mahu22

Naprosto fenomenální seriál.Nejlepší show o autech.Nebýt tam těch tří,tak je seriál o ničem(Fifth Gear například).Skvělé nápady a prostě není věc,která by se jim dala vytknout.5* si právem zaslouží. ()

JARDAHONDA

Top Gear si zaslouží Top hodnocení... Na pořadu se mi líbí, že je autentický bez klišé. Věrohodné testy , skvělé novinky. Člověk se u pořadu výborně odreaguje - občas i zasní, když se třeba testuje Lamborghini Aventador :) Pokud je čas, snažím se nevynechat žádný díl.. ()

pikovyeso

VŠECHNY MOTORISTICKÉ POŘADY TŘESTE SE, NIKDY NEBYL NENÍ A NEBUDE LEPŠÍ POŘAD O AUTECH. MOŽNÁ SOU JEJICH TESTY ŠÍLENÉ, HUMOR OPLZLÝ ALE PROSTĚ O TOM TOHLE JE. MIMOCHODEM JÁ TO CHCI TAKY DĚLAT ()

mondyM

Sice nerozeznám Passata od Citroenu (jak vidno, ani nevím, jak se to píše:)), natož abych věděla, k čemu sakra slouží diferenciál, kde to spí a co to žere, ale tohle ani další trestuhodná neznalost aut mi nezabrání zažrat se jízdy po okruhu v autě za rozumnou cenu, kroutit hlavou nad Jamesovými kvítkovanými košilemi a chechtat se vtípkům povedeného tria. A jedna hvězda čistě za Richarda, nad tím si vždycky poslintám triko:D ()

Chuck_69

Clarkson,MAy a Hammond + Stig, Lepší mušketýry do tohoto pořadu nemohli sehnat. NEjlepší jsou jejich speciální díly,viz. dobývání severního pólu, cesta po vietnamu, a jiné. Nejlepší motoristický pořad , který se v dnešní době dá sledovat. ()

Petrval

Nejsem až takovej fanda do rychlých kol, ale tenhle seriál je prostě super. Jeremy Clarkson, Richard "Křeček" Hammond a James "Šnek" May je velice dobře vybraná moderátorska trojice. Luxusní rychlá auta, vymejšlení těch nejoriginálnějších nápadů, který nikde jinde neuvidíte, anglickej humor, speciální díly, ochočený závodník Stig, závodící celebrity to vše z tohoto seriálu dělá nejlepší seriál ve svém oboru. ()

vitek11

Auta mě dříve vůbec nezajímali, ale od té doby co sleduji Top Gear je všechno jinak. Zábavy a humoru dostatek a nejlepší jsou moderátoři. ()

spacejp

Zajímavý pořad s převážně luxusními auty a pozvanou hvězdou, která si zajede v pořadu na Top gearovském okruhu v Anglii. Tady se nedá moc mluvit o pořadu, který by hodnotil auta, spíše to je zábavní pořad s tím, že při tom ještě testují auta. Rozhodně však stojí za to ho vidět. Příjemně se pobavíte a alepsoň ještě uvidíte nádherná auta jako je třeba Bugatti veyron v rukou kapitána želvy, jak jede po německé dráze 407 km/h. V novém díle dokonce přes 410 km/h. ()

Thorus06

Jeremy Clackson, Richard Hammond a James May pod záštitou BBC představují koncept "nejlepšího" povolání na světě! Najít dítě, které by od teď raději jezdilo s popeláři, by bylo asi tak stejně obtížné, jako hledat pšouk ve vířivce! Osobně já se bavím u každé epizody, protože tato neuvěřitelně sehraná trojka, v čele s infaltilním a dětinským Jeremym, je neuvěřitelně sehraná a o neustálé dobírání není nouze. Ale nešlo by ani tak o mě, protože já jsem do aut maniak, ale znám neuvěřitelné procento lidí, kterým auta vůbec nic neříkají (a to i něžnější pohlaví:) ) a stejně seriál zaníceně sledují. A jak je to teda možné ?!?! No, onen titulek "dokumentární" je trochu zavádějící, protože se ani o autech příliš nedozvíte, nebo aspoň o těch, které by jste si mohli někdy koupit. Je to hlavně totiž o zábavě!! Tito "staříci" toho mají hodně co řict a kde jinde uvidíte dobývání severního pólu v autě za nasávání mojita? Hučící V12ky za hranicí červených polí na otáčkoměru, kvílící pneumatiky a proudící vítr na pleši přerostlého Clarksona o rychlosti, že by se o ní bála mluvit i Jolana Voldanová. To je návod na nejsledovanější automobilový magazín na světě!!! "And with this bombshell it's time to end!" ()

karloskiller

Top gear : Tohle je naprostá elita mezi pořadech o autech . Přidávají tam vdycky trochu srandy aby to mělo větší št´ávu . Top Gear totiž funguje velice dobře i jako zábavný pořad . Trojice moderátorů se skvěle doplňuje, navíc Stig je absolutní oblíbanec davu. Občas je napadají hodně kuriózní fórky a soutěže. Čtyři hvězdičky jsem hodnotil kluli tomu ,že já a auta nic moc , ale naprasto skvělý pořad jsem rad ,že je. A moc se mi líbí. ()

MéďaSV

Njelepší show o autech pod sluncem. Skvělí moderátoři v čele s Jeremym, skvělé nápady, suchý anglický humor. K tomu Stig, celebrity na okruhu co dodat - pro fanoušky aut kult! ()

hansek990

Pro mě to nejlepší, v rámci pořadů, seriálů i filmů, co v televizi můžou vysílat. Naprosto úžasný humor doplněný nejlépe sehranými moderátory, jaké jsem kdy viděl! ()

Lenykov

Nebýt pánů Clarksona, Hammonda a Maye, byl by tenhle pořad stejně nudný, jako všechny ostatní pořady o autech... ()

sako44

Tihle 3 borci mě fakt dostávaj. S přibývajícími epizodami jsou snad lepší a lepší. Každopádně, nejlepší a určitě nejpopulárnější TV pořad o automibelech. Nadšený fanda do aut, kterému před domem stojí tuningová octavia. ()

kikin77

Není lepší motoristický pořád o autech. Nejenom že sem fanda do aut ale jsem i fanda klasického britského humoru :) Proto dávám plnej počet. ()

audri

Zbožňuju všechny auta( ačkoliv jim moc nerozumím ), každý má jinou vlastnost v podstatě jsou to takový mechanický lidé a to jakým způsobem dělají ti tři týpci tuhle show se mě neskutečně líbí a baví mě to protože je to baví taky. Mají velký štěstí dělají práci, která je baví. Navíc jsou to prostě typičtí britové se svým humorem a stylem. ()

Jezinho95

Ač se o auta nijak zvlášť nezajímám, tak tenhle pořad si člověk nesmí nechat ujít. Krom parádních moderátorů a zajímavých pokusů s auty mě zaujal i typicky britský humor. 70% ()

RajmikCZ

Jako milovník moderních ,,superbouráků'' jsem si tenhle pořad oblíbil neskutečně. Dozvíte se věci, které by Vás nikdy nenapadly..Pořad je ale spíše dělaný na počest těch luxusnějších automobilů než typicky klasicky normálních automobilek, jež jsou užívány normálními lidmi. ()