• ladko

Bohužiaľ podpriemerná komédia. Námet je neoriginálny, čo by však nemuselo vadiť - stačí sa pozrieť na veľmi podobnú komédiu School for scoundrels, kde to dopadlo oveľa lepšie. Tu sa však veľmi nie je čomu smiať. Potešili aspoň vedľajšie postavy(asistentka alkoholička a Nedderman v podaní Ethana Supleeho -alias Randyho zo seriálu My name is Earl).(20.5.2008)

• MartinNDL

Až budete číst tuhle minirecenzi, bude pravděpodobně již na cestě k autorům můj dopis, ve kterém je žádám o vrácení mi promarněných 90ti minut, které jsem strávil nad humusem nazvaným Mr. Woodcock. Proč se vždycky nechám zlákat pěkným obsazením a naivně se domnívám, že to na dobrou zábavu bude stačit? Vynechám nadávky, které mě napadli po filmu a i při filmu a zkrátim to. NUDA NUDA NUDA!!!!!! Takovej potenciál, tak snadno se píšou gagy pro pány Thortona a Scotta při podobný zápletce a ti magoři scénaristi to tak zkurvěj. Nechápu. Kdybych měl povahu stávkokaza, tak jsem již dávno v Hollywoodu a píšu mrtěkrát lepší věci.(22.1.2008)

Tak nevim no, Thorntonovi tyhle komedie jdou a v tyhle je opet brutalni, jak vsechny buzeruje, ale mel uz by natocit neco poradnyho. Jinak pribeh je ze zacatku slibnej, ale bohuzel jeho naslednej vyvoj je uz dost kokotskej a naka slusne vtipna scena je jen misty. Taky nechapu, co v takovyhle uchylarne dela Susan Sarandon. Zato Ethan Suplee sem zapad paradne a vsechny sceny s nim jsou brutalni. Celkove to je prumerna komedie, ktera mela na vic.(12.3.2008)

Možná ze začátku to vypadalo na nadějnou komedii a obsah tomu dost přidával , jenže během chvíle se to obrátilo do obyčejného průměru . Kdyby byl příběh trochu předělaný bylo by to supr . Stačilo by kdyby se nevěnoval příběh " součastnosti " , ale tomu co bylo kdysi sice by tam nehrál můj oblíbený " Stifler " , ale myslím si že by to bylo zajímavější . ( 30.12.13/MAC )(30.12.2013)

• Kjůkíí

Přípomnělo mi to základní školu, také jsme měli takového tyrana, alespoň já to jako malé dítě vnímal tímhle stylem. Kromě přísného pana učitele a pár vtipných scén se nic jiného nedělo, takže pokud o tenhle film příjdete, nemusíte probrečet celou dlouhou noc. Thornton je asi nejlepším hercem na place, i když je to stále slabé, kromě šikanování mu to moc nešlape. Scott, ten nepředvedl téměř nic, kromě scény s běžícím pásem, kdy si parádně namlátil. Susan Sarandon, škoda jí.(14.3.2008)

• - Billy Bob Thornton si počas filmovania scény wrestlingu so Seannom Williamom Scottom zlomil nohu. (ladko)

• - Skupina "The Ramona Dynasty" z Riverside v Kalifornii si ve filmu zahrála místní školní kapelu. (HappySmile)

• - Při rozhovoru na začátku filmu v restauraci, kdy si hlavní hrdina Farley (Seann William Scott) stěžuje kamarádovi, že mu tělocvikář spí s mámou, má na sobě Farley částečně propocené triko, na němž se v jednotlivých záběrech mění množství potu. Chvílemi zasahuje až do textu, jindy zase pouze nad písmena. (snikrs)