Fredy176

děj filmu je promyšlený, ale nějak mi tam chybělo více akce a R. D. Anderson. Jako skalní fanoušek nemůžu dát nijak jinak než plný počet :o) ()

PDcz

2** hvězdičky Kdyby bylo jen po mém, zůstane to na jedné, ale Jíťa má k tomuto tématu bližší vztah během filmu jsem vyslechl spoustu informací o postavách a "rasách" :-) [X] Minus 1* hvězdička Je to k seriálu a je to sci-fi, ale chyb tam bylo dost.. "právě dotankováváme palivo". Jo? A z čeho když jim letadlo s palivem už před tím vybouchlo? Další si nevzpomenu, ale bylo toho víc. [X] Minus 1* hvězdička Taková drobnost, která mi vadí u více takovýchto filmů nebo seriálů. Naše současná stíhačka dokáže cizí létající objekt zamířit a sestřelit na opravdu velikou vzdálenost. Myslíte si, že mimozemské létající objekty opravdu střílí jen od oka a stačí mávat křídly a uhýbat? Tady to film schytal za všechny další snímky :-) [X] Minus 1* hvězdička Na to, že mají za sebou tolik dílů by už měli umět působit jako herci věrohodněji.[X] Omlouvám se všem fanouškům tohoto seriálu za ne moc pozitivní hodnocení. ()

DemonizeR

O trochu lepší film než AOT, ale není to žádná sláva. Při sledování jsem stále v napětí čekal na ten vrchol filmu, ale nějak jsem se ho nedočkal, děj bez větší akce a napětí vyšuměl k závěrečným titulkům. V SG-1 bylo mnoho dvou-epizod, které byly daleko lepší než Continuum. Bohužel, další průměr.... ()

dodo24

Veľmi som sa tešil na Jacka O´Neilla a on tam prakticky ani nebol a cestovanie v čase je asi najhoršia téma z celej Hviezdnej Brány, tieto dve veci spôsobili, že dávam iba 3* Bolo tam veľa naivných vecí, ktoré som nevidel ani v jednej zo všetkých 200 častí Stargate SG-1. Čiastočné sklamanie.... ()

char_t

Tam, kde Archa pravdy důstojně ukončuje děj seriálu, Continuum jen mlátí prázdnou slámu, recykluje staré nápady a skoro nudí. Come on, cestování časem, Teal'c útočící na Zemi atd atd, tohle tu všechno už bylo v seriálu! Přesto zůstávám lehoučce nad průměrem, jako věrný fanda SG, jinak bych musel ještě aspoň jednu ubrat. ()

Bob14

Každý fanoušek Star gate nebude sklamán velmi hezké zakončení vlády goauldu. Velmi se mi líbylo zpracování goauldských lodí a bylo zajímavé vidět Tealcka jako prvního muže Bala. konečná bitva vesmírných lodí mohla byt trochu obsáhlejší ale tohle postačilo. Film jsem viděl na DVD a mohu hodnotit 80%. ()

RedDuck

Jako náctiletý jsem viděl jak film tak seriál, takže už jsem celkem věděl co to ta brána je a ty postavy. Což je docela důležité, protože jako film sám o sobě je to odpadová záležitost. Bylo to fajn hlavně kvůli tý nostalgii, jsou tu opravdu všechny postavy. Jen mě trochu zklamalo že tým nevedl O´Neill alias McGyver jako v seriálu a místo něho nějaký mladší týpek. Děj filmu plní všechny klišé o cestování v čase, výhodou i nevýhodou je to, že se tím nijak nenarušuje univerzum. Takže vlastně tento díl nic nezkazí ale taky nikam děj neposune - začiná a končí se s čistým štítem. Film nedělá ostudu univerzu, ale rozhodně se nevyrovná původnímu filmu nebo lepším dílům seriálu. ()

Luk Skywalker

Tohle je o poznání lepší než Archa pravdy a působí to jako ukončovací film, kde jsou všechny hlavní postavy seriálu, tak to má být. Jen bohužel s tím cestovním časem to není moc originální a spěje to k tomu jednomu. A záporák je zde jasný, snad jediný, který zbyl - Baal. ()

Grimlok

Oproti Arše nic moc. R.D. Anderson se ve filmu objeví celkem tak na tři minuty. Celej námět s cestováním v čase už tu byl i v seriálu a nejednou. A i ta akce se nějak vytratila. Dvoudíly v seriálu byly mnohem lepší. Celkově je to pro mě horší průměr, takže jenom dvě hvězdy. Fanouškové si přičtou dvě hvězdy. ()

darkreider

Pre fanúšikov SG je to nutnosť. Film odsýpal veľmi rýchlo a osobne by som ho zniesol aj dlhší. Nudu som nestihol a to vôbec. Tiež by som uvítal monumentálnejšie útoky, viac O'Neilla (hlavne HLAVNE viac O'Neilla) a podobe, ale aj tak som dostal 100% zábavy. Nuž zatlačil som nostalgickú slzu, zaspomínal na skvelých hercov, s ktorými som vyrastal a bojoval proti všetkým nepriateľom vo vzduch na vode aj na súši všetkých planét a budem dúfať, že možno ešte raz niekedy príde aspoň malý kúsok SG-1. PS: gen. Hamond R.I.P. ()

Yojimbo

Překvapivě velice slušný film, který narozdíl od minulého celovečeráku působí celistvěji a, skoro se to slovo až stydím v souvislosti s Hvězdnou bránou použít, vyspěleji. Obzvláště prostřední civilní část filmu je skvělá, protože dává možnost upevnit pouto k hlavním hrdinům, které se u každého věrného fanouška za tu dobu zajisté vytvořilo. Sečteno a podtrženo - pro mě příjemné překvapení a ucházející sci-fi snímek. ()

aR3Zz

Stargate: Continuum neni spatny film. Jen je nutne jej hodnotit ze dvou odlisnych smeru. Ten prvni je z pohledu fanouska serie Stargate. Pro nej je tento posledni(nebo pilotni? ;) ) film velice povedenym lakadlem, vraci se ke starym znamym a oblibenym tvarim i zapletkam a zaujme jej minimalne stejne, jako dily prvni (dle meho nazoru nejlepsi) serie. Z tohoto pohledu bych dal hvezdicky 4. Jenze je zde take pohled nezavisleho prilezitostneho divaka neznaleho kompletniho serialu. Tomu tento scifi akcnak nemuze nabidnout o nic vic, nez jakakoli predesla kratka epizoda. Proto je celkove hodnoceni mirne nadprumerne, ale stale trihvezdickove. ()

PenaPP

Oproti Ark of Truth velmi povedené pokračování Stargate SG-1. Jsem rád, že se zde objevil Richard Dean Anderson a plno dalších herců z původního seriálu (většinou vládci soustavy). No a ještě se zde objevil i nezapomenutelný Don S. Davis, v roli generála Hammonda, který bohužel před 2 týdny zemřel. Bude nám chybět. Myslím, že by jeho jméno mělo být také uvedeno na konci filmu za textem "Dedicated to the memory of" ()

Johny M.

Důstojné zakončení mnou více jak deset let sledovaného sci-fi seriálu. Mj. i za NÁVRATivšího se R.D.Andersona a dalších stěžejních postav možná lehce nadhodnocuju, ale už z tý nostalgie si to těch 5* rozhodně zaslouží... ()

Blondak80

Pěknej filmek, určitě o chlup lepší, než Archa. Oo se to říká, že je téma cestování časem prověřené, ale co jiného ještě vymyslet? Hrozbu jiné civilizace jsme tu měli, hrozbu techniky jsme tu měli a hrozbu námoženství jakbysmet. Myslím, že SG za těch 10 sérií vyždímala ze scénáristů maximum a asi je lepší, že se seriál odporoučel, protože si myslím, že už by měl sestupnou tendenci kvality. Ostatně, máme tu SG Atlantis a SG Universe /budeme mít/, takže se i tak máme na co těšit. ()

chaotic

Pozitiva: RDA :), Baal :), cestování časem. Negativa: Skončilo to :( Velmi pěkné ukončení jedné dlouhatánské (posledních pár let uměle prodlužované) ságy s níž vyrůstal nejeden člověk :) ()

Hightower

Ano,musím konstatovat, že je to fenomenální ,,návrat". Poněvadž jsem se vrátil do doby, kdy jsem seriál ,,Hvězdná brána" sledoval. Opět mě potěšil humor Richarda Deana Andersona a nezastřela se ani krásná a přitom chytrá Amanda Tapping. Sice v tomto veledíle nezachránila Svět přímo ona, ale napomohla svéráznému Benu Browderovi. Skládám klobouk dolů, před tímto veledílem. ()