Bounded

Piraňa 3D, má to 3D v názvu schválně. Bez toho to nebylo ono, holt škoda, že kino projekci jsem zameškal. Za cákance krve, obnažené slečny a Christophera Loyda bych dal rád tři hvězdičky, ale scénář byl chvílemi nudný a u tří hvězdiček se nenudím. Občas nadávám, ale nenudím se. Tady jsem bohužel dělal obojí. ()

ywulka

Hektolitre umelej krvi, kvantum gore efektov, zopár o(d)hlodaných končatín (vrátane jedného penisu) a už len kozy, kozy a kozy. Pre mužskú časť publika určite dokonalé, pre mňa podpriemerné. Rovnako ako pri iných Ajových hororoch ma vytáčalo stupídne konanie postáv. Ale tie ma bavili viac. Piraňa je pre mňa sklamaním. ()

LadyPig

Jedna hvězda za efekty, druhá za příběh tak trochu vtipně pojatý... jinak se mi to nelíbilo. Pubertální film sloučenej s horrorem asi fakt nedělá dobrotu. ()

Sinusiridum

Natěšená ze shlédnuté ukázky a s vědomím, že skouknu další krávovitej filmík (bez 3D) s mutantníma rybkama jsem se vesele usadila. Mám mutanty a pirani ráda. Opravdu hodně mě překvapila akčnost a barevnost celého filmu. Uběhlo to jako nic a klidně bych se ještě dívala. Moc zajímavá a barevná podívaná. Nafilmováno s veškerou láskou a péčí k tématu :-) Super filmík, kdo tyhle věci rád. Jen tedy tu vyvinutou pornokrasavici mohli nechat žít, byla moc sympatická a smrt měla TAK ošklivou! :-) Mohli přece obětovat dítě, ještě by jedno zbylo :-)) Jinak...nevím, co víc si přát :-) ()

Looka

70% Po úvodní nudné půlhodince, kdy člověk pokukuje co pět minut po hodinkách, v marné naději, že se tedy začne něco dít následuje slabší rozjezd pro nadržené honibrky. Závěrečný masakr je už však pojat celkem vtipně a celé je to korunováno uhryznutým pérem. ()

ShiShinka

Útok piraní dobrý, ale panebože, tolik koz pohromadě snad ani nebylo nutné, i když chápu, že cílovou skupinou jsou nadržení teenageři. Opravdu ale netuším, kdo by do háje chtěl vidět piraňu vybrkávající ukousnutý 3D penis. Chlast, sex a tuč tuč nejak není šálek mého čaje a tak když ti puboši ve víru feromonů ignorovali nařízení policajtů, ten masakr jsem jim ze srdce přála. Piraně skáčou, kousaj, břichem dovnitř, pusou ven.. Spoiler Alert! Jo a taky jsou očividně pěkný perverzáci, když první kousnutí na té cool párty je do zadku. :)) //A taky nechápu, proč při final fight piraně neodplavaly už když stáhly pod vodu tu dlouhovlasou kozatou ženskou, ale náš mladý hrdina musel do korýtka přidat ještě toho bezkuláka se srandovně ohlodanýma nožičkama. Taky nějak nerozumím účelu té nahé holky na paraglidingu, hlavně tedy jaktože ji v jednom momentě točí na kameru a v další chvíli jsou uplně jinde, holce rybičky okusujou lýtkový sval a ti co ji před chvílí točili jí nevěnují žádnou pozornost.// Na druhou stranu některý efekty byly opravdu.. efektní, obzvláště se mi zaryla do paměti scéna, kdy se nebohé slečně zamotaly vlasy do lodního šroubu. Zítra se asi půjdu ostříhat na ježka. ()

Slidger

Super komedie než jako horor. Bavilo mě to celkově, jak příběh, zpracování, obsazení tak i herecké výkony. Sice to není klasická Piraňa, ale pro mě je to spíše lepší komedie. ()

Oudee33

Kozy ven a pirani sem.. Celkem zábavná podívaná postavená na něčem co tu dlouho nebylo. Takový party projekt míchaný s Braindead kde je vidět zápal pro sexy ženy (potápění dvou nymf na lodi bylo fakt nádherný), špetku humoru a hlavně hodně kečupu! U mě to splnilo očekávání.. Ujetých 65% ()

Wolfinas

Od začátku do konce je to nabité vším co by se od takového filmu dalo očekávat. Zadky, zadky, krev, ožrané kosti, ulítlý odborník na piraně... A taky se musíte počítat s faktem, že nějaký ten plovoucí penis je prostě symbolem této generace filmů. ()

Hexa

Já se klidně přiznám a napíšu, že se mi piraňa 3D líbila víc, než čelisti. Film se drží veškerých klišé, jakých se jen držet může. Žádné extra překvapení, hromada chyb a blbostí, zřejmě jiné časové pásmo ( jedna sekunda je dlouhá jak minuta u nás), ale suma sumárum jsem se bavila. Jenom u tý scény, kde SPOILER nádherná nahatá děvčata plavala v jezeře mi trošku oku neladily ty příšerný silikony. Tak krásnej záběr to mohl být... ()

DavidWebb

Bez nadsádzky najsprostejší film, čo som doteraz videl. Aby sa to otrelo aj o komédiu, nato by sa musel človek zasmiať, ale tuná nie je na čom. Každá postava vypatlaná na kosť (ja viem) a šerifka medzi nimi kraľuje: "Máme tu stav núdze" "Prosím opustite všetci vodu". Chochso, vo vode sú pirane, ona má za úlohu okamžite dostať všetkých ľudí von z vody a ona... Máme tu stav núdze... ty krávo... to je scenár. Osobne by som ju napichol na kôl ako špekačku a ponúkol ju "mláďatám" tesne nad hladinou, aby to mala krásne pomalé. Jedna hviezda za réžiu a spracovanie, to bolo bez debaty profesionálne a vizuálne to proste vyzerá fantasticky. Ale ten scenár... komédia tam proste nefunguje, je to skôr zúfalé. ()