Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

S.Kok.i

Tretí diel Nezvratného osudu po negatívnych stránkach z predošlého dielu vôbec nesklamal. Nelogickosť správania postáv nabrala ešte viac na obrátkach a herci si moje sympatie skoro vôbec nezískali. Ale čo je super, nesklamal ani v pozitívnom slova zmysle. Oproti prvým dvom častiam sa tentokrát režisér vybral trošku cestou splatteru a mne tento štýl veľmi ulahodil. Filmu síce kvôli tomu trošku klesla tá mrazivá atmosféra vytvorená okolo smrti, ale krvavejšie scénky tomu dali ten správny šmrnc, ktorý predčil väčšinu negatív, a preto dávam slabšie 3*. ()

Flopik

James Wong opäť pri svojom dielku, bohužiaľ neponúkol absolútne ale naozaj absolútne nič nové. Takže ako v jednotke, opäť žiadna šanca z toho vyviaznuť.  Reálne by som šiel na 3* ale na druhú stranu, aj keď sa režisér vôbec nesnažil, tak aspoň zabitia sú najbrutálnejšie doteraz a je ich mnoho. Postavy tiež veľmi sympatické a na tretí diel to bavilo slušne. PS: Keby v dnešnej dobe sa natočí niečo takéto, tak to je v čiernych číslach a každý komentár nadáva nato ako sa to opakuje. ()

Mat21

Již třetí důkaz o tom, ukáže-li na někoho smrt prstem, nelze tomu uniknout. Nyní se zdrojem katastrofy stává horská dráha v lunaparku, na které se uvolní nejprve jištění a posléze i sedačky, všichni zahynou. Nebýt ovšem Wendy, která ve své předtuše opouští dráhu a společně s ní i 6 jejích vrstevníků. Chudák smrt, aby nyní chybějící manko dohnala... ● Film je opět natočen ve vysokých otáčkách napětí po většinu stopáže a nejistoty na každém kroku číhající smrti. Měl-li bych jej zhodnotit se svými předchůdci, nadále si udržuje vysokou laťku dramatu, ovšem ubylo zde kombinací drobných náhod směřujících k nešťastníkovu konci, smrt tentokrát ve většině případů volí jednodušší cestu. ║9.3.2009║ ()

TaanStari

Sympatičtější herci než v prvních dvou dílech, dva páry koz, zábavnější úmrtí. A přesto nejnudnější ze série (čtyřku jsem ještě neviděl). ()

LordBeeDoO

Toto pokračování přináší úpadek celé série. Film je poněkud uměle našroubován na předchozí díly, přibývá zbytečné krve na úkor propracovanosti a důvěryhodnosti zabijáckých metod "smrťáka", zvláště pak v závěru filmu. Pokud jste viděli předchozí dva díly, asi bude lepší tento vynechat. ()

Aurus

Nezvratný osud 3 je pro mně lepší než jednička ale pořád není lepší než dvojka. Podle mě další super dobrý horor na který se každý musí kouknout. Příběh 10/10, Hudba 10/10, Postavy 8/10,Kamera 10/10. Film má 57% nezaslouženě, zaslouží si 65-70%. Moje hodnocení 82%. ()

Kangaroo

Nikdo z hrdinů mi k srdci nepřirostl a celé je to takové narychlo slepené a v rychlém tempu zmatené.Na třetí díl to není až zas tak špatné, ale těžko očekávat něco nového a překvapivého. Ty 3* snad je za to že mě to tak úplně nezklamalo a dá se to sledovat i v případě že jste neviděli dva předcházející díly - možná by bylo lepší je nevidět - o to větší zážitek pro každého z diváků. ()

bobrux

Nic nového se nekoná. Opět se odehrává předem prohraný závod se smrtí, ale s jedním podstatným problémem. Už to tu bylo dvakrát a už to prostě není ono. Navíc i samotná smrt nemá tolik fantazie, jak likvidovat neposlušné studentíky... ()

zabro

Clovek kdyz se kouka na tento film tak by si myslel, ze tam bude neco zajimaveho. No a v pulce filmu zjisti ze je to naprosto o nicem.Kdyz sem se dival na jednicku nebo i castecne na dvojku, tak sem se bal nebo sem mel neprijemny pocit, ale u trojky tento pocit nenastal.Jestli sceny,kde zasahuje smrt maji vyvolat v divakovi nejaky pocit tak ten, ze se bude smat.No a na konec. Tvurci tohoto filmu nechali otevreny konec. Doufam ze nemaji v planu natocit pokracovani. To by byla vazne tragedie ()

bonifac

všechno je tak předvídatelný až to člověka nebaví...jen nechutnosti některých scén vás trochu rozhodí...ale ne v pozitivním slova smyslu ()

Puol

Prvý diel mal zaujímavý nápad, druhý ponúkol aspoň efektne natočenú hávariu, tretí už nezaujme ničím. Dej je už obohraný a len sa čaká na jednotivé štýlové úmrtia. ()

Vodny

Ikdyž to není žádná bomba či snad odvaz jako první díl, nebudete se moc nudit a rychle vám to uteče. Jednotlivé smrti aktérů tohoto hororu nejsou tak sofistikované či snad šokující, ale stále vás nutí scénu sledovat velice podrobně, aby jste něco nepřehlédli před tím než jednoho teenagera rozmázne motor auta. Ideální film pro partu lidí, kteří mají co jíst a mají čím to zapít. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)