sona123

Kristabohajoha. No, to zase bylo dílo. Nenapadlo mě koukat se na to jako na řežbu a bavit se u hektolitrů červené, to by mohlo mnohé změnit. Čekala jsem béčko, protože předchůdce znám. Nečekala jsem komedii. No, asi i kdybych čekala, tak by mě to nejspíš nepobavilo (uřízlá polovina tělo - hahaaha? Tak to fakt nevím). Ne, mně to přišlo trapné a nezáživné. Hvězdičku za to azuro a úvodní scénu. ()

mazadlo

Alexander Aja ...záruka kvality a zábavy. I zde dokazuje jak moc se dá vytěžit z tématu který byl víc jak deset let mrtvý. Jeho náznaky , narážky a čirá brutalita smíšená s orgiemi na pláži i pod vodou až po finální sekvenci Rothova ústupu do jeho milovaného Hostelu ( bez palice ) skalpy všeho a amputace jakbysmet. Miluju tenhle styl. ()

Martin_W

Hororová komedie pro puberťáky s příděly ňader a sexy holek. Takové zajímavé Prcičky. Po hororové stránce hodně špatný film, po komediální stránce docela povedený film. I přes to, že jsem viděl ve 2D verzi. Pokračování však být vážně nemuselo. 69% ()

mira007

Ale jo, takovej naivní horor o zlých rybkách, jednom naivovi a jeho naivní holce a o napadené slavnosti na břehu jezera. Takže hvězdy dávám za Kelly Brook, protože jetě nepatří do starého železa. ()

kritiklon

Z primárního hlediska chápu že jde o nadsázku a člověk to musí sledovat s určitým nadhledem a brát to v potaz. Jenže přehnané krvavé scénky se mi málokdy trefily do nálady a máloco mi přišlo vtipné tak, jak by nejspíš při tomto parodicky situovaném hororu mělo. Ale scény s přepůlenou blbkou na lodi, nebo piraňa co žvejká penis ty neměly chybu to se musí uznat :D Co se týče ostatních přehnaných skečů to už je slabota,stejně jako silně tuctová zápletka a tak dám 1,5* za 29% a to hlavně za tu rozsáhlou přehlídku výstavních balónů :D ()

Standic1

Už bylo natočeno spousta filmů o piraních a ta nejlepší je Piraňa z roku 1978, která je pro mě takovou srdcovkou mých dětských let. Co se týče tohoto snímku tak nechci být sprostej ale no do prdele to byla jízda!!! Alexandre Aja to pojal svým způsobem a tehle GORE festival byl pro mě velmi příjemným překvapením. Tolik krve a napůl sežraných těl na tak malý prostor jsem ještě neviděl:) Takhle se nějak točí perfektní béčko a Aja si mě opět získal. Co bych vytknul jsou chvílema nedotáhnuté triky a asi ten konec na kterém neni špatné to, že nedopadl dobře, ale je na něm špatné to, že se určitě objeví někdo (ať už Aja nebo jiný režisér), kdo natočí druhý díl a všechno to půjde do hajzlu. Doufám, že se tak nestane a na snímek piraňa se bude vzpomínat jen v tom dobrém. ()

krusty2

Podla mna zatiaľ najslabší Alexov film.Bohužiaľ je to zavinene hlúpym scenárom a nie réžiou.Viackrát to už nechcem vydiet a vôbec čo môžem čakať od takéhoto námetu ako sú Pirane. PS:Vynikajúce sú tu Gore scény a efekty,preto je to za dve hviezdy a nie ešte horšie. ()

M.E.K.Y

Hned v prvé radě musím napsat, že je strašně důležitý pohled, jakým se na tento remake v atraktivním 3D hávu budete dívat. Jestliže čekáte horor na úrovni, s napětím jako struna, mrazivou atmosférou, logickými prvky, které do sebe krásně zapadnou a utvoří celek, tak jste na omylu a spálíte se! Ovšem jestliže jste ta druhá skupina, která se chce pouze bavit, vyblbnout a odreagovat, tak je film přesně pro vás. Piraňha 3D je totiž béčkový horor balancující na hranici parodie, který má všechno co má tenhle typ filmu mít. A to především hloupé dialogy, trapné hlášky, stupidní chování postav, přímý děj, sexy holky, stylovou hudbu, hektolitry krve a v tomto případě samozřejmě i dravé piraně, které mají pořád, pořád a pořád hlad. Pravda, že jsem čekal od Alexandre Ajy trochu více, ale bavil jsem se, což byl určitě i jeho záměr. Jeho režisérské umění je v tom, že dokáže v danou chvíli vylekat diváka na maximum, což předvedl několikrát i tady a opravdu se mu to povedlo! Film hraje necelou hodinu a půl a snaží se pořád zaujmout. S tím si poradil rejža šibalsky. Zajímavé scény s dravými rybami se totiž střídají se záběry na polonahé (někdy ani to ne) sexy holky, vlnící se do rytmu moderní hudby a ve spojení s místím jezerem tvoří všechno dohromady tu nejvíc cool party, jakou kdy Amerika zažila. Sice laciné, ale funguje to. Když si pak domyslíte, že se na takovou vodní mega párty žene hejno dravých ryb, vznikne z toho "masakr v krvavé laguně", který nemá obdoby. Tohle je zároveň největší plus filmu ---> zohavená, rozpůlená, zmasakrovaná těla zalitá miliardami červených krvinek se opravdu povedly a vypadají extrémně reálně, až se z toho zvedá žaludek! Někde jsem četl, že se vyvedl konec, což je ale holý nesmysl. Nechci spoilerovat, takže to řeknu takto: Takhle dementní zakončení a zároveň pozvánku na pokračování jsem už dlouho neviděl. Závěr? Když už jít, tak jedině do kina na 3D, doma to bude nejspíš poloviční. Jestliže se chcete pouze pobavit, párkrát se vyděsit, užít si soft porno a především pohledy na mistrovsky zohavené lidské mršiny, pak je to film pro vás! ()

Ad4mson

Extrémně brutální výlet do osmdesátých let, kdy byla v kurzu nahota, idiotsky jednoduché zápletky a spousta necenzurovaných gore efektů. Odložte mozek ve foyer kina a nechte se tu hodinku a půl příjemně "ohlodávat". ()

Illy

Ano, je to zábavný popcorn, ale Aja má na víc. Užijeme si kozy, krev - vše ve velkém měřítku, to ale mě nestačí 60%. ()

bolan

Moje první setkání s 3D, takže jsem fakt koukal (ha-ha). Jinak film jako takový je pro mě klasická blbina s pár rádoby-ftípkama a ohranou teenagerskou zápletkou. Plus dávám za masakr na pobřeží. ()

Martinius

remake pirane z roku 1978 je prototypom toho najstereotypnejsieho a najinstantnejsieho mozneho popcornoveho hororu, aky si len viete predstavit. film sice ponuka masaker hraniciaci s holocaustom, avsak ani napriek bezhlavym jatkam vykvetu plastickej chirurgie a buducich cover-girls v hustleri nie je ani jedna jedina scena hrozostrasna. pokus o sokovanie ci desivost zlyhal uz v uvodnych momentoch. rychla a povrchna kamera sa snazi zabrat vsetko naraz, nic z toho vsak poriadne. zabery trvaju pol sekundy, obraz len unahlene kmita od vycerenych zubov na bublinky vo vode, ohlodane nohy, natriasajuce sa kozy, odkusnute penisy ci vylupene oci. pri piranii som v plnom rozsahu pochopil vyraz "popcornovy". pretoze pri spominanych scenach je popcorn tym najzaujimavejsim zazitkom a viac ako na platno sa sustredite na to, aby ste pri zivani nevdychli omrvinky. protagonisti su (okrem "stiflerovej mamy") rovnako plytki, nudni az odpudivi (primitivna scena s idiotom na motorovom clne) ako akcne zabery, uz na zaciatku viete, kto prezije a kto nie (dobry cernoch sa opat raz obetuje pre ludstvo). pribeh nezachranuje ani snaha uputat divaka tuctovymi zabermi na obnazene silikonove vypchavky. tomuto neuroticky ladenemu hororu, recyklujucemu celu paletu kinematografickeho klise, udelujem s bozou pomocou dve hviezdicky. za to, ze som netrpel, za scenu s vlasmi vo vrtule a za rozpuceneho eliho rotha. ()

scajo

Nesnáším filmy bez scénáře a postavy tak tupé nebo tak otravné, že jim to ohlodání až na kost přejete, a Piraňa 3D je toho všeho dokonalým příkladem. JENŽE... Alexandre Aja už dokázal, že je žánrový machr a tímhle filmem to jen potvrdil. Žrací scény jsou perfektní a navíc se Aja, obzvlášť při vskutku velkolepém finále, díky své bizarní představivosti neomezuje jen na řádění tisícovek piraní, ale uvidíte třeba i co se stane, když se vlasy zamotají do lodního šroubu a ten se pak naplno rozjede - hnus, jako x dalších věcí v tomhle filmu. Ovšem když to někdo s hnusem umí a nevyužívá ho jen samoúčelně a dementně (Hostel), je to náramně zábavná podívaná, která stojí za zopakování. Jak říká POMO, Aja sice na takových filmech plýtvá talentem, na druhou stranu natočit tenhle film někdo jiný, zřejmě bych tak vysoko nehodnotil. Už kvůli houfům bab nahoře bez... A minimálně půl hvězdy nahoru je za kouzelné podvodní hrátky dvou nahých pornohereček. Co dodat... Aja by udělal adrenalinovou a tak trochu rajcovní zábavu vhodnou k doporučení dalším divákům snad i z hov.. 7/10 (viděno ve 2D v originálním znění) ()

maty39

Alexandre Aja je zvrácený, nechutný a šílený magor. Jeho film je povrchní blábol plný polonahých holčin a nechutných brutalitek. Nechápu, jak se to někomu mohlo nelíbit :-) ()

majo_svk

V to, že niekedy vznikne pozerateľný horor o krvilačných rybích beštiách, som ani len nedúfal. Aja však dokázal, že to ide a pre fanúšikov hororov natočil Piraňu. A urobil dobre. Útoky prehistorických rybičiek sú extrémne rýchle a brutálne ničivé. Rýchlosťou torpéda sa vrhajú na svoje obete a ostáva po nich len krvavý koktail. Dnes, keď je filmárka technika na špičkovej úrovni, vyzerajú aj tak zložité scény s piraňa veľmi fajn a prirodzene. Vlastne celý film je fajn, ak si odmyslíte nulový príbeh, minimálne napätie, nelogické situácie a čudesne napísané postavy. Všetko ostatné, t. j. podvodný svet, strach naháňajúce pirane, hororovo-krvavé scény, nahé krasotinky v opojení a počúvateľná hudba, je ok. Človek sa baví a užíva si plnými dúžkami 3D krvavý svet piraní. ()

RomeroIsGod

Ajo díky! Takhle jsem se v kině dlouho nezasmál. Soft-porn pecka s geniálním gore festem, kterej mě totálně vodvařil. Slečně se asi ty zamotaný vlásky moc nelíbily, rybě pínys taky moc nejel a já se bavil jako pán. Rhames klasicky výbornej, scéna s motorem má koule. 90% ()