Aloha Scooby-Doo!

Tim Maltby

Temple Mathews

Thomas Chase
  • ARI50

Opět pěkné místo u moře fakt chválim kresbu.(22.9.2018)

Pre mňa osobne jeden z najslabších Scooby-Doo filmov spolu s filmom Maska Modrého sokola (Upíriu hudbu nerátam bol to skôr muzikál, takže to bolo pre mňa zlé automaticky). Záhada okolo dákeho havajského strašidla ma teda moc nebrala a ani to prostredie kde sa to vlastne odohrávalo. Som tak trošku sklamaná, čakala som niečo lepšie pretože veľa ľudí na internete to zháňalo. A tým sa mi táto záhada nevyriešila, že prečo. Pretože to skvelé nebolo.(11.5.2014)

• MáŠa

Děti by byly asi spokojený, já ale dítě nejsem :) Jde o standardní příběh party kolem Shaggyho, které by neuškodilo víc vtipu.(23.11.2013)

Wiki Tiki brouzdá vlny na prkně a prudí se svojí bandou šeredů koho jen může. A určitě by z ostrova všechny vyprudil nebýt naší bandy, která mu to překazí. Tenhle díl mě nebavil tolik jako většina ostatních, ale pořád je to slušná porce zábavy a mít za zadkem Wiki Tikiho asi bych z ostrova pelášil taky. Kdo má Scoobyho rád bude spokojen a těch 70 minut uteče jako voda, které si tu užijete dost a dost.(31.7.2014)

Na Havaji se konají závody o nejlepšího surfaře, když se rozsoptí místní vulkán, který z lesa vyžene zlé duchy. Opět prácička pro celou partu. Škoda, že disk nemá český dabing. DVD: Pětiminutový film o filmu a dabingu, šestiminutový večer s partou v TV studiu při talk show bez českých titulků (anglické nebo polské zde jsou), vyhýbací hra bez dabingu i titulků, tři trailery bez titulků, v DVD-ROM části možnost instalace InterActual Player, díky němuž si budete moci prohlédnout obaly dalších DVD se Scoobym a kliknout na link na www stránky.(4.4.2015)