Navrhujem daň z príjmu obyvatelstva... pffuuu... Sedemdesiat percent!! Seeeedemdesiat sukien mala aaaaa predsa sa nevydala... *** Bezprostředně po dnešní hlavní zpravodajské relaci byl v budově televize zatčen redaktor zpravodajství o počasí Jan Zákopčaník pro opakovaný sexuální styk se zvířaty. Zákopčaník sám na obrazovce přiznal, že nejtepleji bylo v Oslu. *** Die saubere rasse. Die saubere rasse! Die saubere rasse!! DIE SAUBERE RASSE, DIE SAUBERE RASSE, DIE SAUBERE RASSE!!!(10.12.2013)

Ze začátku je to pěkná slabota, u mne navíc posilněná faktem, že mi v té době byly tři roky, tudíž mi jména politiků a parodie na tehdejší reklamy příliš neříkaly. Na konci to vždy zachránili alespoň Karl s Egonem. Postupně to šlo nahoru a já se řezal smíchy... "Jsou to hlavně lesy, dvory... i budovy" - "Ján Zákopčaník byl zadržen za sex se zvířaty. Na svou obhajobu řekl pouze "nejtepleji bylo v Oslu"... 80%(8.10.2011)

Já mám tyhle české blbinky prostě ráda:). Hlášky z České sody jsme jeli na gymplu pořád. Taková "Scheisse Katze" se stala běžnou součástí naší slovní zásoby:). A teď vážně - Česká soda si dělá srandu z věcí, na které si moc komiků zatím netrouflo. Ono dělat si srandu z koncentráků tak, aby vám to prošlo, není zrovna lehké. České sodě to jde dobře, i když je ten humor někdy až moc primitivní.(11.5.2011)

Ty dialogy s vrcholnými představiteli české politiky a kultury jsou nezapomenutelné. Rozhovory s Klausem o seznamu homosexuálů (a o tom, že Klaus tenhle žánr respektuje), s Gottem o tom, jak se dnes asi cítí (asi jako Ronald Reagan), s Ebenem o tom, že je třeba zavolat Iljovi Hurníkovi, s Grebeníčkem a Dostálem o tom, co o Dostálovi víme (nic) jsou v podstatě geniální a dá se na ně dívat stále dokola. Je obrovská škoda, že u nás dnes chybí taková černohumorná a nekompromisní zábava, která se nebojí dělat si srandu na účet kohokoliv.(20.9.2010)

Připomenul jsem si sodu v roce 2009, tedy v době kdy mnoho narážek na dobové události bylo už značně mimo. Stejně musím ocenit vysokou úroveń celého pořadu. Tohle je opravdu kvalitní sžíravá satira. Ovšem zase bych ji až tak moc neglorifikoval. Na to je v ní přeci jen až moc hluchých míst a laciných frků.(6.3.2009)

• - Petra Černocká kvůli drsnému žertu vůči své osobě - pornoscéně v "pořadu" „Úsměvy Petry Černocké“, žalovala Českou televizi a požadovala odškodnění ve výši 1 000 000 Kč. (JoranProvenzano)

• - Pořad musel být v roce 1998 po sporu o ochrannou známku „Česká soda“ s výrobcem stejnojmenného nápoje přejmenován na Čtvrtníček, Šteindler a Vávra uvádějí. (Olík)

• - Terčem žertů se několikrát stal i moderátor Počasí Jan Zákopčaník, který se autorům pomstil tak, že při jedné předpovědi počasí řekl v komentáři k záběru prasat: "Toto jsou pánové Čtvrtníček, Šteindler a Vávra." Vedení České televize to považovalo za "hrubé zneužití veřejnoprávní relace" a kromě pokuty ho potrestalo několikadenním zákazem vystupování. (JoranProvenzano)