habertek

Tak u tohodle filmu jsem fakt na rozpacích. Na jednu stranu dobrý a záživný horor, na druhé straně chvílemi směšné scény (na konci ta mega piraňa), ale jakš takš se jim filmek celkově povedl. Do kina bych na to nešel a vstupenky na 3D bych si asi omlátil o hlavu, ale určitě je to koukatelný a oko tak od půlky nezůstane suché, hlavně, když piraně zaútočí na pobřeží plné lidí! 75% ()

Peter-1307

No kombinácia ostrých zubov v pekných pozadiach ma veľmi nepresvedčila. A keď si mám vybrať z týchto dvoch ponúk tak si vyberiem pekné pozadia. No a tomto tento film určite o tom nie je. Takže, to beriem len ako jeden z nepočetného zástupu blockbusterovských kalerábikov..i keď miestami celkom pozerateľného. Asi preto je tam 3D, aby bolo vidieť viac a lepšie. ()

gicous

Čistá letní podívaná, která si neklade žádné velké cíle. Chce jenom pobavit a to se jí v mém případě povedlo. Všechno směřuje k velkému žravému finále, které se opravdu povedlo. Je to krvavé, brutální a sexy. Co víc si přát? Díky krátké stopáži má film slušné tempo a neztrácí čas s nějakým představováním hrdinů. Za 3+ to prostě stojí! ()

arbeit

Krvavé a brutálne ale vlastne ani trochu nechutné. Aspoň som z toho nemal nejaký pocit a žalúdok sa mi určite vôbec nedvíhal, skôr to bolo celé tak nejak úsmevné. A taký je aj celý film, je to skôr brutálna komédia čo sa na nič nehrá. Len škoda poslabších efektov (ten úvodný vodný vír :D) a absencie strachu (keď už to vraj mal byť teda ten horror no). ()

rob_troy

Jako pardon, ale takovýhle rádoby 3Dčka, kde to chlápka vcucne v bazénu na dno a vylítnou z něj vnitřnosti - to je úchylárna a myslím, že celý piraně byly na jedno brdo. ()

Mistr_Moon

No musel sem se smát, jinak to prostě nešlo a to filmy tohohle typu fakt nesnáším, protože sou prostě debilní. No uznejte sami - holka má přelézt mezi dvěma člunama po laně nad vodou: Otázka: "Zvládneš to?" Odpověď: "Netancuju u tyče pro nic za nic" Na čež je nemilosrdně ozobána rybama. Je tu ale pár scén kvůli kterým to stojí za to vidět (a to nemluvím jenom o dvou kočkách pod vodou). A pak ta holka si říkám odkud ji znám a vida z gossip girl, kdo by to byl čekal. ()

dundy666

Přijde mi až směšné, jak někdo zabývající se režisérským řemeslem, může natočit tohle a být na to pyšný. Každopádně příjemná byla krátká doba filmu a o akci nebyla nouzi. Snad jen na trochu přehnané záběry zmrzačených těl jinak to byl slušný horror pro relax. ()

Horxus

Nápad sice ne originální, ale dobrý. Ovšem film sám o sobě? Hrůza! Jediný, kdo se v tom může vyžít, je člověk, který má rád porcování lidského těla. Tohle není horor v tom smyslu, že se člověk něčeho lekne, tohle je prostě nechutnej lidskej maskr čas od času přerušený sexem. ()

Romeroo

Když se filmařina zvrtne v toto nezbývá nic jiného než položit si otázku "proč ne?" Proč nenatočit něco mezi pornem, komedii a reklamou na rybaření s použitou návnadou trojek plastického koše? Aja zná asi odpověď, já si netroufnu odhadovat, asi třikrát jsem chtěl mačkat stop a pak hned F8 (vymaž, znič, pošli do koše), ale scénka s penisem si na druhou stranu vyžádala dvojité přehrání a výbuch smíchu....poprvé použiji nesmyslné hodnocení, odpadní čtyři hvězdičky! ()

anyonecek

Otázka zní co si budu z tohoto filmu pamatovat za nějaký ten měsíc a co mi tento film přinesl? Budu si z něj pamatovat kozy a naprosto nelogické chování všech zůčastněných + všeho co se tam děje, navíc mi tento film nepřinesl vůbec nic, jak z hlediska hororu, tak ani z komedie. Poměrně dost nudných 88 minut, ve kterých jen cáká krev a nebo se snaží nějaký muž ze středověku budovat jakousi "atmosféru". Pro nenáročné teenagery co hledají nějakou holku nebo nepřístupné filmy od 18 můžu toto doporučit, pusťte jí to nebo se na to podívejte v soukromí sami (if you know what i mean), je to jako free péčko a určitě vás úspěch nemine. ()

Kolosseum

Jako zábava na nějaký večírek to není špatný film. Tvůrci se snažili spojit zábavu a napětí, i když napětí chybí. Děj je slabý, ale aspoň je kompenzován nahýma sexy holkama které náhle rozcupují dravé obludy. Jediná scéna, kterou jsem fakt nečekal byl absolutní závěr. "A kde je jejich máma?" ... "CHLAMST!!!!". 58% ()

radys.v

Zajímala by mě jedna věc - jestli pan režisér ví, že natočil sračku. Tohle je vážně strašné - hrozně se to táhne a celý film je divně nevyvážený (asi jako všechny propadáky). Jak by řekl Tomáš Hanák, polovinu filmu se čeká na piraňu, která nepřichází, a zbytek jen o ní. Jediná pozitivní věc je kousek skladby Flower Duet od Lakmé. ()

Brano

Tínedžerský horor s dobrými krvavými scénami, ale dosť biednym hercom v hlavnej úlohe McQueenom. Dej vyzeral byť zo začiatku zaujímavý, ale potom sa to dostalo len do obyčajného priemeru. Filmu takisto chýba akákoľvek logika, scéna keď rúčkovali po lane z jednej lodi na druhú a navesili sám tam naraz štyria len pobavila. Videné v kine v 3D, ktoré bolo otrasné, tie dve tri pirane čo vybehli z obrazovky za to nestáli. Akurát celkom zaujímavá hudobná stránka a pekné baby. So scenárom si tiež nedali veľa námahy. ()

Guran

Film bez děje, kde ani není třeba mít po ruce dobré herce, jako Loyda, nebo Dreyfusse. Aja je pošahanej, stejně, jako celý film. Bavit se tím, jak piraně požírají zaživa člověka, odpornými sadistickými scénami a dalšími je trapné a hnusné. Naprostá blbost! ()

Alex696 odpad!

Mám rád horory ale toto bol stupidita najvyššieho rangu. Alexandre Aja tu vložil asi svoju nočnú moru. No proste toto je film na , ktorý treba zabudnúť. ()

TonyStark

Že je to absolutní hovadina všichni vědí, takže vypíchnu věci, na který se dá koukat - Ving Rhames coby zástupce šerifa (ale ten potom stejně radši umře), spousta kozatých holek v bikinkách, který by nezvládly zakrýt ani moje prsa, nadsamice Kelly Brook (na to jak je blbá tak je docela sympatická) a některý obzvlášť brutální scény za který by se nestyděly ani Spielbergovy Čelisti. ()

Snagleo

Jednou jsem si řekl, že se na tento film kouknu. Nic moc jsem nečekal. Po zhlédnutí jsem byl neskutečně naštvaný, a to byla chyba. Bral jsem to totiž moc vážně, takže jsem se to rozhodl napravit. Po druhém zhlédnutí jsem se styděl. Ano, jedná se o pitomé béčko, ale je to problém? Jasně, že ne. Příběh je neskutečně odpočinkový, ale funguje skvěle. Obsazení také není nejhorší. Potěší Eli Roth nebo Christopher Lloyd. Akce je zde dost a krve taky. Atmosféra je super a divák se díky ni bude cítit volně, což je příjemné. Kvalita rybiček nenadchne, ale ani neurazí. Vcelku se jedná asi o moje nejoblíbenější béčko, které si rad pustím o prázdninách. 80% ()

JosefTomas

Nejsem velký příznivce hororů a lehkomyslných kravin, ale tahle mě bavila. Aja rozdá karty bravurně a pak už s nimi jen rozpoutá chaos a to ve velkém stylu. Jen škoda, že Piraňa je chvílemi občas až moc digitální, což ovšem souvisí s nízkým rozpočtem. Stejně jde ale o opravdu skvělou podívanou, u které nemusíte přemýšlet a dobře se pobavíte. PS: Aja se vyhýbá jump scareům, ale jeden si pro vás celou dobu šetří a ten mě dostal. ()