ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

Petoss1 odpad!

Toto bola ale poriadna p*čovina! Trápne a choré fuj. Cohen u mňa skončil. Jediné čo na tom bolo ako tak pozerateľné bola ta nadržaná pipka s bičom. Buzeranti budú nadšení. 1% ()

Nautila

Přiznávám, že tohle je můj první S.B. Cohenův film a rovnou přiznávám, že jsem se výborně bavila. Silné tři. ()

Mefistofelle

Cohen je komik, který se nebojí být kontroverzní a rozhodně se nedrží při zemi. Pobíhá s nahou prdelí před kamerou, ošáhává chlapy, líbá se s nima a jeden by mu toho gaye opravdu věřil:). Stejně jako jeho první film o Boratovi, je Bruno politicky, sociálně a eticky nekorektní, dělá si nevybíravou srandu nejden z homosexuálů, ale i z povrchního světa showbyznusu, swingers party a hloupé americké zábavy vůbec. Borat byl sice jeho lepším počinem, ale Bruno na něj navazuje více než uspokojivě. A tak mě napadá - jak to Cohen dělá, že mu to prochází? Mám dojem, že kdyby natočil podobnou věc jiný libovolný komik, cenzoři by si na něm smlsli. ()

ProNotor

Na pobavení dobré, ale jinak totální brak. Plné bizarností, nechuťáren, totálně mimo mísu. No což tlemil jsem se, jak je možné natočit takovýhle paskvil, dal jsem tomu 3*, ale musím to změnit na jednu a už se k tomu nikdy nevracet, ne-li to raději celé zapomenout. ()

TomikZlesa

Už úvodní singl od Scooter dal vědět že tohle bude šílenost. Ali G ani Borat se neobešli bez scén který už hraničily s trapností a nevkusností, nejinak tomu bylu zde. Jenže Bruno přesáhl hranice a vydal se mnohem dál. Pár scének už bylo vskutku fekálních (fakt už jen chybělo sraní si do huby). Na druhou stranu takhle křečovitě sem se neřehnil už dlouho..."Dlouho očekávané interview s Fordem", "Swingers party", a hlavně "orální sex", "závěrečný song v ringu", "na mužskému lovu", dalo by se pokračovat dál a dál. Kdyby se Sacha víc držel vtipných dialogů bo parodování a ne jeho všudy přítomnému fekálismu dopadlo by to mnohem líp. Momentálně bych asi nenašel horší způsob jak trestat zlobivé hošíky než promítání tohodle snímku :) ()

cubajz

na shrnutí všech vtipných scén z Brüna bohužel bohatě postačí trailer, zbytek filmu mě svou pitomostí a doslovným opisováním od Borata nepříjemně nudil.... ()

wohna

Nevěřil bych že vystudovaný člověk dokáže natočit něco takového. Ale co? Dyt je to jedno! Je pravda,že film určitě přesahoval meze, co se týče rámce nechutnosti, ale musím říct, že jsem se bavil. Vydržím hodně a je pravda, že některé scény byly ohavné. Ale i tak! Výtečná komedie. Ato vše díky Sachovi! ()

Amroth666

Říkal jsem si, co tak asi mistr ve svém komediálním oboru Sacha Baron Cohen bude hrát. Chtěl jsem se na tento film podívat, protože to svým trailerem bylo docela zajímavé.Hned po zhruba 20 vteřinách jsem si říkal, co jsem si to pustil.Pak když odešel z jeho místa v práci a chtěl se stát hereckou hvězdou už to bylo normální až na pár naprosto úchylných scén. Není to jako jeho největší pecky. Jsem rád, že z toho tvůrci neudělali nějaký dlouhý film. Až na pár Gayských písníček hudba celkem ušla. Nečekal jsem, že to bude i trochu dojemné a to tam perfektně zapadalo. Myslím tím třeba Lutze jak odešel pryč od Bruna a on jak se rozhodl být normální (Hetero) člověk.Ten konec už byl přetažený. ()

dubinak

Na chuť Cohenovi zábavy jsem prostě ještě nepřišla. Jeho filmy, ač se mnou spousta lidí nebude zřejmě souhlasit, mi přijdou trapné, i když vím, že trapné jsou záměrně a Cohen tohle prostě preferoval, preferuje a asi stále preferovat bude. O chlup lepší Borat mě v nějakých chvílích opravdu bavil, ale Bruno mě neohromil ani z poloviny. Sascha Baron Cohen je zvláštní osobnost, co se týče způsobu natáčení a příběhy jeho filmů jsou prostě nezapomenutelné. Pro mě ale ne příliš v dobrém smyslu. ()

enjoi

Možná ještě víc politicky, nábožensky, kulturně, lidsky a co já vím co ještě dál nekorektní film, než byl Borat. Občas si říkám, kam až dokáže Cohen zajít. Každopádně jsem se bavil. A ten song na konci se Snoop Doggem, Eltonem, Bonem, Wonderem a Slashem (snad to jsou všichni) je skvělá. 80 % ()

nithiel

Slabé a ne kvůli vtipům o análním sexu. Spíše kvůli tomu, že krom nich už žádné další vtipy nepřišly... ()

C0r0ner

Cohena mám rád. Hodně. Dokáže si totiž udělat prdel z čehokoliv. A to tak, že dost kurva brutálně. Bruno byl ale tragicky trapný a nevtipný. Kdyby byl jenom nevtipný, tak by to nakonec možná na 3 * stačilo, protože to uteklo jako nic a ve výsledku to bylo i zajímavé. Ale ta trapnost to srazila strašně nízko. Zasmál jsem se jednou a dvakrát pousmál. Když se to srovná s jakýmkoli jiným Cohenovým filmem, tak je to katastrofa. 15% ()

Fallen_One

O 100% kontroverznější než Borat. Nevím jestli mu mam dát plný počet za odvahu, ale byly tam věci co odrovnávaly i mě takže za 4. Vlastně si to tento počet zaslouží i za skvělou zahajující píseň od Scooterů :-) A docela brutální byl i Harrison Ford :-D ()

bouchy

Sacha Baron Cohen je nepochybně génius :). Velice kontroverzní génius, ale o to více jeho dílo oceňuji (oproti komerčním srajdám, co se snaží zalíbit snad celému vesmíru). Já jakožto člověk, kterému nevadí fekální humor a který se nepohoršuje nad tím, když někde na obrazovce vidí rotující penis, jsem si to docela užíval a vzhledem k tomu, že film není ani nijak dlouhý, úsměv na tváři mi vydržel až do závěrečných titulků. Místy to sice byla až neskutečná úchylárna, ale řekl bych, že právě se stoupající - pro někoho "nevkusností" - nabíral snímek na vtipnějších a vtipnějších obrátkách :). Lidi, neberte všechno tak vážně, občas je i potřeba se trochu povznést a vypnout. P.S. Nejvíce se mi asi líbil Brünův smích - takové to uchechtnutí... nevím, jak lépe bych to nazval :). ()

lakikaki

Ako film je Brüno učebnicovým príkladom toho, aká tenká dokáže byť hranica medzi vtipnosťou a nudou, no pri spomienke na scény z filmu sa smejem ešte aj teraz. Odporúčam pozrieť si Brüna, ale hlavne kvôli tomu, aby ste si po jeho skončení si užili spomienky na film, spomienky vtipnejšie než bol film samotný. [57%] ()

ic

Brüno: "Nechci se probudit a zjistit že nade mnou masturbuješ" asistent Lutz: "Slibuji že vás nevzbudím" Jinak k filmu samotnému asi tolik: ten hype, který kolem filmu vypukal byl velký a často docela vtipný... i text jako oficiální český obsah i mnoho obrázků ze zdejší galerie mi napovídaly že to bude větší zábava než to ve skutečnosti je, film až tak vtipný bohužel nebyl... spíše trapný, ale věřím že kdo má na to žaludek se tu celkem zasměje. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží