• alchac
  *****

  Navrhujem daň z príjmu obyvatelstva... pffuuu... Sedemdesiat percent!! Seeeedemdesiat sukien mala aaaaa predsa sa nevydala... *** Bezprostředně po dnešní hlavní zpravodajské relaci byl v budově televize zatčen redaktor zpravodajství o počasí Jan Zákopčaník pro opakovaný sexuální styk se zvířaty. Zákopčaník sám na obrazovce přiznal, že nejtepleji bylo v Oslu. *** Die saubere rasse. Die saubere rasse! Die saubere rasse!! DIE SAUBERE RASSE, DIE SAUBERE RASSE, DIE SAUBERE RASSE!!!(10.12.2013)

 • Jello Biafra
  *****

  "Němci se rozhodli že obětem 2. světové války zavedou plyn".......Absurdný černohumorný sklepácky humor pánov Čtvrtníčka, Šteindlera a Vávru dodnes nestráca platnosť. Pre mňa rozhodne najlepší humoristický seriál ktorý kedy v Česku vznikol. Tá geniálna satira spjatá s búrlivou dobou začiatku 90tých rokov je tu perfektne spracovaná, rovnako ako sú tu parodované stupídne reklamy na prací prášok (árijec), paródia na maslo rama je tu pod názvom "Tlama" či parodovanie politickej scény. Najväčšou trefou do čierneho sú tu však skeče Alles gute. Hlavne v dnešnej dobe plnej cenzúry a trapnej politickej korektnosti by sa už nikto o podobný štýl satiry nepokúsil.(19.3.2011)

 • venca163
  *****

  Oblíbený scénky: Katovna, Seznamy homosexuálů, Risk, Na plovárně, Novoroční projev Miloše Zemana, To nevim.(8.12.2015)

 • Nihlathak
  *****

  Nápady a hlody zde realizované nemají v našich končinách a možná ani ve střední Evropě obdoby. Něco tak vtipného a světoborného už tady nikdy nikdo nenatočí, to si můžeme být jisti. Česká soda byla plná geniálních videomontáží, skvělých parodií, úžasné satiry a nezměrného potenciálu VŠECH skečů a parodovaných pořadů. Lidé za ČS stojící si nebrali servítky, nic je nezajímalo a všechno si dovolili. Tleskám.(22.12.2008)

 • L_O_U_S
  ****

  Geniální série, která se nebojí překračovat tabu a servírovat humor velice nekorektním způsobem. Nikdy nezapomenu na to, kdy jsem Čtvrtníčka, Šteindlera a Vávru viděl poprvé. Byl to zrovna díl s Alles Gute "Ficken Sie Deutsch?". "Das ist so langweilig... Was werden wir machen?" Úroveň projektu byla stoupající, od počátečních nemastných-neslaných dílů s Vlastimilem Zavřelem až po geniální finále pod hlavičkou Čtvrtníčka, Šteindlera a Vávry. Spousta hlasů říká, že něco takového by dnes už nikdo nenatočil, ale ono to bylo o hubu už tehdy. (269.)(14.7.2007)

 • - Pořad musel být v roce 1998 po sporu o ochrannou známku „Česká soda“ s výrobcem stejnojmenného nápoje přejmenován na Čtvrtníček, Šteindler a Vávra uvádějí. (Olík)

 • - Petra Černocká kvůli drsnému žertu vůči své osobě - pornoscéně v "pořadu" „Úsměvy Petry Černocké“, žalovala Českou televizi a požadovala odškodnění ve výši 1 000 000 Kč. (JoranProvenzano)

 • - Terčem žertů se několikrát stal i moderátor Počasí Jan Zákopčaník, který se autorům pomstil tak, že při jedné předpovědi počasí řekl v komentáři k záběru prasat: "Toto jsou pánové Čtvrtníček, Šteindler a Vávra." Vedení České televize to považovalo za "hrubé zneužití veřejnoprávní relace" a kromě pokuty ho potrestalo několikadenním zákazem vystupování. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace