ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

Insomniac

Oproti napr. Boratovi mi to prišlo nejaké silené, ale keď to človek berie ako vtip (inak sa ani nedá), tak taká bláznivá pohoda:)) Pieseň na konci ma milo prekvapila:) ()

Zodiak

Nelze jinak nez Maximalni hodnoceni za maximalni narez. Obsah vitezi nad formou a vubec mi nevadi ze to ani neni vlastne film, jen slepenec skecu. GENIALNICH skecu........projekce, mili vanili, O.J, charita, tohle je proste masakr. ()

yatan

je to velmi kontroverzne dielo na hranici s genialitou a odpadom..myslim si ale aj tak ze trosku viac stresu som mal pri Boratovi a hodnotil by som to trosicku vyssie..Sacha Baron Cohen je urcite velmi inteligentny clovek a fantasticky herec..uz len to ze musel presvedcit normalnych ludi ze je gay a kazach je podla mna dost vazne a postavit silno konzervativno-liberalnu ameriku pred zrkadlo je viac ako odvazne a mozno prave preto je Bruno aj Borat odsudenim americkeho divaka tym ze na ten film vobec ide..niektore veci su moc silne a smutne je ze prave to ten film predava. Na druhej strane musim uznat ze som sa nenudil 30s pri tomto filme a to je naozaj co povedat..Nazval by som Cohena - predsudkolog 21. storocia..6/10 ()

White-Man

Borat v novém kabátě. Nemohu si pomoci, ale scénař tohoto filmu mi přišel až příliš stejný jako scénář Borata. Tentokráte to nebylo cestování po US a A, ale po světě. Nejvíce se mi nelíbili opakující se scéna o ztracení přítele a jeho znovu nalezení. Nemůžu říci, že jsem se u tohoto filmu nebavil, to ne, bavil jsem se a párkrát jsem se od srdce zasmál, ale prostě nemohl jsem se zbavit pocitu, že tohle jsem už někde viděl. Na nudné večery je to ale určitě zajímavý film. ()

Honzus

Ano, v porovnání s Boratem Bruno působí o poznaní méně autenticky a více křečovitě, mnoha scénkám schází výraznější pointa, nicméně vezmu-li v úvahu, že během jeho sledování mi slzy smíchu, mísené s nevěřícným, ale zároveň obdivným výrazem nad tím, co všechno si ještě Cohen může dovolit, prakticky nezmizely z tváře, bylo by udělení jakéhokoliv nižšího počtu hvězdičem čiré pokrytectví. ()

dzules

Bruno, je úžasný, dokonalý..jeho přízvuk Vám bude znít v hlavě ještě dlouho po odchodu z kina. Bruna si zamilujete. Film je na začátku tradičně drsně vtipný, pro některé až moc, pak se ale míra zklidní a přichází vtipné skeče pospojované do jakého si příběhu. (skvělí je obleček ze suchého zipu) Jo tenhle film je ve své kategorii dobrým, ale že bych ho musela vidět ještě jednou to ne, ostatně jako Borata. Jsem zvědavá, s čím přijde Sasha příště, je to chameleon. ()

Adam's

V pořadí třetí celovečerní snímek uvádějící v pořadí třetí alter-ego Sashi Barona Cohena na filmové plátno. A opět se koná záplava situací a gagů, na které nemá šanci přijít žádný příčetný jedinec. Osobně jsem čekal o dost větší porci srandy vzdálené čemusi jako dobrý vkus, ve výsledku na mne film působil ""celkem měkce"". V mnohém navazuje na úspěch filmu o kazašském reportérovi, některé scény jej připomínají až příliš (vzpomínáte na davy běsnících venkovských xenofobů?). Oproti svému předchůci působí méně uceleně a i o něco méně vtipně. Jinými slovy, mezi salvami smíchu se budete občas pouze pochechtávat. Nejlepší scénky? Interview s Harrisonem Fordem a řešení izraelsko-palestinských sporů. ()

sidcom

Sasha B. Cohen je bud totalni magor nebo totalni genius, podarilo se mu nejen posunout metu nevkusu zobrazeneho na filmovem platne o par svetelnych let dopredu, ale nastavil tim i latku kterou bude opravdu hodne tezke v budoucnu prekonat. Krome toho je to vyborna satira na ruzne druhy lidske ne/tolerance, presne v duchu Borata, akorat jeste mnohem mnohem horsi a ke vsemu je to (hlavne!) neskutecna hlina. Na tenhle film rozhodne deti neberte, nevyhnuli byste se pak neprijemnym otazkam jako "tati, a proc ma ten pan v puse zachodovou stetku?" ()

Toumyk

Pro mnoho lidí jistě film průměrný. Avšak pro mě to bylo 80min. které byly nabité smíchem, který pomalu vedl k dušení. a podobně to cítilo v podstatě celé kino. Sasha Baron Cohen předvedl opět excelentní výkon, který byl ve srovnání s Boratem o 100% větší. Opravdu velmi vtipný film, který je tak perverzní, že by se z toho udělala i Barbína. ()

Goodmen

Vodopád trapností a nedotaženost scének je asi největší slabost filmu spolu s nulovým příběhem. Scénka v kleci a závěrečný zpěv sice ukazují na Cohenovu dokonalost, ale spoustu vtipů si často přebije nechutnou a trapnou hláškou. Nejvíc mě však potěšil Harrison Ford. ()

goodoil odpad!

tak na tenhle trapas se nemá ani smysl dívat, sice sem tam jsou dobrý vtipy, ale i tak je to až moc úchylný ()

Blazis34

Opravdu kontroverzní dílo u kterého jsem se nehorázně zasmál. Někdo to může chápat jako blbost či jako urážku, ale když se na to kouknu z legrace, líbilo se mi to. I když nechutné homosexuální scény střídají až hraniční žertíky se zákonem, je to opravdu sranda. Samozřejmě film postrádá děj a různé jiné vlastnosti, ale je to prostě udělané tak, aby se lidé zasmáli i těm největším nehoráznostem. Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, ale pátou dávám za opravdu skvělou závěrečnou písničku, které nechybí skvělá hudba ani nesmírně vydařený text. ()

Bratr

Ale tak to už bylo na mě moc. Cohen podle mě začal vykrádat sám sebe a měl by se zamyslet, jestli senzačnost je ten nejlepší základní kámen dobrého filmu. Nicméně jsem se párkrát od srdce zasmál a utvrdil se ve faktu, že prostě budu vždycky spíš na buchtičky. he, Stefan Wunderbar, he he :-) ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží