Reklama

Reklama

Epizody(40)

Obsahy(1)

Päť vyvolených tínedžerov obdarených výnimočnou silou chráni Zem pred silami zla z vesmíru a s pomocou Zordov bojuje proti vzkriesenej zločinnej moci Orgov. Americký akčný fantazijný seriál (oficiální text distributora)

Recenze (58)

Pennyzka 

všechny recenze uživatele

Na tenhle film jsem naštvaná, protože se kvůli němu až do do dneška hádám s jednou dobrou kámoškou. Ona se na to, když byla menší hodně dívala a teď má červenou zafixovanou jako klučičí barvu. Pro mě je ale červená holčičí. A o tohle se hádáme už odmalička. Sice je to blbost, ale strážci si tím vůbec nepřiplepšili. Stejně mě to ani moc nebavilo... ()

JohnnyD odpad!

všechny recenze uživatele

"Bum, to je ork, nie ... bum .. ah .. použijme megalúč ... bum ... thrash, splash...bum... cium ... Teraz to dostaneš ... ach nie je to fotografický ork ...bum...bum...požiadajme o pomoc magické zvieratá ..bum..bum áno vyhrali sme...bum.."Ja sa ešte vrátim" .. ale opäť ťa porazíme" Stručný obsah tretej časti. Neskutočne lacná sračka, ale lepšiu (nechcenú) zábavu si neviem predstaviť, takže večer sa stretneme pri TV. ()

Reklama

Sosak odpad!

všechny recenze uživatele

Strážci vesmíru dali spojení "nenáročná tvorba" docela novou dimenzi - díly v podstatě přes kopírák šly odhadnout předem už v dětských letech. Ústřední postavy se lišili tak leda barvami a celé to bylo založeno na efektech, které se nesly v duchu souboje hraček uprostřed papírových zmenšenin domů, které se při výbuchu prohnou... Je třeba ještě něco vysvětlovat? ()

Cruise 

všechny recenze uživatele

Triky jsou směšné, herecké výkony ubohé...Ale tohle jsem prostě miloval! Takovej malej útěk ze skutečnýho světa a plácání se v hrdinských příbězích, kterých bych mohl být i já součástí! Robotičtí giganti bojující proti zlu, bláznivé postavičky v barevných převlecích, lasery a všilijaké technické vychitávky...Go go power rangers!!! ()

wendelin9 

všechny recenze uživatele

Jako malá jsem tenhle seriál milovala, dokonce jsme si s kamrády nejednou hráli na to, že jsem strážci (naší oblíbenou zbraní byly klacky od makrel) a zachraňujeme svět. Kouzelné slůvko MORFUJEME se mi prostě vrylo do paměti a proto musím této děsné slátanině, která si nejspíš nezaslouží ani 1* (protože každý díl je naprosto stejný) dát 3* :)... Hold vzpomínky jsou vzpomínky a já jako dítě pět strážců světa, teda pardon - vesmíru, zbožňovala. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama