Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  No sice je tady scenar docela jednoduchej a zaverecny rozuzleni bohuzel jedna z postav vyrkne uz nekdy po polovine filmu a to se potvrdi, ale i tak jsem se docela slusne bavil. Hlavne prvni hodinku, kdy se jeste tak moc nehraje na romantiku, to Allen rozjede v docela solidnim tempu, obcas nakej dobrej vtip a Allenovo kecy nemaj chybu, navic lod do zahrobi je skvelej napad, ale postupem casu filmu nak zacne dochazet dech a nic moc se nedeje, takze ke konci jsem byl rad, ze ma jen 90 minut. Slabsi 4*.(5.4.2008)

 • betelgeuse
  ***

  Allen potvrzuje, že jako komediograf jede už pěkných pár let na autopilota - bohužel navíc dosluhujícího. SCOOP je podobně ledabyle vystavěná a nepointovaně ukecaná komedie jako HOLLYWOOD ENDING, oproti němu si ale získává stydlivé sympatie o půl hodiny kratší metráží, hrudníkem Scarlett Johanssonové a příběhem, který je tak prostoduchovu variací na duchařské detektivky, až odzbrojuje. A Woody už by fakt neměl hrát...(16.8.2006)

 • Kaka
  **

  Tak přesně takhle vypadá Woody Allen bez důvtipu, sofistikovaného nadhledu a tvůrčí myšlenky. Kupa uhučených dialogů, ani Scarlett v plavkách nezachrání wtf story a pocit, že tenhle film byl vlastně naprosto o ničem a zbytečný. Závěr jak Match Point přes kopírak. Ten byl ale ve zbytku stále o dvě třídy lepší film.(5.11.2015)

 • Radek99
  ****

  Další ze (skoro)geniálních filmů Woody Allena... Tentokráte transponovaný do britské prostředí a stylizovaný coby napodobenina moderních produktů BBC (které tenhle film skutečně koprodukovala). Jistý posun v evoluci Allenovské filmografie se ale nabízí - tím jak postavy, které ztvárňuje sám Woody, pozvolna opouští ohnisko příběhu a stávají se jen jedněmi z několik hlavních představitelů, jeho filmy také malinko pozbývají oné intelektuální výlučnosti a Allenovské exkluzivity, stávají se sice masově akceptovatelnějšími, ale také ztrácí gloriolu události, jsou jen dalším vynikajícím filmem geniálního scénáristy a režiséra Allena. Ale že pozbývají na vtipnosti?! Kdeže! Cituji jednu náhodně vybranou repliku:,,Jakého jste vyznání?" ,,Vyrůstal jsem v židovské rodině... Ale později jsem konvertoval k narcismu..."(27.4.2008)

 • Aluska88
  ***

  Scarlett Johansson je úžasná herečka. Dokáže vypadat sexy, smyslně, eroticky a přitažlivě, ale na druhou stranu působí tak nevinně, křehce, pohádkově a naivně. Jako anděl s ďáblem. To je pozitivum tohoto filmu. Avšak neustálá ukecanost Woodyho Allena mi chvílemi už lehce začínala vadit. Co se mi ale velmi líbilo, byl konec filmu a "utopeně zmáčená" Scarlett:)(21.6.2008)