Deset a půl stupně: Apokalypsa (TV film)

• Česko

10.5 stupně: Apokalypsa

10.5: Apocalypse

Apokalypsa

Drama / Thriller / Katastrofický

USA / Kanada, 2006, 2x86 min

• corona

väčšinou má katastrofický film takmer rovnaký scenár, osamelý vedec predpovedajúci katastrofu ktorému nik neverí, hlavný neohrozený hrdina riešiaci si na pozadí katastrofy svoje osobné problémy, tak to mi tu chýbalo, teda chýbalo tu takmer všetko čo má mať katastrofický film, pamätám si len vydesené tváre v nejakej veľkej miestnosti(22.6.2008)

• Aethra

Upřímně, dobře jsem se u toho pobavila. Problémem může být fakt, že šlo o smrtelně vážně myšlenou záležitost... Velké minus za to, že jsem se nedočkala příletu Supermana, který by přiklonil zemské desky k sobě, a že největší americká jaderná elektrárna se dvěma chladicími věžemi musela být ochráněna naprosto civilním způsobem - výbuchem zemního plynu, jehož zásoby se nacházely tak 200 metrů od elektrárny... Jo, a sorry za spoiler(13.1.2011)

• Dextwer

Co dodat, zas tak jednou jsem si sedl unavený po náročné práci k televizi a díval se na první film, co běžel. Děj filmu absolutně mimo mísu. Objevují se zde snad všech možné katastrofy jako tsunami, zemětřesení, sopky, záplavy a vše na jednom místě. Nechci být teda až moc kritický a věřím, že snímek byl natočen bez žádných větších aspirací a proto i tak ho musíme brát. Moje hodnocení: 20%(30.5.2012)

• Yardie

Mám rád katastrofické filmy!! ALe todle byla opravdu "katastrofa"!!! Jde na tom až neskutečně vidět, že je to TV film. Triky jsou neskutečně chabé, jde neustále vidět, že je to dělané na počítači, popř. na zeleném pozadí. Dialogy otřesné, kamera děsná, gradace příběhu a tvorba napětí hrozné!!! Kdyby se tomuto snímku dalo více času, snahy a peněz, bylo by to docela dobrý si myslím, tadle katastrofa má potenciál. Konečně to není až tak moc zapatláno lidskými osudy a spíše se to věnuje té katastrofě, ale todle zpracování je opravdu katastrofální. Škoda! Howgh!(17.6.2008)

• goniss

ou džísis that was terrible... kde je podstatná děj? kde je zapletka? prezidentova dcera o ktere nevi ze je prezidenta, vrtulnik tesne pod vodopadem a pak se divi ze umrou, v casinu se najde manzel svou manzelku, a co to emlo byt pred tou ajdernou elektrarnou? ely film jsme mela pocit ze jsou vsechny efekty uplne mimo.. vzdycky kdyz se neco delo, pokazde u toho byla doktorka a nataceli to.. a mimochodem, no a ze se rozdelila amerika? :D pfff nechapu(13.1.2011)