetka nostalgie. Neznamená to, že bych se bál, ale i jako horor na mě snímek působil solidním dojmem. Akční sekvence jsou na svou dobu slušné, i když v současnosti působí již hodně vtipně - to však v dobrém slova smyslu. "Auto" lze z dnešního hlediska uchopit jako zábavnou, ve své době nezamýšlenou, komedii a pokud k němu přistoupíte s rezervou a přihlédnutím k roku vzniku, těch 90 minut, mimo jiné i díky zmíněné povedené atmosféře, uteče jako voda.(10.8.2011)

Až překvapivě dobrý horor. Parta policistů z malého městečka bojuje proti něčemu, čemu nerozumí, ale je jasné, že to musí zničit. A to rychle, protože oběti přibývají. A jediný, kdo tuší, co za tím vězí, je ochmelka, kterého nikdo nebere vážně. SPOILER A pozor, klišé se nekoná, nikdo ho ani nezačne brát vážně. Za mě velmi příjemné překvapení,(21.8.2015)

Filmů kde se zabíjí autem je jako šafránu tady se jedná o f ajn 30 let starý kousek, bohužel celkový dobrý dojem sráží "velké finále" ale jinak se na to moc pěkně kouká. Vzhled autíčka mi trochu připomínal to z HIGHWAYMEN, ale odpřísáhnout to nemůžu - jinak tyhle filmečky sou si podobný celkem rychlý start - ale do finále se jen tak dohrabou, abychom si řekli - a to je jako všecko ?(28.12.2008)

• - Spoiler: Závěrečná scénka, kdy policisté zničí auto, byla natáčena ve Snow Canyon v Utahu. Ostatní záběry filmu byly točeny ve stejném státu. (reich)

• - Tajemný černý vůz, který ohrožuje obyvatele městečka, je upravený Lincoln Continental Mark III z roku 1971. (Koldyn)

• - Pro potřeby natáčení byla vytvořena celkem čtyři vozidla. Nejméně jedno bylo zničeno, osud ostatních je neznámý. (Stejšn)