poster

Deset a půl stupně: Apokalypsa (TV film)

 • Česko

  10.5 stupně: Apokalypsa

 • USA

  10.5: Apocalypse

 • Slovensko

  Apokalypsa

Drama / Thriller / Katastrofický

USA / Kanada, 2006, 2x86 min

 • Wheelcrusher
  *

  Další céčková srágora, kterou cpe zpropadená Nova lidem v hlavním vysílacím čase... Opravdu nevěřím, že by někdo byl schopnej vydržet dívat se až do konce, to je bez lobotomie prostě nemožný! Mě stačila minuta na to, abych se rozčílil nad nemožnou kamerou, za kterou snad stál ožralej optik, trpící parkinsonem???!!! Hvězdičku za Bridgese, protože je mi ho líto, že musel v něčem takovym hrát! Holt nejni svůj brácha, aby si mohl vybírat;D(12.1.2011)

 • Sandiego
  *

  Připadalo mi jako bych zkoukl ne jeden, ale tucet katastrofických "spektáklů" - zemětřesení, výbuch sopky, protržená přehrada, hrozící jaderná katastrofa. To všechno se tvůrci podařilo vtěsnat do skoro třech hodin i se vší tou melodramatickou a hrdinskou omáčkou okolo. Při pomyšlení, že by mohla taková situace nastat mě sice mrazilo, ale pak mi čím dál více připadal námět pěkně vycucaný z prstu a ten konec mě spíše rozesmál.(20.6.2008)

 • goniss
  odpad!

  ou džísis that was terrible... kde je podstatná děj? kde je zapletka? prezidentova dcera o ktere nevi ze je prezidenta, vrtulnik tesne pod vodopadem a pak se divi ze umrou, v casinu se najde manzel svou manzelku, a co to emlo byt pred tou ajdernou elektrarnou? ely film jsme mela pocit ze jsou vsechny efekty uplne mimo.. vzdycky kdyz se neco delo, pokazde u toho byla doktorka a nataceli to.. a mimochodem, no a ze se rozdelila amerika? :D pfff nechapu(13.1.2011)

 • eMatt
  *

  Proč ? Proč někdo točí tak zbytečné filmy. Nic vás zde nenadchne, navíc práce s kamerou mě opravdu přiváděla k šílenství - neustále zoom in a zoom out - po půl hodině opakování už to není dramatický záběr ! Filmové efekty byli dobré ale to je tak jediné co vás bude zajímat ... rozdělení na 2 díly je absurdita. Hvězda za lidi, kteří museli vynaložit úsilí tohle natočit.(11.1.2011)

 • Dextwer
  *

  Co dodat, zas tak jednou jsem si sedl unavený po náročné práci k televizi a díval se na první film, co běžel. Děj filmu absolutně mimo mísu. Objevují se zde snad všech možné katastrofy jako tsunami, zemětřesení, sopky, záplavy a vše na jednom místě. Nechci být teda až moc kritický a věřím, že snímek byl natočen bez žádných větších aspirací a proto i tak ho musíme brát. Moje hodnocení: 20%(30.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace