Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

JM87

Krom poslednich 20ti minut, sceny s Georgem, te svatby a toho posranýho happy-endu jsem z toho vážně nemohl. Jednička mi oproti tomuhle přijde dost suchá. Tohle má šťávu, naprosto buranský kecy ještě buranštější sceny a jak už sem říkal, kdybych si odmyslel posledních 20 minut tak se asi utluču smíchy, maximalní masakr! ()

Gore

Hodně mi to připomínalo Klub sráčů, jak "humorem", tak všemi možnými tělovými tekutinami a nejen tekutinami. Vystavět humorný scény jen na puberťáckých narážkách na sex, místy dokonce zvrhlej sex viz sex s pytlem na trávu, homo narážkách a stříkání všech tělových tekutin po hlavách hlavních hrdinů, je hodně slabý a bezduchý. Dlouho jsem zvažoval odpad!, ale party "dole bez" ve mne vzbudila zvrhlýho ducha a s odřenejma ušima si zasloužila ode mne jednu hvězdu. ()

Klárka

Tenhle film urazil snad všechny náboženský, politický i bůhví jaký jiný skupiny a znechutil mě asi všema možnostma nechutností, co by mě kdy napadly. Smála jsem se, to jo, ale jen tomu, jak moc je to blbý a to navíc jen proto, že jsme to sledovali v partě s kamarády. Jedna hvězdička za Barneyho. ;) ()

wampire23

Prvý diel tejto komédie ma nechal viac menej chladným, takže ani od pokračovania som si veľa nesľuboval. A na oplátku som sa veľmi dobre pobavil. Harold s Kumarom pokračujú presne tam, kde skončili naposledy, takže sú na ceste do Amsterdamu. Lenže menšia nehoda na palube lietadla ich vracia späť do Štátov (teda vlastne na Kubu:D). A cesta plná streštených zážitkov môže začať. Na svojich potulkách sa stretneme s celou plejádou bizarných ľudí a situácií. Útek z Guantanama, incestná južanská dvojica, Ku Klux Klan, Neil Patrick Harris a na záver aj perlička v podobe najsilnejšieho muža USA (ktorý sa ale vôbec nepodobá:D). Dvojka trošku pritvrdila, čo už sa týka fekálneho, ale aj odhaľovacieho humoru. nebolo to na škodu, ale niektoré zábery už aj mňa prirazili späť do kresla (Piaty dodatok, Rázov porast,...). Príjemné osvieženie subkultúry trávičkového humoru. P.S. Scény s plešatým vyšetrovateľom nemajú chybu:D. ()

arcticsky

Velice výživná taškařice! Ani nevadí občasný fekální humor ( debilní je především úvodní "srací" scéna ). Prezident Bush je zde opravdu super! ()

Flopik

Pre mňa o dosť lepšie ako 1.Smial som sa viac a popravde pár scén si budem dlho pamätať.Začiatok bol hneď fantastický tam som sa riadne zasmial a kam to smerovalo potom bolo šialené a ja som sa bavil.Vrchol bol keď sa konečne objavil Neil Patrick Harris.Riadna blbosť v dobrom slovazmysle palec hore. ()

husokachna

Víceméně kopie prvního dílu, která přišlápla plyn do fekálu a úplně trapně zobrazuje nejjednodušší a nejblbější rasové stereotypy. Subjektivně mě to zapadalo do celé ducha filmu, ale věřím, že většině to bude připadat ubohý a nevtipný a vůbec bych se nehádal. Opět se ale plácá scénka přes scénku, bez konceptu, bez nějakých výraznějších vtipů (až na geniální ujetost s pátým dodatkem ústavy a záhnědou). A opět platí, že prostě vypnete a možná u toho usnete a nebude to vadit, protože všechno dopadne tak jak má a jak je to od začátku jasný. Jo a dvě dávky Kumara v tak krátké době nebylo to pravý ořechový, je to strašně otravná postava na přes držku. ()

Carbo

Pro mě oproti prvnímu dílu jasný průser. Možná ještě začátek dobrý ale pak se začne valit lavina totalních filmových sraček aby na konci vysvitlo světýlko naděje v rozhovorech s prezidentem USA. Pro mě 40 %. ()

Honny2

Osudy Harolda a Kumara opět dokážou pobavit, ale předešlému dílu se vtipností a absurditou sotva vyrovnají. Předešlý díl stavěl na tom, že to byla jen ujetá komedie plná nesmyslů, a to bylo to co si na ní někteří oblíbili. Tento díl už se jeví tuctověji a nemá takovou šťávu, proto moje hodnocení ***. ()

ypres.bass

Jenom Harold a Kumar jsou hloupější než tenhle film. Ale docela se mi líbilo přesné ztvárnění toho zatvrzelého strážce zákona co mu nejde o pravdu, ale jedině o potvrzení jeho konstruktů. ()

Mat21

Pohled do "běžného života" Harolda a Kumara začíná tam, kde končil první díl. Dalo by se říci, že na něj úzce navazuje, jelikož v mnoha pasážích se k prvnímu dílu vrací. Teenegerovská komedie, jenž nenechá bránice ani na chvíli v klidu a naopak naše dva hlavní hrdiny smýká z průšvihu do průšvihu. A za vším opět hledejte trávu... ● Na můj vkus však byly mnohé z vtípků příliš vyčpělé a mnoho postav včetně Kumara hrálo idioty. Nicméně, ukázat nám amerického prezidenta, jak kouří trávu společně s kokainem, tomu říkám odvaz! Možná kdybych byl ještě teenager a v hlavě měl jenom drogy, sex a prasárny, zamlouvalo by se mi pokračování více, takhle jen s láskou vzpomínám na originalitu prvního dílu. ║29.12.2008║ ()

TaanStari

Je to jiné než jednička. Zíral jsem kolik nechutností a prasáren tam vůbec dokážou nacpat. Neberu to jako pokračování, ale jako samostatný film. A ten je pro mě lehce nadprůměrný. Určitě jedna z top "huličských" komedií. ()

frolish

Niektore sceny zbytocne tlacia na pilu a sklzaju do trapnosti, ale viackrat som sa smial nahlas a celkovo to slape len o malo slabsie ako jednotka, v rovnako pohodovej nalade so sympatickou ustrednou dvojkou. 70% ()