Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

Klajnik

Je to 00s teenage sračka, ale taky produkt svojí doby. Půlka vtipů relativně funguje, druhá ne. Nejsem k těmhle filmům tolik kritickej. Na posezení s kámošema u hůla docela dobrej materiál. Mají holt své místo tyhle Teen Movies (American pie, Eurotrip, Scary Movie...) ()

Milky.

Chybí mi tyhle stupidní, zábavné, jednoduché a politicky nekorektní teen komedie/parodie o nadržených kokotech ze střední, které vycházely o dvě dekády zpátky. Kupodivu tahle mě vždy nějak míjela. Lepší průměr trochu ve stylu Scary Movie. Ale určitě času nelituju, bavil jsem se. Podíl dobrého humoru vůči trapnému/špatnému cca 50/50 ()

klokyn

Takmer dokonalá paródia na teenegerské filmy. Baviť sa však bude len ten, kto parodované filmy a scény videl. Inak vyznejú naprázdno. ()

Luukec

Říkejte si co chcete, já sem se u toho smál od začátku do konce :D (obrazně) hrubé fórky ve kterých si dělají srandu téměř ze všeho, parodie na Velmi nebezpečné známosti atd.. podle mě dobrá kombinace. ()

thunnus

Čekal jsem skutečně shit, ale nebylo to zas tak otřesné, dokonce jsem se místy i pousmál. Celý nápad s parodií na teenager komedie není špatný nápad, ale spíš bych uvítal klasickou srandu a více střelené postavy, než zbytečně častý fekální humor. ()

embecka odpad!

Videla som dnes náhodne upútavku na tento film a spomenula som si, že som ho kedysi dávno videla. Sama seba som sa pýtala, prečo som to vtedy urobila, kto ma chcel zabiť, znásilniť alebo mi inak ublížiť, keď som na seba a svoju psychiku dopustila toľké intelektuálne utrpenie, o niečom, čo by aspoň pripomínalo humor absolútne nehovoriac. ()

Nolanofil

Chcete sa dobre pobaviť? Tak si nepúšťajte Bulšit. Trápna humusárna, ktorá ma vyložene len pár bláznivých vtipov, ktoré teen publikum veľmi potešia a odrostenejších jemne naserú. Ale úplná katastrofa na úrovni odpadu to nieje, v rámci žánru, je to ťažko strávitelný priemer. ()

Jaroslaf

hvězda za ukradnutou postavu z americké krásy, druhá pak za krásnou Jaime Pressly, kterou jsem s oblibou sledoval již v "Jmenuju se Earl a někdy i v "Moje nesnesitelná puberťačka" .) ()

miron

Je to blbý , je to trapný , je to vulgární ........ já se při tom ale směju , to je asi důvod , proč se točí komedie . ()

Grafito

Vycucat něco vtipně parodickýho z těch nejuhozenějších teenagerských komedií (který jsou sami většinou parodií na realitu)? Jak?.. Proč?.. mission impossible.. ()

ypres.bass

Parodie u které není poznat že je to parodie, ale i přesto je vám to jasné! Ještě k tomu když se to celé odehrává na pozadí adaptace My Fair Lady nebo též Pygmalionu. --- 70% ()

Gastovski odpad!

Velice debilní a zvrhlá parodie na teenagerské filmy. Ten, kdo tohl svinstvo vymyslel, musel asi před natáčením utéct z ústavu pro choromyslné. Hodnocení odpad! téhle sračce bohužel ještě lichotí! ()

Morico

Pamatuju si, že tenhle film jsem viděl, když jsem ještě do kategorie "teen" patřil a dost jsem se u toho bavil ... takže proto 3* .. jinak je to fakt asi bulšit! ()

Jeremiah

Další z komedií typu "vypni mozek a hlavně nemysli na nic jiného než jak si užít" !! Z vyjímkou krásných "bab" lze od tohoto filmu chytit jen svrab. Možná je to blbost, ale všiml si někdo, že hlavní představitelka je dost podobná naší Kristýně Leichtové? ()

tyna97

Mnohem nudnější a trapnější verze Takové normální holky a vůbec jeden velký guláš z už tak průměrných teen filmů. ()

wakeup

Docela jsem se zasmal. Nema to vubec pribeh, nebo je mozna lepsi si ho nevsimat, ale par vtipku z toho udela docela zabavu. Opravdu. Hlasky jsou tu skvely, to je fakt. Jednu pridam. "Jo, spravne. Ukaz nam jak si ozrala." ()

#47

Opět si dovolím jít proti většině...co se týče žánru parodie, Bullšit dokázal přesně to, co se od tohoto žánru očekává, tj. vytěžil z trapnosti, patetičnosti či nelogičnosti originálů a dokázal je degradovat vtipným způsobem...nejvíce parodovaným filmem je zde klasická limonáda Taková normální holka, ze které tvůrci vybrali snad opravdu vše nad čím se alespoň mně při jejím sledování ježily vlasy na hlavě. Do naprostého extrému vyhnali parodování fekálního humoru teen-komedií, výborně dokázali poukázat na věčné americké snahy do všech filmů, za každou cenu a naprosto uměle zakomponovat postavu afroameričana, což už bylo dávno na čase připomenout a hlavně mě dokázali výborně pobavit...těch pět hvězdiček bych určitě normálně nedal, ale beru to jako formu protestu proti těm 36 %.. ()