Poppy Moorová, puberťačka z Malibu, se pomstí svému ovdovělému otci, když zničí veškerou garderobu jeho přítelkyně, která se k němu má nastěhovat. Otec ji za to pošle do přísné internátní školy Abbey Mount na zapadlém anglickém venkově. Tam se Popy nesetká s právě vlídným přijetím. Ve škole vládnou přísné mravy, ostatní dívky ji považují za rozmazlenou káču (což taky je), a Harriet, která tu udává tón, zaujme k Poppy vysloveně nepřátelský postoj. Poppy se rozhodně udělat vše pro to, aby ji ze školy vyloučili a mohla se vrátit domů. Postupně se ale sbližuje se svými spolubydlícími, upoutá pozornost Freddieho, syna ředitelky školy, kterého všechny dívky tajně milují, a nakonec v sobě objeví talent pro lakros. Stává se kapitánkou školního týmu a nahradí Harriet v roli uznávané vůdkyně... (TV Nova)

Duoscop

Příjemná rodinná komedie o (ne)napravitelné Poppy, kterou otec pošle do internátní školy v Anglii. Ze začátku se Poppy snaží ze všech sil, aby byla ze školy vyloučena, později však chce zůstat. Jak to asi dopadne? ()

pytlik...

Fakt nevím, čím to ten youtube uvažuje. To se pořád mluví o tom, jak jeho vlastník gůgl kontroluje svým uživatelům všechno, co se dá, aby mu ušil nabídku na míru. A mně pěkně prosím jako první film pustil "Péčko pro začátečníky" (dobrá dobrá, v tomhle případě se tématem do mých zájmů trošku trefil), ovšem jako druhý mi pustil tohleto, jako kdybych byl romantická mladistvá, a ještě kapku zavostalá. A mimochodem, jako třetí v pořadí mi automaticky spustil "Správně praštěný holky", čímž pádem youtube znechuceně vypínám, páč Bohnice jsou už tak přecpaný a já mám rád svůj klid. Sice jsem měl v úmyslu ten řetěz filmů nepřerušit, aby byl co nejdelší, ále co, ani řetěz se třema článkama není nejkratší, no né? No zkrátka, tenhle film doporučuju sledovat s plnou pozorností, rozhodně se při něm nesnažit dělat nějaké domácí práce apod. Já při něm žehlil ponožky, a nevyplatilo se to, páč při scéně školního soudu jsem uronil tolik slz, že jsem je musel znova pověsit na šňůru. ()

sskrblik

Film ke kterému se kluk těžko sám dokope, jasně, že jsem to tehdy viděl s bejvalkou. Samotnýho by mě to ani nenapadlo. Je to jedna z těch zbytečnejch a tuctovejch teenagorovskejch komedií. ()

lykan9

Asi bych hodnotil i méně, ale Emma Roberts je prostě skvělá a byla skvělá už když jako herečka začínala. Mimo to Divoška je slušnou koukatelnou dívčí komedií, které hlavě sluší britský nádech. Všechna klišé těchto komedií jsou však bohužel zachována, tak výše hodnotit nemohu. ()

VanTom

Klišovitá „převýchova“ rozmazleného amerického fracka / fifleny (ovšem od začátku víme, že s dobrým srdcem) na venkovské anglické internátní škole, kde po prvotním odporu nachází skutečné přátele, kluka i samu sebe, brousí kromě výchovné lekce pro puberťačky také, snad vědomě, hranici parodie (mj. i sportovního filmu). Sympatické holky kolem rozkošné Emmy Roberts vytvořily energickou partu. ()

Guzo

Nemůžu se rozhodnout mezi 3 a 4 *.. Na jednu stranu klišé na každym rohu, ale když si vzpomenu, jak jsem se smál, když "služka" jela v autě za autobusem.. ;-) Navíc mi Emma Roberts připomíná S.M. Gellar zamlada, jsem hodně zvědavej na její další filmy. Díky lakrosovému finále ale dávam jen 3, to se tam absolutně nehodilo a kazilo dojem :-( ()

Elleannie

Pohodová komedie o jedné nafoukané slečně, kterou pošlou daleko do internátní školy. Emma Roberts hraje dobře jak první část filmu, kde je opravdu nenasytná a rozmazlená, tak i další část, kdy pochopí, že takhle už se dál chovat nemůže. K její změně jí pomohou spřízněné duše v podobě nových kamarádek ze školy. ()

BuryGol

Holčičí, růžový, hloupoučký, předem jasný, americký, přehnaný ale svym způsobem zábavný. Taková oddychová béčkovka. ()

made1

Zavedené klišé v novém, ale docela povedeném kabátě. Pobaví dle očekávání a možná víc. Emma Roberts jako blondýnka připomínající Ashley Tisdale z High School Musical, mě na začátku trochu překvapila. ()

slovan1

Jo, film právě pro puberťačky. Ale já to mám v paži. Když vidím něco, kde hraje má oblíbená herečka, tak nemám důvod se omezovat tříděním filmu zdejší "smetánkou". To je prostě o oblibě herce a pak už jen záleží na tom, jak se mi ten či onen film líbí. A tenhle jo. Jednoduchý film na odreagování a teď, kdy se šprtám fakt pomohl. Humor odlehčený, nenucený. Zasmál jsem se a užíval si každou scénu kde se objevila Emma Roberts, která je opravdu hlavním tahounem filmu. ()

Ivusha

Inu prvoplánové, předvídatelné (jako že zítra je pondělí a já se budu učit) a klišoidní... ale má to svoje anglické kouzlo:D Prostě normální blbost na sobotní odpoledne, u které nemusíte mozek ani mít, natož ho zapínat;-)) I přesto dávám tři hvězdičky, ježto ten úlet nebyl zas až taková hrůza...:-) ()

jondoe

Pohodova ,na nic si nehrajuca komedia z milou peknou a dobre hrajucou Emmou Roberts. Dej zasadeny do anglicka podla mna filmu velmi pomohol ,inak by to skoncilo ako bezducha americka teen komedia a tie ja moc nemusim. Romanticke sceny sa pekne striedaju z vtipnymi. Ja inak taketo filmy moc nemusim ale sa mi pacil. Bol skromnejsi a hlavne nebol trapny. Lepsie tri hviezdicky. ()

Billie777

Film mě příjemně překvapil ale nemám chuť na něj už koukat vícekrát. Celkem nic nového nepřinesla, ale na teen komedii hodně dobré. Za to zřejmě mj. může to, že děj se ve většině odehrává v Británii. Lepší tři hvězdičky. A Emma Robert vypadá jako blondýna hrozně. ()

Lewisek

Tohle schéma filmů opravdu nemám moc rád, ale musím uznat že po několika minutách jsem se do toho zadíval a film docela utíkal. Navíc poté co Emma Roberts "vyrostla" z hloupé blonďaté holky se zdála být i sympatická... No, jakmile jsem uviděl její jméno v závěrečných titulcích, tak mi došlo že bude mít spojitost s Julii Roberts a taky, že jako její neteř má. Režie je docela povedená, na soudtracku se nešetřilo, ale na 4* to vážně není. ()