• NinadeL
  ****

  Jistě, že Alles Gute!(28.2.2009)

 • igi B.
  ***

  V běhu let a jednotlivých epizod značně nevyrovnaný pokus o tušašské >satirování< , formou napodobující do jisté míry kongeniální britské Monty Python, d.m.s.n. však místy želbohu velmi až komunálně povrchní a podnes (už jen) značně přeceňovaný... Tož tak, Scheiße Katze zemlbába... °-/ - - - P.S. Tak ještě že do toho šel tenkrát ten Pragoprint, že... Jojo, tak se popřevratově ve Stolici kalila soda... - - - - - (Vídáno častokrát v běhu let na té naší >veřejnostádní< , hodnocení kdysi v dobrém rozmaru vystředěné mnohé, komentář zde při posledním repete na >jiné sodě< jako dvěstějednapadesátý - 8.11.2011)(8.11.2011)

 • sepp
  *****

  Nejlepsi. Parodujici. Skece. Navzdy.(18.1.2009)

 • Javert
  *****

  Škoda Henlein, prací prášek Árijec, a vůbec celá show Alles Gute...jen to si zaslouží 5*...když k tomu přičtu Čtvrtníčka, nemůžu jinak.(6.1.2008)

 • MessiM
  ****

  Nakoukání do české kultury za účelem odhalení, pomocí nevšedního humoru, pravosti lidské hlouposti. Někdy je to až smutné, jak moc je to pravdivé, ale jsem koneckonců Čech a tak jsem na jiné vlně. Proto mám tendenci lhát, krást, podvádět a smát se smutným věcem. Rozhodně nejlepší parodická show, která u nás kdy vznikla.(14.12.2016)

 • - Petra Černocká kvůli drsnému žertu vůči své osobě - pornoscéně v "pořadu" „Úsměvy Petry Černocké“, žalovala Českou televizi a požadovala odškodnění ve výši 1 000 000 Kč. (JoranProvenzano)

 • - Pořad musel být v roce 1998 po sporu o ochrannou známku „Česká soda“ s výrobcem stejnojmenného nápoje přejmenován na Čtvrtníček, Šteindler a Vávra uvádějí. (Olík)

 • - Terčem žertů se několikrát stal i moderátor Počasí Jan Zákopčaník, který se autorům pomstil tak, že při jedné předpovědi počasí řekl v komentáři k záběru prasat: "Toto jsou pánové Čtvrtníček, Šteindler a Vávra." Vedení České televize to považovalo za "hrubé zneužití veřejnoprávní relace" a kromě pokuty ho potrestalo několikadenním zákazem vystupování. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace