Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ***

  Megalomanské? Kdepak... Tohle je utra/giga/nekonečno-manské. A na jednu stranu je to dobře, na tu druhou samozřejmě ne. Kdybych Michaela Baye neměla nakoukaného, řekla bych si - sakra, tohle snad točil nějaký čerstvě vystudovaný režisér, který má zatraceně bohaté rodiče a ty mu jako dárek k promoci prostě dali rozpočet na film a on se činil. Je to hravé, baví to, je to jako splněný sen malého kluka, ale? Je toho moc. Neznám jiný film, u kterého bych prvních deset minut měla v hlavě jen - robot, robot, robot... není na nich nic špatného, proč? Nejednou nám filmaři ukázali, že to s nimi jde. A chytře. Ale co je moc, to je moc. Tenhle film je prosáklej penězi od začátku do konce tak moc, že to jde až moc cítit. Každou vteřinu na mě krom filmových záběrů koukaly dolarové bankovky a to je to, co mě tolik štvalo. Transformers pro mě nejsou hloupý film, naopak. Mám ho ráda, ale troufám si říct. že tenhle druhý díl má jediné dva pilíře, které stojí pevně a na nich celý film - námět a Shia LaBeouf. Vynikající herec, který každým gestem dokazuje (a vlastně vůbec nemusí), že je výjimečný, neskutečně talentovaný a zatraceně přirozený. Vždyť já mu to budu věřit do konce života, že je Sam. Megan Fox se nijak zvlášť komentovat nemusí. Té slečně příroda nadělila tolik, co tisíce jiných nemají ani za nehtem a samo za sebe mluví první scéna, ve které se objevila. Jestli ona není vtělením Afrodity, tak nevím. Film jsem si užila, ale nejvíce a to mu opravdu neodpustím, mě dostával rádoby filozofickými dialogy a scénami z vojenských základen, proč to tam bylo, když to bylo logicky na úrovni b-filmu z let nevím jakých, to je mi neznámé... // Při sledování scén z vesmíru, soustředěných na vesmírné družice, mi bylo úplně jasný, jaký žánr filmu si Bay zvolí jako další. Sci-fi bylo jasnou volbou...(29.9.2009)

 • POMO
  **

  Bayova absencia citu pre mieru a dobrý vkus v kúzelnom, uhladenom svete prvých Transformers?! Transformeri zažívajú rovnaký posun ako Bad Boys. Spielberg sa vytratil, Bay sa utrhol z reťaze. Jednotka bola skvelou vďaka niekoľkým príjemným, s mierou namixovaným aspektom – vizuálna oslava krásy Megan Fox, jej iskrivé zbližovanie sa s hanblivým Shiom, postupné oboznámenie sa s prďáckymi robotmi, z ktorých každý mal v scenári svoje miesto, vzbudzoval úžas a sympatie. Film sa nikam neponáhľal, vychutnával si každú svoju scénku a jediné, čo ho trochu oslabilo bola neprehľadnosť finálnej akcie. V dvojke sa už Megan so Shiom (v rovnako neprehľadných akciách) iba vyhýbajú explóziám a na rad prišiel humor typu malý robotík sa psíčkovo honí na Meganinej kozačke (!) Robotmi sa doslova plýtva, potenciál ich individualizmu je pochovaný, niektorí sú dokonca otravní (“dvojičky” sprevádzajúce hrdinov). A keď aj nejaký robot konečne nadchne, je razom z trónu zosadený jeho "vtipnými" veľkými oceľovými varlatami, spod ktorých Turturro vysielačkou privoláva námornú pechotu (!!) Toto proste nie je smer, ktorým som chcel vidieť sa Transformers uberať. O celkovej roztrieštenosti scenára, v ktorom je dej iba tenúčkou nitkou pre neustále akčné orgie, ktoré už po dvoch hodinách proste NEMÔŽU uspokojovať, nehovoriac... Michael, ty si musel mať ťažké detstvo. A evidentne si vôbec nepochopil, prečo bol prvý film tak príjemným prekvapením.(19.6.2009)

 • Tom Hardy
  **

  To někdo odhodil scénář ke třetím Lovcům pokladů a chytli se toho tvůrci Transformers? Bay dokonale definuje „zbytečné pokračování“. Zatímco třeba druzí Mizerové byli drzejší a o poznání jinde (a tudíž jejich existence má smysl, ať už jde o film jakkoli rozporuplný), dvojka Transformers sérii neposouvá, spíše je úkrokem zpět. Akce je sice o něco přehlednější, je však zoufale nenápaditá a obyčejná (což by se v případně filmu, kde se perou obří roboti, asi stávat nemělo). Atmosféra nulová (i zmatené čtvrté Téčko má v sobě víc napětí) a děj v podstatě neexistuje. Ještě nikdy nebilo tak do očí, že je Bay výborný představitel Hollywoodu pro mladé, ale opravdu špatný režisér. Emoce i stavba děje nula, jen na sebe se kupící opakující se záběry + sem tam nějaká vykrádačka z minula. Shia LaBeouf je rozhodně tahoun a Megan Fox to nejžhavější zboží, ale to je asi tak všechno. Jednička mě iritovala a bavila zároveň, dvojka se bohužel nezmohla ani na jedno. Prošla mnou a nezanechala jedinou stopu. Snad krom myšlenky, že boj strojů v lese vypadá imho dost divně (asi tak divně, jako kdyby se Hobiti procházeli po Manhattanu). Na body si může Míša podat ruku s McG, 2,5*…(19.6.2009)

 • Dever
  *****

  Excelentné ako jednotka, dych berúca Megan Fox ,ohromné vizuálne efekty , mnoho perfektných akčných scén, proste Pecka........ Soundtrack Steve Jablonsky: 1. New Divide - Linkin Park ,2. 21 Guns - Green Day ,3. Let It Go - Cavo ,4. Capital M-E - Taking Back Sunday ,5. Never Say Never - The Fray ,6. Burn It To The Ground - Nickelback ,7. Burnin' Down The House - The Used ,8. Not Meant to Be - Theory of a Deadman ,9. Real World - The All-American Rejects ,10. I Don't Think I Love You - Hoobastank ,11. This Is It - Staind ,12. Almost Easy - Avenged Sevenfold ,13. Transformers - Cheap Trick ,(31.12.2010)

 • Segrestor
  ****

  Druhý díl LaBeowulfových eskapád končí rovněž záchranou nejen světa, ale i celého vesmíru. To je vždycky tak krásné, když to učiní takový kluk. Nicméně, bavilo mě to o trochu víc, než jednička. Vizuálno bylo mnohem... vizuálnější.(16.7.2014)

 • - U lomu dostane Leo (Ramon Rodriguez) od agenta Simmonse (John Turturro) uspávadlo, které ho uspí. V dalším záběru je však vidět, že všichni čtyři včetně Lea vylézají z auta. (GreatestFan)

 • - Ve filmu se uvádí, že Megatron byl pohřben v Atlantském oceánu 9 000 sáhů, tedy cca 16,5 km hluboko. Ve skutečnosti je nejnižší hloubka v Mariánském příkopu 11 km. (GreatestFan)

 • - Hodiny v lahůdkách agenta Simmonse (John Turturro) mění téměř v každém střihu čas. (GreatestFan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace