Reklama

Reklama

Píše se rok 2018 a na zničené Zemi proti sobě bojují zbytky lidí a počítačový systém Skynet. John Connor sice přežil Soudný den a byl vychován jako budoucí zachránce lidstva, ale zatím je pouze jedním z mnoha řadových velitelů. Lidstvo právě objevilo nový prostředek ke zničení Skynetu – rádiový kód schopný rychle a stoprocentně deaktivovat každý stroj. John Connor si uvědomuje, že toto není budoucnost, o které mu jeho matka vyprávěla. Něco je jinak. To se potvrdí, když se John seznámí s Marcusem Wrightem, mužem, jehož poslední vzpomínka je vlastní smrt. Jedná se o nový druh terminátora, uvnitř kovová kostra, ale zároveň lidské srdce a mozek. John a Marcus se společně musí vypravit do srdce Skynetu, aby zachránili jistého muže, kterého tam vězní. Jeho jméno je Kyle Reese a je to Johnův budoucí otec, který se jednou vrátí do minulosti a bude chránit Sarah Connorovu. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Pedestrian: " téměř ". To znamená, že hodnotim filmy podle toho nejdůležitějšího kritéria. ...Pobavil mě ten film? Zajímal mě ten film? Nenudil jsem se u něj? ... sakra to je účel filmu. Neznamená to, že jsem jednoduchej, akorát umim jednoduše ohodnotit to pro mě podstatné.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Přece nejde všechny filmy kritizovat nebo přesně-li řečeno je rozebírat kolik velkých věcí v nich chybý. Mě se tenhle TS taky líbil-samzřejmě nebyl takový jako ty předchozí,ale přesto super podívaná.

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Prosimtě, Tony, ty jsi jednoduchý člověk, ty dáváš téměř všemu ultimátní hodnocení.

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

hodně lidí tu žvanilo, že tu je malé propojení. V tom filmu se to všechno tak krásně spojilo s předchozímy díly. A pak, tenhle film může v podstatě fungovat i jako prequel. Ale to už neni na scénáři ani rejžovi, tak to prostě je. McG se toho zhostil dobře a ač tomu chybí ta skvělá atmosféra z jedničky a dvojky, tak akční atmosféru trojky to překonává.

Kaneda

Kaneda (hodnocení, recenze)

Webb: ok, takze po lopate. Je rozdil haneni a otevrena kritika.. Ale vase vec... Ohledne podani - kolem zeme, jenz byla plochou, logicky obihalo slunce.. Popravde jsem na tom nevidel nic nesrozumitelneho... A lepsi reziser? Kdo by do toho sel? Pokud byl ten scenar, ktery nekdo nekde postoval jako puvodni, pravy - skynet tam zachranoval lidi z postapo pustiny a daval je na ostrov. Connor tam nemel byt vubec spatren, az na konci, kde se setka s Marcusem, ten jej v prestrelce zabije a natahne si jeho kuzi na sebe...Kvuli reesovi nakonec zustane jako velitel hnuti....Tady bych nezapominal, ze McG byl ten ktery najal Nolana, ten ktery si to oblital, ten ktery usmlouval Bala, ten ktery komunikoval s Cameronem a tak tam je Worhington, bla bla bla.... Myslim ze za tu podobu v jake je t4, muze McG a ja jsem mu vdecny. Reziser neni jen o strihu... ;-) Ze tam zakomponoval sceny jako narazky na predchozi dily (uvazovani brokarny, connorova jizva, atd...), je jen dobre. ;-)

Jevo

Jevo (hodnocení, recenze)

Podľa mňa by mal McG ostať, len by mali vymeniť scénaristu :D

Kracken

Kracken (hodnocení, recenze)

Webb: Podle mě by ten druhej díl měl režírovat někdo jinej, neříkám že se mi TS nelíbilo ale chtělo by to trochu jinej styl, víc postapo ducha a prostředí a radši míň dialogů :D

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

Kaneda: Na kritice směřované k McGmu ani tolik nezáleží jak jsou podané. Když se nelíbí, tak je to prostě chyba McGho že to neumí podat tak jak si to diváci žádají. Já osobně proti němu nic nemám jen říkám že by Téčko zasluhovalo lepšího režiséra, nic víc. U Salvationu mě nasral hlavně scénář, střih a hudba.

Kaneda

Kaneda (hodnocení, recenze)

msnek: A tak zase vis jak. Nemuzes na zacatku valky zacit masakrem... Po deseti letech, by ti nic nezbylo do mlejnku :) Ale je videt ze jsi nevidel Cameronuv T2:3D - tohle je popravde fontana totalniho upadku terminatora co se tyce deje ;-) :-D --------- Klenotka: Odlisny nazor jiste. Ale rikat nekomu, ze je looser, debil, nebo ze je vse totalne padly na hlavu - jde jen o to, zda jsi schopna respektovat odlisnou reziserovu vizi a respetujes tim tudiz i ten svet ktery popisujes (odlisnych nazoru a videni), nebo proste muzes rikat jak nema pravdu a zkurvil to... potom ovsem zavres ty brany, ktere sama rikas, ze se maji otevrit :-P Odlisne hodnoceni nebo nazory samozrejme respektuji. ;-) Ovsem vlna ktera se snesla na McG je vetsinou plna debilnich (a ne zrovne jemnych) argumentu a soudu...

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

Shait: A nenapadlo tě, že někomu se ten film jednoduše nelíbí? Vítej v reálném světě odlišných názorů.

msnek

msnek (hodnocení, recenze)

Tenhle film mel rozhodne navic. Vizualne vypada skvele, ale scenar je skutecne mizerny..... Mne osobne jeste vadi, ze tam nacpali toho velkyho robota, po vzoru Transformeru. Terminator muze tezit z jinych veci, nez kopirovani pripblblych prerostlych robotu- za to bych pana McG nakopal do e. Prvni dva Terminatori tezili z dobre atmosfery (ve 3 to zkazil Terminator zena, z ty proste strach nesel), tady byla atmosfera mizerna. Spis mi prislo, ze proti sobe valci 2 rovnocenni protivnici, v predchozich dilech meli Terminatori vzdy prevahu, tim padem z nich sel strach. Myslim, ze bude lepsi, kdyz McG prestane tocit Terminatory, akorat je srazi na bezduchou akcni podivanou.

Shait

Shait (hodnocení, recenze)

nevim co se vam na tom nelibi je to paradni scifi jizda no ale co cekat od radobykritiku ktery daj 5* buffy haha

Zeebonk

Zeebonk (hodnocení, recenze)

newim co se vám furt na TS nelíbí, T3 stál za mnohem větší hovno jak TS... :(

Tales

Tales (hodnocení, recenze)

Jo, z 1000, který řikaj, že to je sračka a z 10, kterým se to líbilo prostě jasně musí vycházet průměr 70 procent. To je jasný.

Jánošík

Jánošík (hodnocení, recenze)

Taktiez sa pridavam : T1 , T2 a T3 tesne vedie T2 aj ked by mohli byt na rovnakej urovni nebyt par chyb v obsadeni T2 = akcna bomba T3 = zabavna bomba.... TS - nuda na entuuuuu nebola to ani zabavna bomba ani akcna bomba a uz vobec nemala temnu atmosferu T1. Svetla vinimka TS = hudba D.Elfman , herec Sam Worthington..... Aj tich 70 % je vela. P.S. : Ktory mudrc pisal obsadenie filmu ? Pokial viem tak S. Winston tam nehral film bol len venovany jeho pamiatke OPRAVIT !!!! A hlavne sa nehadat je nas asi 1000 ktori vravia ze je to hlupy film a asi 10 ktorim sa to pacilo... Obraz ci bol film kvalitny si z toho urobte sami : ) Podla mna sa hlavne ziadny TS nemal tocit - Hey, buddy, you TS its good? POSSIBLE RESPONSE - YES/NO / OR WHAT? / PLEASE COME BACK LATER / FUCK YOU, ASSHOLE / FUCK YOU. - You´re terminated, fucker

Kaneda

Kaneda (hodnocení, recenze)

WebbRealne: v tom svete ktery McG nastinil to skutecne je. Lecba rakoviny je provadena (dnes pouze testy) zapomoci modifikaci imunitniho systemu (pouziti nekterych nanotechnologii vcetne) - ze vyzkum t800 a jeho tkane vychazi prave z vyzkumu rakoviny, bylo uvedeno ve filmu. Z toho co bylo ve filmu o marcusovi receno, jeho srdce mohlo automaticky pusobit imunosupresivne na Connoruv system. Pokud ovsem skynet vlastni takove technologie a resistance mu rabuje vyzkum (jako na zacatku), ani tato operace by pro ne nemela byt problem. Vlitnu do diskuze, a na jaky blbce nenarazim :-D Celej ten film je otevrenosti vuci celemu svetu, ktery McG nastinil. V tom filmu opravdu neni zadna nelogicka chyba. Ze jse svym zpusobem upjati a je pro vas lehci odsuzovat, je svym zpusobem vas problem, vytvarite tak tupy mainstream sami... :-P

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Takhle, ale tamten konec byl samozřejmě lepší. Idiot kdo to vypustil. (Btw McG není geniální, jen velmi kvalitní)

Hurley

Hurley (hodnocení, recenze)

Ale schválně, je tu někdo, kdo by rači viděl film takhle, než s koncem, kterej už mu byl prozrazenej - kdyby si moh vybrat?

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

McG je geniální režisér a výměna srdcí je reálná? Vlítnu do diskuze a jaký blbosti se tu nedovim... :-D

Kaneda

Kaneda (hodnocení, recenze)

kiume: predpokladam, ze se jedna o budoucnost, ktera byla v prnich trech dilech nastinovana. Zadny odskok od puvodnich casovych os jsem nenasel. macekblab: tech 200 melounu tam videt jde, ale nevsimnes si jich. Okoli delano postprocesem, marcusova tvar delana CGckem, dokonce i puvodni gumova maska na t600 je delana postprodukci (puvodne byla gumova, ted je to spalena guma) Sam docela doufam, ze McG bude delat petku, ne ani kvuli jeho genialnosti, ale pokud udelal ctyrku v teto kvalite a byla to jeho terminatori prvotina, petka (ale snad s jinym dejem nez predstavil...) snad bude pod jeho rezii - bude mit pevnejsi predstavu, zkusenosti.. Navic ma docela koule, ze do toho vlezl, zadny reziser se zavedenym jmenem by si to nestrihl. Jsem docela rad ze to delal on. ;-) Nebo to muze byt zase novy resiser, zase novy skok do prazdna bez tendenci zvysovani kvalit...

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Kaneda: Stejně dobré jako čtyřka? Vždyť Terminator Salvation je 4.terminator..:-))

Související novinky

Terminátor po mexicku?

Terminátor po mexicku?

22.11.2017

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a… (více)

Zemřel herec Anton Yelchin

Zemřel herec Anton Yelchin

19.06.2016

V pouhých 27 letech nás dnes opustil Anton Yelchin, jehož určitě znáte jako Chekova z posledních dvou filmových Star Treků. Yelchina při stále nevyřešené nehodě zabilo jeho vlastní auto, na premiéře… (více)

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Ze Sama Worthingtona (Avatar) měla být veliká hvězda, zatím to ale moc nevyšlo. Terminator Salvation se pokračování nedočkalo a Hněv titánů utnul Worthingtonův výlet k fantasy, načež se světoznámý… (více)

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

To samozřejmě vyvolá spoustu spekulací o podílu Jamese Camerona na pátém pokračování ságy, kterou před téměř třiceti lety odstartoval. Teď ale fakta: produkční společnost Annapurna Films, která před… (více)

Reklama

Reklama