Nadějný tenista Gary se rozhodl vydat vlastní cestou a se sportem sekl. K tenisu se ale úplnou náhodou vrací jako asistent trenéra na jedné střední škole. Když současný kouč nečekaně zemře, ujímá se jeho místa. Na starost dostane několik puberťáků, jejichž snem je výhra poháru. (oficiální text distributora)

sedm.1

Balls Out je především a jen o postavě Garyho a hereckém výkonu Seann Williama Scotta, který tuto šílenou figurku ztvárnil. A výsledek je vážně mizerný. S.W.Scotta má hodně rád jak jako herce, tak především jako komika, tady to ale fakt neklaplo. Tedy, neřekl bych, že to byla rozhodně jeho vina, postava Garyho je totiž jednoduše špatně napsaná a vymyšlená a v mých očích byl Gary po celou dobu pouze trapným, nesoudně extravagantním pitomcem, kdy jsem ani vlastně netušil, jestli autoři zamýšleli, že má působit na diváka jako skutečně takový trouba a hňup, nebo je to naopak vlastně vykutálený lišák, nevím a toto rozhodování se mi navíc ani trochu nelíbí. No a jelikož hlavní postava, kolem které se točilo naprosto vše ostatní v tomto snímku, stála za prd, zbytek tak nemohl samozřejmě dopadnout o moc lépe, že? Zápletka je naivní, hloupá, nedržící pohromadě, většina vtipů vyzní do prázdna a navíc nejednou zavání i nemalou trapností, nechybí ani fekální humor, který mě osobně jinak vůbec jindy nevadí, ale i ten zde byl jaksi mimo, zkrátka komedie Balls Out mi přišla nesoudně šílená, přehnaně exhibiciózní, plná blbých vtipů a ještě blbějších postav. ()

Spike23

Po Cop Out jsem prohlížel filmy se S. W. Scottem a narazil jsem na toto. To pro mě jakožto poslední dobou pro závisláka na tenisu byla jasná volba a opravdu i přes průměrné hodnocení mě to nadchlo a pobavilo, ať už kvůli tématice, hlavnímu herci nebo dosti vtipným událostem, kterých je tu nespočet. Plný počet si to sice nezaslouží, ale ať si říká kdo chce co chce, pro mě je to nadprůměr jak v rámci žánru, tak obecně a pouhými třemi hvězdami hodnotit nemohu :). ()

KoRner

Nevtipná komédia zaujímavá iba účasťou Seanna Williama Scotta, ktorý zaobstará pozerateľnosť snímku. Film je zaujímavý iba v tom, že bez okolkov ukazuje ako učiteľ bozkáva žiačku, prípadne objednáva striptérku svojmu zverencovi, pretože ho chce spraviť chlapom. Dej to vôbec nemá a bande outsiderom stačí vyhrať jediný zápas na to, aby sa stali majstrami a získali chýbajúce uznanie. ()

Ilhan

Film patřící rozhodně mezi ty horší, které se dají u Seann Williama Scotta vidět. Najde se tu pár vtipných momentů, ale jedná se o klasickou komedii bláznivého, přehnaného, někdy až nechutného rázu. Myslím si, že by bylo lepší, kdyby se Seann pro příště takovýmto rolím raději vyhýbal. Na druhou stranu je on jeden z mála bláznů, který se takovýchto rolí nebojí. To z něj dělá pana herce, že dokáže až tokovéhoto podprůměrného fimu udělat celkem slušnou zábavu. ()

kedl

Koule ven je film, který v mnoha ohledech připomíná Vybíjenou , sled událostí, postavy apod. Sean ze sebe udělal totální hovado,něco jako Stiller ve Vybíjenej. Film je plný perverzních vtípků, takže kdo takové fórky nemusí NEDOPORUČUJI!! ()

I.AM.NOT

V rámci žánru, který dokáže vyplodit neuvěřitelné odpornosti a sporadicky (Vybíjená) něco kloudného se jedná o lepší průměr, scénu se striptérkou, pogo nebo Scottovo objímaní si však budu chvíli pamatovat. ()

ThomasCrown

Priemerná záležitosť, ale s dostatočným počtom vtipných momentov. Keby však hlavnú úlohu nehral Sean William Scott, o film by som asi ani nezavadil. Bola by to však škoda, lebo som sa zasmial dostatočne a slečna Sanchezová....hm hm.... ()

Bucounit

Takéto komédia mám rád. Debilná kravina kde si Seann William Scott zastáva učiteľa tenisu ktorého poznal asi hodinu, má tam indiánske sny, ogrciava pravidlá tenisu behá v tangáčoch a ešťe k tomu je asi aj buzerant. :) 7/10 ()

Zejf3da

Nenechte se odradit naprosto stupidním plakátem, který mě dlouhou dobu odrazoval od shlédnutí a film mi hnil asi rok v budíčku. Když jsem ten obrázek viděl, představil jsem si okamžitě nejsračkovitější teenagerskou komedii. Byl jsem docela mile překvapen. Jedná se o celkem slušnou komedii, která sází na sympaťáka Scotta a ohranou zápletku o looserech. Mě to ke spokojenosti stačilo i když vlastně nevím přesně proč. ()

Brylin

Balls out! Tak tahle komedie mi hodně sedla. Byť byly některé fórky lehounce jednodušší, já se výborně bavil. Seann W. Scott se skvěle rozjel a roste do výborného komika. Silné tři hvězdičky. ()

nonick1 odpad!

Nevtipná "komedie", plná fekálního humoru (jak už to u podobných rádobyvtipných amerických opusů bývá zvykem). Trapnost přechází místy do nechutností, přičemž v závěru se tvůrci doslova utrhli ze řetězu a servírují divákům scény jako vystřižené z kategorie gay soft porno (pokud tedy nějaká taková existuje). Nebýt slušného vizuálu, byl by to čistokrevný odpad. Takhle to je pouze odpad. ()

ViktorEl

Seann William Scott podal fakt dosť primitívny a debilný herecký výkon. Čakal som aspoň priemernú komédiu, na ktorej sa sem tam zasmejem, ale ako film ubiehal tak úsmev na tvári mi nevykúzlil. Všetko bolo skôr trápne ako smiešne. Na konci ma preklapili a trošku aj rozosmiali niektoré podarené hlášky, ale to bolo asi tak všetko. Dej, ani nič čo sa týka filmu rozoberať nejdem, predsa je to len video film, ale mohlo to byť oveľa lepšie. Radšej nech sa Seann pustí do natáčania prcičiek, lebo takéto role ho len zahanbia. Pre mňa táto nezáživná komédia je na 30% ()

Joll

Velké zklamání, povětšinu času nevtipné a ujeté, moc na to aby to bylo vkusný a málo na to aby to bylo zajímavý.Dost mě to připomělo Comeback kterej byl přímo otřesnej, tady se to zvládlo o fou líp, ale myslím, že vám bude líp když to neuvidíte.Scotta mám docela rád a tohle je snad jeho nejhorší film společně s neprůstřelným mnichem a ten si mi snad líbil víc než toto.Čekal jsem zábavnou sportovní komedii jaký dělá třeba Ferrell, ale po chvíli bylo jasný že to bude trošku slabší tak jsem si říkal alespoň jako Balls of Fury, ale i to bylo lepší protože tam se nebáli to trošku víc rozjet a pustit uzdu fantasii. Tady jim to nějak nevyšlo jako by to psali i režírovali dva různí lidi a každej tam chtěl něco a nakonec to dopadlo jak to dopadlo. ()