Reportéři (TV seriál)

Reporters

Reportéri v ohrození

Thriller

Francie / Belgie, 2007, 18x52 min

Anne Coesens, Jérôme Robart, Patrick Bouchitey, Christine Boisson, Didier Bezace, Caroline Ducey, Marianne Denicourt, Olivier Rabourdin, Élodie Navarre, Anaïs Demoustier, Arnaud Bedouët, Julien Beramis, Farid Larbi, Mohid Abid, Lionel Nakache, Michel Bompoil, Robert Plagnol, Miglen Mirtchev, Anne Azoulay, Pascal Demolon, Thierry Levaret, Jean-Claude Dauphin, Swann Arlaud, Pascal N'Zonzi, Régis Royer, Grégoire Ludig, Smaïl Mekki, Yann Goven, François Bureloup, Laurent Claret, Djemel Barek, Daniel Isoppo, Jean-Yves Chatelais, Jérôme Chappatte, Thierry Gibault, Renan Carteaux, Gilles Treton, Alex Skarbek, Thierry Nenez, Karim Leklou, Norbert Ferrer, Eric Naggar, Catherine Gandois, Luc-Antoine Diquéro, Nicolas Buchoux, Philippe Rigot, Marie-Christine Orry, Renaud Dehesdin, Alain Cerrer, Jocelyne Desverchère, Jacques Mathou, Jean-Noël Martin, Anne Loiret, Grigori Manoukov, Jean-Paul Bordes, Paul Minthe, Alain Libolt, Véronique Volta, Philippe Ambrosini, Francis Coffinet, Michel Charrel, Zack Zublena, Laurence Ragon, Pierre Poirot, Christophe Dimitri Réveille, Gérard Bôle du Chaumont, Philippe du Janerand, Peter Bonke, François Loriquet, Nicolas Grandhomme, Christophe Vandevelde, Yvonnick Muller, Vincent Nemeth, François Dunoyer, Steve Agee, Erick Desmarestz, Florence Hebbelynck, Bertrand Lacy, François Caron, Manuela Gourary, Monique Martial, Jean-Michel Lahmi, Élisabeth Commelin, François Lescurat, Patrick Mimoun, Mustapha Abourachid, Alain Dion, Jean-Pol Brissart, Céline Jorrion, Airy Routier, Michaël Vander-Meiren, Cylia Malki, Roda Fawaz, Bruno Guillot, Bruno Esposito, Guillaume Toucas, Tomasz Bialkowski, Virginia Anderson, Joakim Latzko, Pierre Berriau, Bernard Nissile, Jérôme Bertin, Aïssatou Diop, Jean-Emmanuel Pagni, Zuriel De Peslouan

Takový seriál (závažný co do tématu, moderní ve zpracování) rozhodně patří na veřejnoprávní obrazovku, ovšem nikoli zbaběle zasunutý ve všední (byť prázdninové) dny do předpůlnočního času, zatímco v prime timu debilkuje reprízovaný Donutil. Na to, že by něco podobného mohlo vzniknout za peníze nás koncesionářů v ČT, jsem už rezignoval.(28.8.2009)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 1.9.2008 (2.9.2008)(2.9.2008)

Ústřední melodie, troufám si tvrdit, zdárně odkazuje na starou francouzskou tradici hudebních tvůrců typu Sardeho či Colombiera.. Seriál coby ukazatel špinavé politiky, zkorumpovanosti dobrý, leč příliš v místech přehrávaný nedobrými herci.(25.8.2009)