Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. O třináct let později z něj je štíhlý muž, který právě s úspěchem vydal knihu o hubnutí. Proto ho pozve starosta jeho rodného města, aby mu předal symbolický klíč od města jako poctu. S hrůzou však zjišťuje, že se jeho ovdovělá matka Beverly hodlá znovu provdat - za toho sadistu Woodcocka! John se jí snaží vysvětlit, že ho tělocvikář v mládí šikanoval a že je to zlý člověk. Matka nad tím jen mávne rukou. To už je na něj moc a vymýšlí plán, jak se Woodcocka zbavit. Odmítá přijmout fakt, že s člověkem, který mu zničil celé dětství, by mohl trávit rodinné Vánoce. Nezbývá mu než napnout všechny síly, aby ji od tak neuváženého kroku odradil a vyrovnal si s učitelem své vlastní účty... (TV Nova)

honza1

Ve všech směrech průměrné, pointa celého příběhu je dobrá, ale nějak to postrádá nápad a hlavně vtip, nejlepší je prvních asi 10 minut a to samé platí i o posledních minutách, zbytek se dá vklidu vynechat. ()

maken

Nechápem prečo to nazvali komédiou keď je to len znôška trápnych scénok, ktoré sa márne snažia o obsiahnutie nejakého toho vtipu. Hviezdičku za začiatok s telocvikárom, inak by to bol odpad.. ()

Tares

Moji dva oblíbení herci, oblíbený žánr, ale bohužel žádná sláva. Až překvapivě nevtipné a nudné. Billy Bob má poslední dobou až neuvěřitelný čuch na špatné scénáře. Škoda. ()

Daviidesek

Tak nevim no, Thorntonovi tyhle komedie jdou a v tyhle je opet brutalni, jak vsechny buzeruje, ale mel uz by natocit neco poradnyho. Jinak pribeh je ze zacatku slibnej, ale bohuzel jeho naslednej vyvoj je uz dost kokotskej a naka slusne vtipna scena je jen misty. Taky nechapu, co v takovyhle uchylarne dela Susan Sarandon. Zato Ethan Suplee sem zapad paradne a vsechny sceny s nim jsou brutalni. Celkove to je prumerna komedie, ktera mela na vic. ()

DiabolikCZ

Pamatujete, jak vás na střední honil, pan profesor na tělocvik? Já ano a pan Woodcock z tohoto filmu mi ho silně připomíná. Film těží z rivality mezi panem Woodcockem a Farleyim. Pan Woodcock chodí s mámou Farleyho a ten se díky vzpomínkám z dětství snaží tomuto vztahu zabránit… Film je příjemně zábavný, charisma B.B. Thorntona je vidět na každém kroku a překvapivě zahrál dobře i „Stifler“, u kterého jsem očekával prasárny ve stylu prciček. ()

tennis.rules

Podpriemerná komédia s nadpriemerným obsadením. Z príbehu šlo určite vytĺcť oveľa viac.. Pár vtipných momentov síce bolo, ale celkový dojem je tak za 3/10. Strata času. ()

luman

Při večerní pohodě jsem narazil na začátek tohoto filmu v televizi, který mě celkově ničím neokouzlil. I když párkrát zazněly hlášky, u kterých jsem se pousmál, celkové pocity z filmu nejsou zrovna dobré. Tento film řadím do své vlastní kategorie – americké kraviny. ()

Dalajlada

Místy je tento film vtipný. Většinu času je to bohužel dosti slabé. Ve filmu je spousta odboček, které však nikam nakonec nevedou. Vtipy jsou většinu času chabé. Nejvíc jsem se pobavil na konci, ale i ten závěr byl divný a o ničem. Škoda. ()