kwaicheng odpad!

Blbost protknutá snahou o serioznější vztahovou zápletku v cool atmosféře představ o tom, jak mají vypadat správňácký americký pubescenti. O piraních ani nemluvě. ()

Kotsour

Kdybych měl někomu doporučit to nejlepší béčko, sáhnul bych po tomhle. Otřelé téma tisíckrát jinak, ale tentokrát opravdu jinak a líp. A ještě se na to dá dost hezky dívat - jako kulisa pro večer s přáteli ideální! ()

Menno

Hrdý brak. Jen škoda, že závěrečná dvacetiminutovka pravděpodobně spolkla většinu rozpočtu a větší část filmu (dobrých 50 min. určitě) je v podstatě o ničem. ()

Macintosh

Zde může i průměrný uživatel této databáze vidět klamavost zdejších hodnocení. Nečekal jsem nic a možná i to hrálo velkou roli v mém hodnocení. Neskutečně nadupaná akční pecka s nepopiratelnou hlubší myšlenkou "seš píča - zdechneš". Někdo by mohl dokonce říci (s trochou nadhledu, samozřejmě) až nadčasové dílo, dnes již ostříleného režiséra s nemalými zkušenostmi filmové produkce. Pojem kultovka nabral (alespoň pro mne) naprosto nový význam, který předčí snad jen PF 1994. Zde jsem si naprosto jist, že by neuškodilo takříkajíc "volné pokračování". S tempem režiséra se ho snad dočkáme v 7D. ()

LabySo69

To závěrečný gerojství to sice posílá trochu do prdele, ale jinak je to solidní jízda plná super scén, u kterejch jsem se upřímně většinu času za břicho popadal! ()

Nix

Haha tak tohle byl masakr. Hromada mrtvol, hromada piraň a jedna velká jízda. Tenhle film má všechno od zadků až po kozy, krev, střeva, ukouslé ohanbí a prvky komedie. Nečekal jsem, že mne to bude bavit a konec pobavil. Velice dobrý rybí masakr. Aja je velice zajímavý maník, který to nemá v hlavě v pořádku, ale točit takové věci fakt umí. Uvidíme, co přinesou jeho další počiny. ()

donkocicak

Pouze jedna velká brutalita a jezero plné krve... Nic víc. A že je to ve 3D? To nezachrání tento film, který na mě působí stejně jako laciné televizní filmy o žralocích apod. ()

TSZ

Alexandre Aja horory prostě umí. I naprosto tuctovou zápletku protkanou spoustou nejotravnějších klišé dovede natočit tak, že neodtrhnete oči. Od prvních minut jsem k tomuto filmu cítil značnou nedůvěru, hned první scéna ve které osamělý rybář chlastá a najednou ho sejme cosi neznámého je tak předvídatelná, že Vás to až nasere, proč z Vás Aja dělá blbce.Jenže najednou byla hoďka a půl pryč a já zjistil že jsem to celé skoukl snad bez jediného mrknutí - Alex prostě potvrdil, že mezi současnými hororovými tvůrci je jasnou jedničkou. ()

Ogrb

Tak jasně že jsem si Piraňu nemoh nechat ujít, dyť ji režíroval Aja, jehož fakticky žeru! A od filmu jsem dostal přesně to, co jsem si po ohlášení projektu přál. Nekompromisní řezanici plnou nahejch bab, potoků krve a zatraceně guilty atmosféry, který ani na vteřinu nedojde dech. Pravda, Alex nepřekonal geniální Hory mají oči, ale po průměrnejch Zrcadlech jednoznačně skok vysoko nahoru a jednoznačný upevnění místa v mý režisérský TOP 10. Jen tak dál, chlape jeden francouzská! 8/10 ()

Dantte..

Dobrý a zábavný film, kdy v některých chvílích jsem musel odvracet oči. Hlavně útok piraní na přístav je hodně brutalní a film určitě není vhodný pro slabší žaludky. Jednoduchý příběh, ale dobré zpracovní. 65 % ()

mystrdat

Alfa horror na téma piraňa. Neexistující (minimální) story nahrazuje trio Krev, Kozy a Prdele a v jeho duchu proplavete filmem jak ranní průjem. Dobře zaplacené efekty, dobré kamery, výtečné mošny. 5* za tu nejlepší piraňu ve filmu ever. + GIANNA MICHAELS !!! ()

coinneach

Na remake více než 30 let starého hororu se lze dívat dvěma pohledy. Jednak se dá s klidným svědomím říct, že Alexandre Aja je talentovaný režisér, který ví, jak si na diváka políčit, jeho rukopis se stává již čitelným a hlavním rysem jeho snímků je chytře podávána brutalita a přímočarost, která jeho filmům dominuje. Druhým pohledem je prostý fakt, že se jedná, s prominutím, o ptákovinu, vulgární béčko, ale je to právě Aja, jenž jej činí stravitelným, ba dokonce místy vysoce záživným a to právě ve scénách plné krve, kterou se tentokrát vskutku nešetřilo. Piraňa je filmem jednoduchým, nestydatě plochým, ale v žádném případě ne hloupým, sympatie může sklízet už jen za to, že si na nic nehraje, všudypřítomné prsaté blondýnky a ukousnutý penis budiž toho důkazem. Ajovi slouží ke cti, že z brakového námětu dokázal vytřískat, co se dalo, pro příště by se měl ale vrátit přinejmenším do kalifornských hor, které byly jeho talentu platnější. 60 % ()

Baru.89

Dávám 3* a i to je možná hodně. Pro mě tento film docela velké zklamání, myslela jsem si, že to bude tedy lépe zvládnuté, piraně mi spíše připomínaly ryby z nějakého komiksu a celkově scéna kdy komiksové rybky zaútočí na lidi ve vodě mě spíše nudila. Ani ten ukouslý penis ve vodě to nezachránil :) ()

Lukaso1

Ulet je tu a přehlídka koziček, nějakých těch ryb, koz, nějakých těch aquabel, koz, zase ryby, slušná party music, kozy, mizerný střih, mizerní herci, strašný dabing, režisér měl asi při natáčení erekci nebo netuším jak to mohl takhle vypustit do kin :-). Snímek si evidentně dělal legraci sám ze sebe, pokud ne tak by to byl jasný odpad, takhle aspoň 2 hvězdičky za opravdu velký množství stroze oblečených modelek a za slušný masakr. Navíc se jednalo o 3D film takže můžu jen za sebe říct že to bylo asi nejhorší 3D co jsem viděl, místy se na to nedalo koukat a ty předigitalizované levné triky by byla kapitola sama o sobě. Jen nechápu jak tenhle snímek může někdo považovat za poctu klasice, byla to děsná ptákovina a nechoďte na to proboha :-). ()

snek49

Film mi nepřinesl nic extra, snad jen rozmanitě okousané lidi. Nuda, nuda... nic nového, žádné napětí, strašní herci a velmi trapná "amerika"... ()

Shredder

Tolko explicitneho nasilia pokope som nevidel ani nepamatam. To iste plati aj o kozach, zadkoch a krasnych zenach v bikinach. Pirana je klasicky monster horor z prostredia vody, zvycajneho zraloka vsak nahradzuju tentokrat pirane. Aja vsak pridal party,hudbu,nahotu,humor a moderne efekty a zaobalil tak vymierajuci zaner do noveho havu prijatelneho pre dnesne publikum. Napriek kvantu krvavych scenok je vidno, ze tentokrat nie je primarnym cielom divaka znechutit (ako v Hory maju oci) ale pobavit co sa u mna aj podarilo. Film sa neberie prilis vazne a to je dobre, staci len vypnut mozog a nechat sa unasat smrstou, aka tu uz davno nebola. P.S. - Kelly Brook je neskutocna :) ()

john.h

Pohodové béčko s na dnešní doby až neuvěřitelně nechutným, ale zábavným gore koncem. Když jedna ryba vyškytne poloroztrávený penis, člověk opravdu neví, co si má myslet. Po úvaze zvedám hodnocení z tří na čtyři, páč podobný úlet jsem naposledy viděl snad od Petera Jacksona. ()