Největší příznivci slavné ságy se vydávají na velkolepou vesmírnou misi. Píše se rok 1998 a blíží se premiéra filmu Star Wars: Episoda I. Pro partičku fanoušků Hvězdných válek je ale tahle první epizoda víc než jen film. Je to cesta, po níž se ubírají jejich osudy, je to jejich vzor, sen i životní náplň. Ještě před plánovanou premiérou však jeden z nich zjistí, že je těžce nemocný a s největší pravděpodobností se slavnostního uvedení nemusí ani dožít. A tak nezbývá než se sebrat a vydat se na dlouhou cestu na Skywalker Ranch. Podaří se jim přemluvit George Lucase k soukromé projekci ještě před oficiálním datem premiéry? V americké dobrodružné komedii hrají Sam Huntington, Chris Marquette, Dan Fogler, Jay Baruchel ad. (oficiální text distributora)

Rehooo

Jako fanoušek Hvězdných válek musím říct, že jsem spokojen. Parádní narážky a scénky z Hvězdných válek. A samozřejmě i z toho Star treku, když už ho tam teda zmiňovali:-) Jediné mínus co mě teď napadá je, že kdo neviděl Hvězdné války ani Star trek tak z toho filmu nebude mít tolik co samotný film nabízí. Ale kdo by se koukal na Fanoušky, když sám neví jaké bylo označení Luka Skywalkera během útoku rebelů v Epizodě IV :-) ()

TaanStari

První hvězdička za Kristen Bell. Druhá za camea. Třetí za všechny ty odkazy. Ale jako celek to nefunguje ani náhodou. ()

Razer

Málo kdy se takhle výrazně odchyluju od průměrného hodnocení, ale tenhle film mě neoslovil a to mám Star Wars opravdu rád. Ani linie umirajícího kamaráda, pár dobrejch SW narážek, Seth Rogen a Kevin Smith nedokažou tehnle film zvednout z podprůměrně zábavného geek filmu. ()

Grizzly

Paradni geekovina precpana popkulturnima narazkama v cele se Star Wars? co vic si prat :) Pata hvezda za Kristen Bell. 85% ()

kamigava

Věřím, že pro fanoušky Star Wars je toto ta pravá komedie! Hodně jsem se nasmál. Skvělé byly obzlášť střety s rivaly ze Star Treku. Nechybí ani ultravědomostní kvízy, které otestují vaše znalosti o SW opravdu do hloubky. Např. z které planety pochází Wookieové. PS: Nikdy před fanouškem SW neříkejte, že Han Solo je děvka, nikdy! :D 80 %. ()

Mbeast

Bomba! Přesně takový jsem doufal, že film bude. A vida. Až na pár horších vtipů je to dokonalé. Pokud jste alespoň trochu fanoušky Star Wars stojí to za vidění. Ale pokud vám jméno Han Solo (ne není kokot) nic neříká, asi je to zbytečné plýtvání časem. ()

Mary19

Pokud se chcete zasmát, tak vám ke štěstí bude stačit samotný trailer, ve kterém najdete to nejvtipnější a nejlepší z celého filmu. Jinak jsou totiž Fanboys jako celek velice průměrnou, v mnoha pasážích možná až "trapnou" komedií, ve které zásluhou střihače (nebo režiséra) na sebe mnoho scén plynule nenavazuje... 50% ()

Elyon

Tak jo. Tenhle film je spolu s Spaceballs jedním z nejlepších parodií na SW vůbec. Parodie slavných scén jako například skok do hyperprostoru Malého sokola nebo Help me, Obi-wan Kenobi, nemají chybu, ale nejvíc mě dostaly scénky SW vs ST. Kdyby se mi naskytla taková příležitost, abych se mohla vloupat do Lucasova ranče a podívat se na E1, nepřemýšlela bych ani minutu:). ()

TETŘEF

Pohoda, šahající po čtvrté hvězdičce ke které ale chybí taková ta krásná tečka a chuťovka která by ji tam dopohnala. ()

vojo

Pôvodne som chcel dať iba dve hviezdičky, ale už len pre snahu takéto niečo(aj keď nie vydarené) o fanatických obdivovateľoch únikov z našej nezáživnej planéty natočiť a pár vydarených obsadení miniroličiek dám nadnesené star wars, trek a čia je tá tretia? hmm P.S: Zistil som,Rush ako jediná kapela hrajúca vo "fandodávke"používali ako symbol hviezdu v kruhu. ()

nikolafojtu

Nie. Tento film nebol rozhodne pre mňa a som rád, že to nemalo ani o minútu viac.. Parkrát som sa skutočne zasmial, to je fajn, ale za cenu nespočetných kvázivtipných zvyšných scén to nestojí.. ()

SkyCaptain

Pár zajímavých scén a SW hlodů tady je, ale celkově by vydali tak na tak na čtvrthodinku. Zbytek jsou jalové dialogy a kanonáda jednotvárných sexuálních vtipů. Ne, tento film nebyl dělán pravými fanoušky i když scéna kdy se s autem dostanou do hyperprostoru je super. ()

Radek.SCH

Donutilo mě to pustit si původní trilogii. Ne že by to bylo tak dobré, spíš to ve mě vyvolalo nostalgii. A to je asi tak všechno. ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013