Klasická průměrná americká komedie, která nepřináší naprosto nic nového ale taky se u ní docela pobavíte. Ale to už člověk zhruba tuší, sálá to odevšaď, fotky, hodnocení... prostě průměr. Film podle mě vyzdrivhuje Billy B. Thorton, který je na podobné role prostě stavěný, výraz jeho tváře často mluví sám za sebe a budete se smát čistě jen kvůli němu ;-)(31.12.2007)

• ladko

Bohužiaľ podpriemerná komédia. Námet je neoriginálny, čo by však nemuselo vadiť - stačí sa pozrieť na veľmi podobnú komédiu School for scoundrels, kde to dopadlo oveľa lepšie. Tu sa však veľmi nie je čomu smiať. Potešili aspoň vedľajšie postavy(asistentka alkoholička a Nedderman v podaní Ethana Supleeho -alias Randyho zo seriálu My name is Earl).(20.5.2008)

Tak nevim no, Thorntonovi tyhle komedie jdou a v tyhle je opet brutalni, jak vsechny buzeruje, ale mel uz by natocit neco poradnyho. Jinak pribeh je ze zacatku slibnej, ale bohuzel jeho naslednej vyvoj je uz dost kokotskej a naka slusne vtipna scena je jen misty. Taky nechapu, co v takovyhle uchylarne dela Susan Sarandon. Zato Ethan Suplee sem zapad paradne a vsechny sceny s nim jsou brutalni. Celkove to je prumerna komedie, ktera mela na vic.(12.3.2008)

• Honzíno

Na pár vtipných flashbacků do hodin tělocviku se nedá utáhnout celý film. Nehorázně nevyužitý potenciál Woodcockovi postavy. Celé to pohřbívá tuctový scénář s dokonale odhadnutelným vývojem. Je to škoda, jelikož casting se podařil a i mi přišla dobře zvolená nálada. Ale to je tak vše. U komedie mám potřebu se zasmát víc jak dvakrát a slabě.(9.4.2012)

Nemohu si pomoct, ale tato klasická americká komedie mě fakt dostala. Billy Bob Thornton jako "drsnej" učitel tělocviku byl geniální. Jeho šikanující sklony, kde to dává při hodinách tělocviku dětem takříkajíc "sežrat", mě nejednou dostávali do záchvatu smíchu. Seann William Scott jako klaďas sice nedosahuje takových výkonů, jako z prciček, ale i přesto ho nelze ve filmu jen tak přehlédnout. Dějová linka není nikterak skvostná, ale zato je prošpikovaná nejednou bránici prohánějící scénou. I proto řadím tuto komedii mezi to lepší v poslední době.(4.10.2008)

• - Při rozhovoru na začátku filmu v restauraci, kdy si hlavní hrdina Farley (Seann William Scott) stěžuje kamarádovi, že mu tělocvikář spí s mámou, má na sobě Farley částečně propocené triko, na němž se v jednotlivých záběrech mění množství potu. Chvílemi zasahuje až do textu, jindy zase pouze nad písmena. (snikrs)

• - Billy Bob Thornton si počas filmovania scény wrestlingu so Seannom Williamom Scottom zlomil nohu. (ladko)

• - Skupina "The Ramona Dynasty" z Riverside v Kalifornii si ve filmu zahrála místní školní kapelu. (HappySmile)