Reklama

Reklama

Power Rangers Wild Force

(seriál)
  • Slovensko Strážcovia vesmíru
USA, 2002, 14 h (Minutáž: 21 min)

Hudba:

Lior Rosner

Hrají:

Ricardo Medina Jr., Alyson Sullivan, Phillip Jeanmarie, Jessica Rey, Jack Guzman, Ann Marie Crouch, Ilia Volok, Sin Wong, Danny Wayne, Erin Cahill (více)
(další profese)

Epizody(40)

Obsahy(1)

Päť vyvolených tínedžerov obdarených výnimočnou silou chráni Zem pred silami zla z vesmíru a s pomocou Zordov bojuje proti vzkriesenej zločinnej moci Orgov. Americký akčný fantazijný seriál (oficiální text distributora)

Recenze (58)

Juri-Sai. odpad!

všechny recenze uživatele

jop přidali jim do pracek zbraně aby se neřeklo že vše sflákaj ručně a zároveň měli trhák pro shopy pač každej ujetej člověk si chtěl koupit ten kravinec co má jeho oblíbená postavička. Nemůžu si pomoct ale příjde mi to jako kdyby sme se koukali na dospělé teletubbies s nádechem brutalismu. Tinki vink po a dipsi nebo jak se jmenovali se akorát přejmenovali na drsnější postavičky stylem červený strážce, žlutý strážce a podobně ()

Pennyzka 

všechny recenze uživatele

Na tenhle film jsem naštvaná, protože se kvůli němu až do do dneška hádám s jednou dobrou kámoškou. Ona se na to, když byla menší hodně dívala a teď má červenou zafixovanou jako klučičí barvu. Pro mě je ale červená holčičí. A o tohle se hádáme už odmalička. Sice je to blbost, ale strážci si tím vůbec nepřiplepšili. Stejně mě to ani moc nebavilo... ()

Reklama

Cruise 

všechny recenze uživatele

Triky jsou směšné, herecké výkony ubohé...Ale tohle jsem prostě miloval! Takovej malej útěk ze skutečnýho světa a plácání se v hrdinských příbězích, kterých bych mohl být i já součástí! Robotičtí giganti bojující proti zlu, bláznivé postavičky v barevných převlecích, lasery a všilijaké technické vychitávky...Go go power rangers!!! ()

wendelin9 

všechny recenze uživatele

Jako malá jsem tenhle seriál milovala, dokonce jsme si s kamrády nejednou hráli na to, že jsem strážci (naší oblíbenou zbraní byly klacky od makrel) a zachraňujeme svět. Kouzelné slůvko MORFUJEME se mi prostě vrylo do paměti a proto musím této děsné slátanině, která si nejspíš nezaslouží ani 1* (protože každý díl je naprosto stejný) dát 3* :)... Hold vzpomínky jsou vzpomínky a já jako dítě pět strážců světa, teda pardon - vesmíru, zbožňovala. ()

JohnnyD odpad!

všechny recenze uživatele

"Bum, to je ork, nie ... bum .. ah .. použijme megalúč ... bum ... thrash, splash...bum... cium ... Teraz to dostaneš ... ach nie je to fotografický ork ...bum...bum...požiadajme o pomoc magické zvieratá ..bum..bum áno vyhrali sme...bum.."Ja sa ešte vrátim" .. ale opäť ťa porazíme" Stručný obsah tretej časti. Neskutočne lacná sračka, ale lepšiu (nechcenú) zábavu si neviem predstaviť, takže večer sa stretneme pri TV. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama