poster

Scooby-Doo Project, The (TV film)

Animovaný / Komedie / Horor

USA, 1999

Hrají:

Frank Welker
 • SOLOM.
  ***

  Jelikož klasickou Záhadu Blair Witch považuji za žumpu a nikdy jsem nebyl a ani nebudu jejím obdivovatelem, tak jsem se u toho žertíku tvůrců Scooby-Doo v rámci možností pobavil. Není to sice nic extra, ale rozhodně lepší než originál. Nicméně osobně dám i nadále přednost klasickým animovaným dobrodružstvím Scooby-Doo…(1.9.2018)

 • Carol Pifková
  *****

  Po celú dobu som mala na tvári blažený úškrn. Perfektný kraťas, ktorý naozaj pobavil. Veľmi dobrá paródia, niečo také by som nečakala od Mystery Incorporated.. dodnes som ani nevedela, že dáka paródia, kde vystupuje Scooby a jeho partia, existuje. Tento kraťas rozhodne radím niekde vysoko medzi veľmi dobré filmy so Scoobym. A to neustále vypípavanie... musela som sa na tom strašne smiať, pretože oni proste nadávať nemôžu ale pritom vlastne môžu, pretože nikde nie je napísané, že nemôžu ale tak som prekvapená, že to odvysielali na CN. Hej ale tak kto by v takej situácii nehrešil....(3.7.2014)

 • t.mon
  ****

  Docela dobrý. PS: Až uvidím Záhada Blair Witch, asi to přehodnotím.(19.8.2011)

 • Čiban
  *****

  skvelá parodia na Zahada Blair Witch.(27.12.2011)

 • Frantisek.Fu
  ***

  60%(21.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace