Burani z Beverly Hills

Keď vám v Beverly Hills trčí slama z topánok

Komedie / Rodinný

USA, 1993, 92 min

• bassator

Dosti slabý film, ale do nejhorší dvoustovky nepatří, jsou mnohem příšernější skvosty... - 12. 12. 2009 - 20%(12.12.2009)

• WANDRWALL

Burani žijí všude. Nejen v Beverly Hills. Jen jsou všude trošičku odlišní, ale výsledně je to totéž. Pro film jsou dobrou látkou, záleží jen na umu tvůrce jak je podá. Tady se to moc nepovedlo. Je to běžný film o buranech.(8.9.2010)

• Katullka

To je takový ten film, který s láskou vymažu ze své paměti!(21.8.2010)

• Radyo

Zhovadilost první třídy, kterou jsem nehodil do odpadu jen proto, že jsem se u ní asi třikrát i zasmál. Pravidelné sledování podobných filmů by ale mohlo u diváka způsobit trvalou demenci, takže varuji před podobnými úlety.(23.7.2002)

• BoPo

Jednoznačne je môj názor ovplyvnení dobou, kedy som to videl. Doba základnej školy nejako dokáže doslova pokriviť vesmír. Dnes by som tomu už šancu nedal. Na téma burania, vidiečania, sedláci sa nájdu aj iné skvosty.(6.5.2012)

• - Buddy Ebsen, který zde ztvárnil Barnabyho Jonese, hrál 9 let hlavní postavu Jeda Clampetta v původním seriálu The Beverly Hillbillies (1962), podle kterého tento film vznik. Potom hrál dalších 7 let hlavní roli v seriálu Barnaby Jones (1973). (HappySmile)

• - Jméno domova důchodců "Los Viejos", kde je držena babička jako rukojmí, je španělský výraz pro "staří lidé". (HappySmile)