Reklama

Reklama

Hobit: Neočekávaná cesta

  • USA The Hobbit: An Unexpected Journey (více)
Trailer 2

Film sleduje cestu hlavní postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě. Cílem cesty je si znovu nárokovat ztracené trpasličí království Erebor. Bilba nečekaně osloví čaroděj Gandalf Šedý, díky kterému se ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Cesta do divočiny vede přes tajemné země, kde se to hemží zlobry, skřety a kouzelníky. Ačkoliv cíl jejich výpravy - Osamělá hora, leží na Východě, musí projít nejdříve jeskynním systémem, kde Bilbo potká někoho, kdo mu navždy změní život…Gluma. Skromný Bilbo Pytlík pak sám s Glumem na břehu podzemního jezera objeví nejen hloubku lstivosti a odvahy, která překvapí i jeho samotného, ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten „miláška“, který má nečekané a užitečné možnosti... Jednoduchý zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže zatím ani tušit. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

Gar-mogoth

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

Laxik: Arwen a Gimli by se objevit mohli, ale divil bych se, kdyby se objevil i Aragorn(určitě ne Viggo), když to má být jen trojdílný Hobit, a ne most.

Laxik

Laxik (hodnocení, recenze)

No co už, když se nám ta zpráva potvrdila, nezbývá než věřit v mocného Jacksona.

Laxik

Laxik (hodnocení, recenze)

Zaklínače by mohl natočit nějaký východoslovanský Del Toro. A o bojích to vážně není. Zvlášť, když všechny prostě probíhají tak, že Geralt zkosí desetinásobnou přesilu během mrknutí oka. Ten by právě seděl jako ta konverzačka. Takové filosofické fantasy plně hniloby, krve a jiného hnusu. erased: Zaklínač sleduje hned několik postav. Dvě hlavní a pár vedlejších, jak se postavy rozcházejí a scházejí.

To si piště, že tam Aragorn bude. Jak jsou tři díly, s Viggem i s Liv asi musíme počítat. A se spoustou dalších starých známých, nedivil bych se ani za Gimliho. PJ to bude muset vycpat a jak lépe vlézt kritickému a skeptickému fanouškovi (nehledě na konzumního nefanouška) do análního otvoru, než s pomocí cameí?

TheJokerCZ: Gratuluju, právě jsi objevil Ameriku... aneb, tady už všichni dávno vědí, co je Frenštdatl zač. I když na druhou stranu o něm sice víš po týdnu první poslední, ale stejně tě po pár hodinách znovu překvapí.

Frenstat: Až se naučí aspoň trochu hrát, může dělat ve třetím Hobitovi komparzistku. Nebo aspoň nosit kafe.

Gar-mogoth: jsi Zlej, Viš to?

Elassar

Elassar (hodnocení, recenze)

CZudis: Aha, no mě se ukázal až teď. Tak či tak, je parádní :)

Gar-mogoth

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

Frenstat: hele bratře Libilo by se ti kdybychom vsichni Začali psat tak jako ty? tedy bez Interpunkce s nesmyslnymy velkymi pismeny A pouze občasnými hačky a cárkami?

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

psycholog83:  ve filmu budou i události o kterých se v knize pouze zmiňovalo, teba Bílá rada  vyhnání Nekromanta.

očekávám tedy parádní prolog s příletem Šmaka a vyhnámí trpaslíků.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Frenstat:  ona už takhle vyrostla? Málem bych ji ani nepoznal.

Sctyri:  Co taky mohl dělat když po něm kde kdo šel, musel nést prsten bodl ho Witch King a Odula.

A pokud jsi nečetl knihu tak to naprav.

mexer: ty raději zalez to té své jeskyně, začínám na tebe být elergickej a to se mi nestává (zamůj pobyt zde asi 3x )

Holubicqa

Holubicqa (hodnocení, recenze)

Gar-mogoth: Jasně, máš pravdu, nemá být nějaký starý, já si ho tak prostě jen představovala. Bílé vlasy, tvrdé rysy, nevím proč by mi víc seděl starší člověk, asi jsem moc ovlivněná teď Rolandem z Temné věže. Ne že by ti dva měli něco společnýho, ale já jsem magor no. :D

VaHo

VaHo (hodnocení, recenze)

Sctyri: Zrovna tohle vydání mám doma a nemůžu si stěžovat.

simon84

simon84 (hodnocení, recenze)

Frenstat: cim to asi bude? kdyz tu neustale omylas Narnii... :-D a na jednu vec se ptas dvacetkrat s tydenima prestavkama... tak pak jeden o tvem dusevnim zdravi zacne premyslet a rika si, jestli te ma litovat nebo poslat do prdele. :-DD

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Frenstat: nj, úplná skřetice, možná, že kdyby přišla za Peterem a udělala ten kukuč, přidal by do filmu další romanci - Jak se skřetí princezna zamilovala do hobitího bohatýra

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: stane se, jen aby ho v dotáčkách kvůli třetímu filmu PJ nějak nepřidal, ale spíš ne

Frenstat: Franto, nepruď zas

TheJokerCZ

TheJokerCZ (hodnocení, recenze)

Frenstat: Mohl bych se zeptat prosímtě na tvůj věk? Nemyslím duševní, o tom jsem si udělal obrazék sám.... :-)

Související novinky

Pán prstenů mění majitele

Pán prstenů mění majitele

19.08.2022

Těsně před premiérou seriálového Pána prstenů: Prsteny moci přichází zásadní změny týkající se práv na knižního Pána prstenů a Hobita. Ty totiž odkoupila švédská herní společnost Embracer Group,… (více)

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

10.02.2022

Zatímco už za pár dní přistane na internetu první trailer z očekávaného televizního seriálu Pán prstenů: Prsteny moci, neméně tak důležitou zprávou je nová informace, že filmová práva (samostatně… (více)

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Druhý ročník festivalu Comic-Con Prague proběhne v termínu 15. – 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Comic-Con Prague 2021 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program… (více)

Reklama

Reklama