Auto skvělý, klakson božskej a herci slušný, bohužel příběh je trošku málo napínavej, i když je teda pravda, že jakmile se objeví auto a začne hrát ta božská zneklidňující hudba, tak to má fakt koule, ale mimo tyhle scény je to chvílema nuda a taky trošku zamrzí odfláknutý přejízděcí scény. Ale díky střídmý délce, několika vychytaným scénám a častýmu objevování auta na scéně se jedná o fakt dobrej starej horor, kterej i v dnešní době dokáže vyvolat slušnou atmosféru strachu(27.9.2007)

Ďábelský auto, který likviduje obyvatelé malého městečka? Že by blbost? Jo je to blbost, ale hrozně zábavná. Herci se mi líbili, zabijáckej auťák je robustní, černej, nelítostnej a úplně luxusní. Několik scén bylo neskutečnejch např. když to bubácký auto projede v plný rychlosti barák a sejme ženskou, která telefonuje. Jojo přesnej a efektní zásah nikdy neomrzí. Takže určitě dobrá zábava na to, že šlo o film o vražedným stroj poháněného jakousi silou.(1.2.2014)

• Filatov

Otřesný dabing, což není chybou filmu podotýkám, ale bohužel žádné superlativy k tomuto "hororu" nemůžu připojit. Auto poháněné samotným ďáblem? Kokotina na entou. Úvodní smrt cyklistů nelogická, což mě opravdu v hororech neskutečně vytáčí, protože co uděláte, když za vámi jede furt auto? Přeci zrychlíte ne, aby vás mohl přežvejknout. Samotné auto vizuálně ničím nezajímavé, příšerný střih a já opravdu nevím, co bylo v tomto filmu dobré. Opravdu blbost, které je lepší se vyhnout.(5.8.2015)

Film, který mi trochu připomínal Duel ale především se jedná o hororovej filmeček, který se převážně odehrává v pouštních lokacích.Auto, které se před útokem na svojí obět tváří jak had na lovu( aspon to podle mě tak vypadalo) ve mě vzbudilo velký nával strachu, jako horor velmi podařené dílo.Doporučuji(29.12.2010)

Filmů kde se zabíjí autem je jako šafránu tady se jedná o f ajn 30 let starý kousek, bohužel celkový dobrý dojem sráží "velké finále" ale jinak se na to moc pěkně kouká. Vzhled autíčka mi trochu připomínal to z HIGHWAYMEN, ale odpřísáhnout to nemůžu - jinak tyhle filmečky sou si podobný celkem rychlý start - ale do finále se jen tak dohrabou, abychom si řekli - a to je jako všecko ?(28.12.2008)

• - Autorem tajemného černého vozu je jeden z nejuznávanějších designérů aut pro filmy a televizi George Barris, který mimo jiné navrhl i originální Batmobil. (Koldyn)

• - Pro potřeby natáčení byla vytvořena celkem čtyři vozidla. Nejméně jedno bylo zničeno, osud ostatních je neznámý. (Stejšn)

• - Spoiler: Závěrečná scénka, kdy policisté zničí auto, byla natáčena ve Snow Canyon v Utahu. Ostatní záběry filmu byly točeny ve stejném státu. (reich)