Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Nšoči

Příjemná inteligentní komedie o láskách jednoho muže. Nevtíravý humor, dobré herecké výkony a šťastný konec ... ()

Harts

Romantická komedie, u které nevíte, jak to dopadne a tak to má být, krásné dialogy, komediální romantické scény, nic přehnaného, prostě americký život ()

Meiers

Nice. One of a few romantical commedies going in different way as love-crash-love, which I cant stand. In many moments very sweet, also thanks to talks with doughter. I have to compliment to scenarist, cause it was something unusual and for me very special adventure in this genre. P.S. A taky ta silonková óda, jestli mě chápete, no prostě v rámci žánru jedno z best of. ()

charmin

Aach, v tejto spleti romantiky sa vyznať v dnešnej dobe, to je podľa mňa umenie...Kebyže nie dobrého nápadu - navnadiť nás popletením mine, a tým pádom takmer dvomi hodinami hádania, kto je kto, a kto s kým ako, a ako s kým to dopadne, kebyže nie napočudovanie fakt sexi Ryana, moju obľubenú, maličkú, krásnu Isla-u Fischer, a ešte "menšiu" Abigail Breslin tak fakt neviem...Majú niekedy tí režiséri šťastie, keď sa im podarí skĺbiť do jedného filmu, kt. má ale neskutočný nábeh na OBYČAJNOSŤ(v pravom slova zmysle), jednak dobrých hercov, vcelku pútavý príbeh, príejmné prostredie, etc etc etc. tak na tých 75per to určite vyzerá. Dopĺňam, soundtrack - 90-te roky a nostalgia hah :) ()

iNKa 1104

Mňam, moc zahřálo ... dcera hlavního muže, okolo nějž se točí otazníkem opředené "mamky" je nepopsatelně sladká - její hlas, gesta a kouzelné chytráctví mě zmámily až k touze po mateřství ... ()

EllinkaD

Musím dát za 5 * i kdybych nechtěla - ale já chci ... :O) Už jen proto, že jednu z "hlavním rolí" hraje i knížka, kterou miluju - Jane Eyre ...¨ ()

nurielka

Musím sa priznať, že film si ma získal hlavne vďaka Ryanovi Reynoldsovi. Aj keď takisto musím poznamenať, že keby si to pustím po troch mesiacoch tak neviem či by som si z deja niečo pamätala. Tri vzťahy a tri zlomené srdcia. Isla Fisher vynikajúca. Človek takmer vždy, vlastne ja, vie čo sa na neho v tej ktorej komédii chystá a aj keď som už na začiatku vedela s kým skončí(veru áno) tak ma to úprimne bavilo. Niekde som čítala, že takýto typ komédie by sa dal zostrihať do 20 minút a aj keď nerada musím tomu dať za pravdu. Vlastne ani neviem začo dávam toľko hviezdičiek. Aha! Za skvelé herecké výkony štyroch hlavných hrdinov a malého dievčatka, ktoré to tak presvedčivo zahralo, že mi pukalo srdce. ()

Lipi21

78% REŽIE / Adam Brooks: **** KAMERA / Florian Ballhaus: *** SCÉNÁŘ / Adam Brooks: **** (rozhodně jsem se nenudil) HERCI: ***** (slušné herecké výkony, charismatičtí herci...plus jedna hvězdička za krásnou a půvabnou Islu Fisher) HUDBA / Clint Mansell: *** ()

..Anya

Od začátku do konce o ničem. Jedinej moment, kterej mě pobavil, bylo, když se dcerka zeptala: "What's a threesome?" následováno odpovědí a opravdu vtipným pohledem jejího tatínka, který vyjadřoval "Did she buy it?" ...a její odpověď "Whatever...". Naprosto výmluvné. Díky za ten pohled :) ()

Ponika

Romanťák s dobrým nápadem inspirovaný mým oblíbeným seriálem + příjemné obsazení => pěkné pokoukání.. ()

murthags

How I Met Your Mother bez Barneyho a další nechutný vtipy, výborné herecké obsazení a příjemná hudba. Na přeslazený romantický filmy nemusím ale tenhle zrovna vypraví trochu netradičně, ikdyž po první polovině už je trochu předvídatelná, pořád je to výborný film. ()

Kingjiri

Že by to byla komedie bych teda ani neřek. Je to hlavně pohodová romantická podivaná ze života o tom, jak dlouho se musej lidi v životě míjet, než jim dojde, jak moc si jsou blízký. Je pravda, že se nemusel děj tolik točit kolem Willovy práce v předvolebních kampaních a je taky fakt, že je podobnost s How I Met Your Mother určitě "jen" čistě náhodná. Jenomže narozdíl od HIMYM se tady dovíte, kdo je matka, za necelý dvě hodiny:) Důležitý ale je, že se na to příjemně koukalo a klišé tu bylo po skromnu (SPOILER: Až na zbytečnou závěrečnou líbačku s April, proč to nemohlo skončit jenom přátelskym obětim? KONEC SPOILERU). Herci sympatický, hlavně pohledná Isla Fisher. V rámci žánru určitě nadprůměr a solidní odreagovávačka. ()

Jakubik

Další z řad romantických komedií. Ani tato bohužel nevybočuje z řady. Komedie prakticky připomínající Jak jsem poznal vaši matku s tím rozdílem, že to tady není rozpatláno do milionů dílů a biliony sérií. Škoda jen, že to nebylo o dcerce, protože ty kecy na začátku byly fakt luxusní a hodně jsem se bavil… ()

redwik

Tak tak, How I Met Your Mother film. No nakoľko seriál som nepozeral, a pravdepodobne ani nebudem, téma bola pre mňa neokukaná. Najviac ma prekvapilo, že aj za prítomnosti krásnej Elizabeth Banks, Rachel Weisz a jej úsmevu, a perfektnému hlasu Isly Fisher, bola pre mňa najvtinejšou a teda aj najväčšou hviezdou filmu bola Abigail Breslin. Zo začiatku film sršal vtipmi, no časom sa vtip vytratil a snažilo sa to hrať na city. A potom, keď som si utrel imaginárne slzy, nasledoval koniec. Síce vsuvka s knižkou s venovaním bola milá, ja som od filmu očakával kúsok viac. Ryan Reynolds - Will Hayes /:/ Abigail Breslin - Maya Hayes /:/ Elizabeth Banks - Emily /:/ Isla Fisher - April /:/ Rachel Weisz - Summer Hartley /:/ Kevin Kline - Hampton Roth /:/ Liane Balaban - Kelly /:/ Annie Parisse - Anne /:/ Nestor Serrano - Arthur Robredo /:/ Derek Luke - Russell ()

Biopler

Zápletka zaujímavá, teda kto z danej trojice je matkou dievčaťa. Výkony i krása hlavných herečiek veľmi fajn, no samotný Reynolds bol pre mňa čajová voľba. Príbeh vyznieva dosť neuveriteľne a nie je podaný svižne. Taktiež sa nedozvieme prečo dochádza k udalosti z úvodu. Film na to proste zabudne dať odpoveď. Poznám dosť lepších priemerných romantických komédií. Toto je kus čo zapadá prachom dosť rýchlo. ()

Razzor_82

"Pozveš nás dál a poslechneš si příběh?" Chytrá love story s hádankou, která brilantně udrží divákovo napětí až do poslední chvíle. Reynoldsovi tahle role nevídaně sedla. Isla Fisher nejvíce rozzáří celý snímek. Abigail Breslin skvěle rozesměje v jejich otázkách kolem dospívání.  Romantická linka je nevtíravá a velmi příjemná, kdy není nic předem nalajnováno. Potěší song od Nirvany. Konec hezky chytne za srdce. 8/10 ()

haWranka

Film s vážně zajímavým námětem. Konečně něco originálního. A taky mám fakt ráda Ryana Reynoldse. Bohužel taky bylo dost míst, kde jsem se vyloženě nudila a taky to geniální dítě nejsem schopná spolknout... ()

DarkoCohen

Komedie - definitely not, romantický - maybe. Většinou ale nuda, šeď. I když pár hezkých momentů se tam najde. Převážně to jsou ty s Abigail Breslin, která je kouzelná. Takový náš Tomáš Holý v šatičkách. Ta ale celý film zachránit nemůže. Škoda. ()