ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

casioa....

Brutálnejšie ako Borat s Alim G dohromady :D Ten virtuálny oral s duchom Milli z Milli Vanilli....that´s gonna be.... legendary!!!! Homoerotika vo wrestlerskom ringu pred homofóbnymi amíkmi, ktorí na oboch protagonistov hádzali popcorn, čiapky, či dokonca stoličky!!!, adoptívny syn-černoško s čisto afro menom: O.J, :) teplý asistent-ktorého meno náš 2. najväčší gay-hrdina z Rakúska-samozrejme, že až po Adolfovi --nepoznal :DDD Cirkev, inteligentné modelky, reálne situácie....rodičia-schopní nechať svoje deti vyhrať v konkurze na nacistického!! dôstojníka, ktorý bude na fotke zobrazení, ako mučiteľ malého černoška-ukrižovaného na kríži :D....no čo nás ešte čaká? Kto vie, či má Sacha B.C. ešte v talóne ukryté nejaké ďalšie a možno ešte lepšie alter-ego...i keď, Brüno---to bolo teda niečo! ()

NICOX

Moje oči jsou ještě teď vykulený, že mi málem vypadávaj z důlků a pusa dokořán. Ty vole, tohle je prostě unglaublich. Bože, já si jdu dát panáka... Funkyzeit mit Brüno. 75 % ()

wikus

"The biggest Austrian Superstar since Hitler" .Scéna s imaginárnym Milli z Milli Vanilli..to vymyslí iba Cohen. Proste si to musíte pozrieť!:) ()

DavidS.

Téměř až fyzicky bolestivá trapnost s minimem světlejších chvilek, která se vydává za komedii...Měl jsem stejný pocit a na jazyku podobné komentáře jako televizní testovací publikum...A není to o prudérnosti, ani o nepochopení ironie, nadsázky nebo Cohenovy výstřednosti, ani o nastavení zrcadla těm druhým, hloupějším, konzumním a nesnášenlivým...Mise na Středním Východu absolutně nevyužitá!!! Borat byl oproti tomuhle rodinnou zábavnou komedií z produkce Disneyho...Z velké části zbyl jen orofekální humor... ()

bari68

Sacha Baron Cohen je proste a jednoducho borec.Nápady s ktorými prichádza sú poriadnym spestrením v návale vyumelkovaných amerických komédií.Film je to v podstate pokračovanie prihriateho Borata, v trochu lepšom obale,resp.viac vo filmovej podobe,ktorý ale stále a stále baví. ()

Frankie

Třetí Cohenovo alterego a druhý úspěch. O něco odvážnější, nikoliv však samoúčelnější než Borat. Závěrečný orgiastický výjev bezpochyby vstoupí do dějin kinematografie. ()

Losik

Oproti jeho dřívejším filmům je tenhle o dost drsnější a kontroverznější. Cohen, zde představuje gay tak jak si ho představují nechápající Američané a provokujeje. Skvělé scény se střídají s průměrnými a taky s opravdu úchylnými ( kouření péra ). Jinak obdivuju tohohle člověka co dokáže udělat. ()

BluT

Já se těšil, jak bude přehrávat a oblíkat se to nejteplejších hadrů na světě, ale prostě mě to nebavilo. Usínal jsem u toho a těšil se až to skončí. Možná jsem i o něco zajímavýho přišel, páč jsem měl chvílema zavřený oči únavou. Začátek byl fajnej, ale pak už to šlo do kytek. Pár vtipnejch scén to nezachrání a po Ali G (dokonalej film a skvost. I show je poměrně luxusní) a Boratovi (ne dokonalý, ale stále pekelně vtipný) přichází Brüno "nudnej jak Brno". ()

Tjaden

Borat byl lepší, v Brünovi bylo pár scén trochu trapnějších. Ale když už nic, tak mexičtí židlolidé si mě naprosto získali :-D ()

Kracken

Sacha Baron Cohen je takovej filmovej "Jackass". Musím říct že jeho šok-hůmor mě příliš nebere a dokonce jsem film musel sledovat na dvakrát, protože mě už unavovalo sledovat někoho kdo se pohybuje v mezích nechutnosti a hůmoru. Ikdyž je pár scének u kterých jsem se upřímně bavil, většina filmu ve mě vyvolávala spíš lehký úsměv. Baron je uchyl a po Brunovi od něj nečekám nic než další úchylárny :D ()

Tipek_14 odpad!

Som za, aby sa začatý film dopozeral do konca, ale toto je priveľa. Odporná trápnosť nad trápnosť. Stačilo mi iba 10 minút tejto perverznosti. Možno sa k tomu raz vrátim, ale tak skoro to isto nebude. Je mi ľúto tých, čo na to šli do kina. Peniaze by som radšej dal na charitu. ()

Pavlík

09. 11. 2009 (306.); je visáží téměř nepochopitelné, že Bruno a Borat je jedna osoba, představitel rakouského občana je snad bisexuální, věrně tu svoji jednostannou roli hraje, věřím, že si i na ženy svou chuť ale najde ()

SkyLukey odpad!

Dost vážně začínám uvažovat nad mentalitou a duševní vyspělosti amerického národa. Jeslti je tohle nový trend, je to s námi ještě horší, než jsem si myslel. Bruno je vlastně jediný film, který mě donutil odejít uprostřed filmu. Bruno je nejhorší "film", který jsem dy viděl. Fuj na druhou! ()

Maark

S Boratem nesrovnatelné. Tady by se hodilo, že opakovaný vtip, už není takovým vtipem. Pár vtipných scén se tu ale rozhodně najde. ()

Ondra16

Při koukání na tohle se asi James Cameron obrací v hromadě prachů. Místy opravdu hodně vulgálrní, ale Elton John se fakt nedá bez zasmání. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží