Power Rangers Wild Force

• Slovensko Strážcovia vesmíru
USA, 2002, 14 h (Minutáž: 21 min)

Hudba:

Lior Rosner

Ricardo Medina Jr., Alyson Sullivan, Phillip Jeanmarie, Jessica Rey, Jack Guzman, Ann Marie Crouch, Ilia Volok, Sin Wong, Danny Wayne, Erin Cahill (více)

Epizody(40)

Päť vyvolených tínedžerov obdarených výnimočnou silou chráni Zem pred silami zla z vesmíru a s pomocou Zordov bojuje proti vzkriesenej zločinnej moci Orgov. Americký akčný fantazijný seriál (oficiální text distributora)

slovan1 odpad!

MORFUJEM!! - no to mě poser :-D Ostuda sci-fi tvorby. Banda středoškolských kašparu si hraje na vesmírné kašpary. Co je moc to je moc... No a banda formeláku dobři amatéři :-D ()

vanderbart odpad!

škoda slov... ani dětem to snad nepřijde jako normální seriál :D ale srandy si človek občas užije dost a dost(težko říct, jak to bylo tvůrci zamýšleno ve skutečnosti :p) ()

Cruise

Triky jsou směšné, herecké výkony ubohé...Ale tohle jsem prostě miloval! Takovej malej útěk ze skutečnýho světa a plácání se v hrdinských příbězích, kterých bych mohl být i já součástí! Robotičtí giganti bojující proti zlu, bláznivé postavičky v barevných převlecích, lasery a všilijaké technické vychitávky...Go go power rangers!!! ()

GeorgeHans odpad!

Už prvý seriál bola sračka, ale takých jednorazových odpadov je veľa. Ale točiť také niečo v kuse roky, to je fakt ojedinelé a na smetisku filmových dejín to má výsostné postavenie. ()

kery-

Hodnocení snad jen z povinnosti, protože na SV jsem vyrostl. Když se na to podívám teď, snad na tom není ani už nic k vidění. ()

Pennyzka

Na tenhle film jsem naštvaná, protože se kvůli němu až do do dneška hádám s jednou dobrou kámoškou. Ona se na to, když byla menší hodně dívala a teď má červenou zafixovanou jako klučičí barvu. Pro mě je ale červená holčičí. A o tohle se hádáme už odmalička. Sice je to blbost, ale strážci si tím vůbec nepřiplepšili. Stejně mě to ani moc nebavilo... ()

Socom odpad!

Najhorší seriál všetkých dôb,idem sa hneď pozrieť na profil Wortha Keetera,nech viem kto takúto vtákovinu režíroval. ()

lokol

nacisto nostalgia....pretoze ako maly som chcel byt power ranger :D co je? ja sa za to nehanbim :D aj ked mal by som :) ()

Sosak odpad!

Strážci vesmíru dali spojení "nenáročná tvorba" docela novou dimenzi - díly v podstatě přes kopírák šly odhadnout předem už v dětských letech. Ústřední postavy se lišili tak leda barvami a celé to bylo založeno na efektech, které se nesly v duchu souboje hraček uprostřed papírových zmenšenin domů, které se při výbuchu prohnou... Je třeba ještě něco vysvětlovat? ()

Hezzy

Takhle nízký hodnocení jsem nečekal. Teď už bych na to vůbec nekoukal, ale tak v šesti letech to byl pro mě naprosto nej seriál... ()

sulek

Jojojo, tady se vlastně morfovalo! Vím, že už tehdy to nemělo hlavu ani patu, ale docela s chutí bych se teď na jeden díl podívala /nebo asi tak na pět minut/. ()