Pro každého, po kom se někdy někdo vozil, koho někdy někdo složil nebo s ním zametl, jsou tady ti praví hrdinové! Rob Schneider, David Spade a Jon Heder se představují v rolích postarších chlápků, kteří moc dobře vědí, jaké to je, když si na ně někdo došlápne. Potom, co načapali partu zákeřných dětí ze sousedství, jak si dovolují na kamarádova syna, rozhodnou se pomstít tím, že dají dohromady tříčlenný baseballový tým a vyzvou nejlepší tým státní juniorské ligy. Největší fanoušky sice získávají mezi místními křupany, potrhlíky a zkrachovalými existencemi, ale naši outsideři si v komedii režiséra Dennise Dugana (Velký táta a Rivalové) a producenta Adama Sandlera užijou a vy jistě také. (oficiální text distributora)

TheEvilTwin

Čekal jsem ujetou prkotinu jako Machři, ale bohužel jde o “obyčejnou” komedii, která se paradoxně bere celkem vážně a zas tak vtipná bohužel není. A ani Schneider to nezachránil. ()

ARI50

Holubář nejvíc pobaví protože je to blbá komedie se vším špatným na scéně a tak svojí blbosti překvapila. ()

MáŠa

Pokud člověk odhlídne od skutečnosti, že tento snímek nemá vůbec žádné umělecké ambice, v což aspoň doufám, že byl takto i zamýšlen, tak je to celkem sranda. Ale taková ta ujetá a stupidní ve stylu Vybíjené a jiných filmů - například úvodní scéna: jeden z hlavních hrdinů se hned dloube v nose. Tenhle týpek je zrovna docela zbytečně přehnaný, což je škoda, ale k tomuhle typu filmů to prostě tak nějak i patří. Lidi tu v podstatě můžete rozdělit jen na ty, co jsou šikanování a co šikanují, můžete se zde koukat na to, jak čtyřicetiletý panic si začne s krásnou blondýnou atd. atd. - prostě takový ten typ filmů, tedy filmů, na které se občas podíváte, připomínají vám kupu dalších filmů, rychle uběhnou, a vy si po jejich shlédnutí řeknete: ale jo, celkem se to dalo. ()

Bauer

Skvělá a příjemná sportovní komedie!!! Filmy s Robem Schneiderem mám opravdu rád, jelikož je to vždy příjemná zábav a tento film to jen potvrzuje. Rob Schneider mně v tomto snímku velmi překvapil, poněvadž nehraje žádnýho dementa a nemá žádnou debilní roli, ale má konečně normální roli ve které ukazuje, že umí i hrát a že není jen komik. V této komedii se objeví pár nechutných scén ale objeví se zde více vtipných scén. Například scéna s malým černochem, který když mluví a prská, tak to jsem se smál velice dlouho, až sem si film musel stopnout. A najde se zde více vtipných scén. Naprosto stylový byl ve své roli Amaury Nolasco, kterého jsme měli možnost vidět v seriálu Prison Break co by Fernando Sucre. Tuto komedii si pustím kdykoliv s chutí znovu a možná, že hned zítra!! ()

Lacike

Nemám rád buranské nechutné komédie, ktorým kraľuje Adam Sandler, ale pre jeho kamaráta Roba Schneidera mám slabosť a tento film považujem za jeho najlepšiu sólovku. Možno aj preto, že Rob tu tentokrát hrá normálnu postavu, ktorá sa vyvaruje nechutností. Zato zvyšná parta geekov, ktorí v živote nehrali bejzbal predstavuje typických viac či menej vtipných a miestami aj nechutných lúzrov. Hlavne Heder si mohol odpustiť ochutnávať všetko možné. Našťastie je tu Jon Lovitz ako kráľ geekov, ktorý zbohatol a tak si môže dovoliť všetky možné gadgety so slávnych filmov, ktoré geeka diváka neskutočne potešia. Ako fanúšika Star Wars mňa teda potešili. Niektoré vtipy sú dosť WTF. Napríklad 12 ročný Amaury Nolasco s oficiálnym preukazom namalovaným pastelkou. Okrem Scheidera ma potešil David Spade, ktorý je často opomíjaný a magor Swardson, ktorý ide natoľko za hranu, že ma nakoniec vždy rozosmeje. Finálny zápas narúša klišé športových filmov a jednoducho si hráči užívajú hru. Takže celkovo aj napriek občasným nechutnostiam a primitívne podanému posolstvu, ma to baví. 7/10. ()

Dale odpad!

Už prvých 10 minút vám naznačí, o aký kvalitný filmový zážitok pôjde - špáranie sa v nose a následné skonzumovanie výsledku tohto špárania, vzápätí prdenie do ksichtu... A v podobnom štýle to pokračuje aj ďalej, samozrejme nesmie chýbať ani poriadna šabľa. Veľmi dobre som vedel do čoho idem, keďže v hlavnej úlohe je kráľ dementných komédií Rob "Shiťák" Schneider a navyše režíruje Dennis Dugan, ktorý má na konte tiež plno "kvalitných" kúskov... Jim Carrey a Adam Sandler ma už presvedčili, že majú na viac a vedia aj hrať, ale Rob je iná kategória, ten vždy zostane verný len týmto IQ 20 filmom. Chcel som si precvičiť svoju pevnú vôľu a vydržať to do konca, ale 30 minút tohto neľudského mučenia bolo maximum čo som bol schopný vydržať. Z tohto sa budem dlho dostávať, na to bude treba aspoň 10 oscarových filmov. ()

moviesfan

Zprvu nepříjemně ,,ulítlá" komedie se změnila na docela pohodový zábavný filmeček. Jen škoda těch ohraných scének, kde máte pocit, že už jste něco z toho někde viděli (a ne jednou). ()

corpsy

No neviem, ale existuje kopa podstatne horších komédií, ako je táto. Nenáročné, možno pre niekoho nie veľmi vkusné, ale veľmi zábavné. ()

Paxxx.cz

Hodně zábavná komedie včele s Robem Schneiderem. Pěkný film pro celou rodinu, který zaručeně pobaví už jen díky postavě Jona Lovitze...6/10. ()

Z0oMb3E odpad!

Ďalší film zo série na pozdvihnutie si sebavedomia tím, že i keď som looser, som tiež Američan, a dokážem všetko. Rob Schneider a tí ostatní trapoši bezcielne pobehujú bez nejakého hereckého talentu. Nehovoriac o fekálnom humore, ktorý radí tento film jednoznačne do odpadu. POZOR ZDRAVIU ŠKODLIVÉ! ()

Rosana

Já vím, že je vám divné, že dávám jen jednu komedii a dokonce i když tam hraje Rob. Ale tahle komedie je fakt špatná. Je to spíš trapné, než zábavné. Opravdu mě ten film zklamal. Ani to nemá žádnou myšlenku, i když "šikanované" děti je velké téma. A nakonec to dobře dopadne, dokonce líp, než by kdo čekal. SPOILER: v poslední minutě filmu dostanou všichni, co si přáli!!! Hurá! ()

mysiak

Dosť vtipná komédia, ktorý je možno aj trápna, ale sa som dosť dobre zabával na baseballe, skvelom Amaury Nolascovi, akurát len to posolstvo nemuselo byť...ale inak je oddychová a nenáročná dobrá komédia... ()

MATADOR

Mám rád celkově spoustu "duganovek" a i tahle má zvláštní humor. Bavil jsem se. Ovšem je to takové nedotažené, zbytečné. Nic, co by se dalo zapamatovat, kromě prdů :) ()