Karla Homolka a Paul Bernardo, mladí manželé, které spojovala velká láska a perverzní sexuální praktiky, prosluli v Kanadě jako nejbrutálnější zabijáci moderní historie. Krátce po svatbě „naservírovala“ Karla novomanželovi svou třináctiletou sestru Tammy. Dívku omámenou léky jeden po druhém zneužili. Jejich hrátky se zvrhly a sestra zemřela. Následovala série únosů, sexuálních zneužití a bestiálních vražd nezletilých dívek. Policie neměla proti podezřelé dvojici žádné hmatatelné důkazy. Karla se nakonec rozhodla pro spolupráci s kanadskou justicí. Svědčila proti manželovi výměnou za mírnější trest. Pomohla tak vyšetření nejbestiálnějšího případu v severoamerické historii. Kontroverznost a brutalita snímku byla důvodem k pozastavení distribuce filmu a nejen v Kanadě se vedly obšírné diskuze o jeho vzniku. Karla Homolka, po otci Češka, opustila vězení loni v létě. Odborníci ji označili jako osobu s nesmírnou inteligencí a vysokou schopností manipulovat s lidmi. Za mřížemi se jí právě díky těmto vlastnostem podařilo vystudovat psychologii. (oficiální text distributora)

Ronyk7 odpad!

Úplně o ničem. Čekal jsem, že mě to vtáhne do děje a budu to hltat jak pravý thriller, ale to se nestalo ani náhodou. Dost blbě natočené. 27.03.2007 ()

Fulham

No tak na to že to je podle skutečné události, je to docela psycho. A trochu mi přijde divné že se film jmenuje Bestie Karla, když za vším prakticky stál její manžel. ()

Lenka0064

Rozhodně nemůžu souhlasit že by ve filmu chyběly šokující scény. Celý příběh je šokující a to že zde nebyla vidět nahá těla mu na brutalitě neubírá. Každý divák je schopen si tyto scény domyslet. Souhlasím, že zpracování působí jako Karlin očistec... mnoho faktů bylo ve snímku zamlčeno, což se tvůrci snažili zachránit závěrečným dovětkem. Pravidlo pozdě ale přece jim přesto nevyšlo ()

E lan

Zajímavý, krutý a chladný příběh asi přesně podle toho, jak to ve skutečnosti mohlo vypadat. Punc skutečnosti dělá příběh velmi důvěryhodným a nenechá-li se divák uchlácholit tím, že popisovaná výpověď Karly je správná, bude mít z filmu ještě lepší zážitek při hledání logických nesouladů. Jen pod čarou je třeba vyzdvihnout hudbu, která film velmi působivě doprovází. ()

LuckyDuckie

1.* za tu příšernost a ohavnost ala Karlička blondýnečka. 2.* za to, že to někdo vůbec zkusil. nestravitelné, nechci vidět znovu. ()

bono22vox

Nesmyslný a nikam nevedoucí sled televizně natočeného násilí, které vás akorát znechutí. Nijak působivé, na rozdíl od žánrově příbuzné a výborné Zrůdy... ()

coco.brice odpad!

jediné co na tom filmu bylo zajímavé,aspon pro mne bylo to,že jsem se mohl podivat jak vypada zfilmování skutečného kriminálního případu,který jsem jsem měl dobře nastudovaný z knihy jednoho z předních profilerů FBI..bohužel,nebo bohudík?skutečný stroze napsaný příběh je asi milionkrát děsivější než tohle co vypadá jako díl nějakého seriálu co si naladíte v TV někdy po pulnoci mezi dvěma teleshopingy a všimnete si až po pul hodině ,že už se díváte na film a ne na sadu užasných čističů na auta... ()

megan017

Castieli ach Castieli.:D I když je to nic moc film, tak herecký výkon Mishi Collinse je vskutku skvělí. Zahrál dobře uvěřitelné psycho a Laura Prepon s výrazem raněné laně to jen pozorovala. Sice to byli vraždy opravdu hnusné, ale dle mě nestáli za filmovou adaptaci, jelikož takové filmy dopadají stejně, jako ty ostatní "biografie" vrahů....balancující nad podprůměrem. Lidi chtějí krev a ne přehnané pocity a to nemohou mít, jelikož by se rodiny těch obětí asi zcvokly...Proto by se tyhle filmy neměli vůbec natáčet. ()

Homerking

Natočeno na základě nechvalně známého případu Paula Bernarda (Misha Collins) a Karly Homolky (Laura Prepon). Collins na mě svým hereckým výkonem opravdu zapůsobil protože jeho postavu jsem vyloženě nenáviděl. Suma sumárum jde o průměrnou podívanou se solidnímí hereckými výkony, ještě dodám že Karla už je dnes dávno venku, zatímco její choť si odpykává doživotní trest. ()

Suomi

Podprůměrný film, který vypadá jako by chtěl hlavní aktérku od všech zvěrstev omilostnit,jako kdyby ona za nic nemohla.Na konec se dovíte jak Karla dopadla ale o jejím manželovi nic. ()

nooly

Podobné filmy mám rád, proto možná hvězda navíc. Mohlo to být trochu syrovější a surovější, je to v podstatě takový dokument... ()

piglit

Celý film se odehrává ve znamení enormní snahy neukázat bradavku, což u snímku popisujího explicitní sexuálním násilí vyznívá poněkud prapodivně. Ale autora chápu - nechtěl, aby byl film označen jako nepřístupný pro děti a tím se ochudil o početné obecenstvo. Nicméně pochybuju, že ten film dětem něco řekne. Ve stručnosti - Nic moc... ()

DandaPiper

Film čerpá ze skutečné události a nejsem si jist, zda celá husí kůže a mráz po zádech během filmu neběhá právě kvůli té historii než snímku samotnému. Film se mi líbil a podle mého názoru nemohli vybrat lepší dvojici než přitažlivou, tak zvláštně záhadnou a respekt vzbuzující Lauru Prepon ( Jako herečka je úžasná a moc hezká, ale něco na ní prostě nehraje ...ten pohled, ta hloubka hlasu ...ve mně občas budí hrůzu:)) a na první pohled neškodného a roztomilého Mishu Collinse. Jenže film samotnej je prostě tak něják šedivej a dost unylej. Akce žádná a emoce téměř vůbec žádneé. Dle mého názoru si myslím, že když už samotná realizace filmu pobouřila tolik lidí ...mohli ještě přihodit pár polínek do ohně v podobě nějáké opravdu vynikajícně zahrané a emočně pobuřující scény. ()

CrazymanM

Nijak zvlášť zajímavý film,který mě pouze seznámil s dvojicí zasraných magorů,kteří týrali a zabíjeli své oběti! ()

solisoli

Patetická dráma o zvrhlosti, tyranii a vraždení. Dej rozpráva o neskrotnej vášni Paula Bernarda, perverzného sexuálneho devianta, ktorý za účasti svojej družky Karli Homolkovej, neskôr manželky, vraždí. Karla svojou psychickou flegmatickou psychózou extroverta, nie je schopná zakročiť, aby svoju životnú lásku nestratila a pripája sa k zvrhlostiam svojho manžela. Nereagujú ani blízky priatelia na podivné chovanie Paula a Karli, čo je viac menej, nepochopiteľne. Nakoniec násilie Paula voči Karli sa vystupňuje a spustí mechanizmus odhalenia. Škoda, že zaujímavý dej prebieha v TV režime s nevýraznými hereckými postavami. Jedine čo skutočne zapôsobilo, bol psychiater a aj jeho správa, voči podmienečnému prepusteniu Karli na slobodu. Mohol to byť veľmi pôsobivý projekt, na základe skutočných udalostí. ()

EnneX

Nudný a opravdu nezáživný snímek, který navíc jen zkresluje fakta celého skutečného případu. Docela hnusné je využití verze Karly i když se spousta odborníku začla přiklánět o vraždění samotné Karly. Celý případ je dodnes zahalen tajemstvím a film se svým zaměřením a nakloněním na stranu Karly této šílené psychopatky ve vás vyvolává její litování a pasování do role oběti a to se mi opravdu příčí. Příběh, který by si zasloužil lepší zpracování a menší manipulaci s fakty a rozhodně lepší obsazení. ()