dodo669 odpad!

Myslel som, že keď hlavnú úlohu hrá Jason Statham bude to dobry film. Avšak realita je iná. Nemám nič proti extrémnym situáciám, ale tu sa Jason hodil do elektrických káblov a bol ako znovuzrodený. Čo je veľa, to je veľa ... ()

fordhont

Hodnotil bych asi ještě hůř, ale přece jenom se něco takovýho musí brát s nadsázkou... hodně velkou nadsázkou. Neskutečná divočina přehnaná až do hnusu. Ale o to jim taky asi šlo. ()

Sholi

Z prvního dílu jsem byl nadšený. Velmi mě zajímalo, jakým způsobem tvůrci na jedničku navážou. Jason Statham spadne z vrtulníku a žije v pohodě dál?? Je to už moc přestřelené. Né, že by jednička nebyla, ale tohle mi přijde popravdě už celé zbytečné. Přijde mi, že zde chtěli předvést více akce, než je vůbec možné z toho dostat. Byl jsem zklamán… ()

Locksley odpad!

Jak na tuhle neuvěřitelnou slátaninu seženou peníze? Naprosto zbytečnej film s trapným vystoupením úchyla Carradina. ()

Echoes

Chce to být zběsilejší, chaotičtější, drsnější než jednička... Namísto toho je to jen zmatenější v tom špatném slova smyslu. Svoje světlé chvilky to má, ale spíš mi to příjde jako bonus "track" k jedničce - bez nového nápadu, jak podle kopíráku. Dal bych dvě a půl stár, jenže to tu nejde a na tři to rozhodně nemá. ()

Pitryx

Hm, tak trochu už sci fi ne?? Nebo fantasy. No, nuda to rozhodně není, ale pár drobných hluchot se tu už najde. A opakovaný vtip není vtipem. Ale jo, já se královsky bavil, má to skoro stejnou úroveň jako první film, až na ty drobnosti. Proto hodnocení sníženo, ale podruhé někdy jistě kouknu.201502207956/9148 ()

Brano

Tak toto sa už nedá brať vážne. Je to horšie a zúfalejšie, ako prvý diel, ktorý tiež nebol žiadna sláva. Miestami mi to pripadalo, ako nejaká paródia, ktorá paroduje samu seba z prvej časti. Nezmyselné, až miestami fantasy. Čudujem sa Stathamovi, že sa dáva upísať na podobné hlúposti. Do polovice to bolo ešte ako tak pozerateľné, ale potom to už bola až príliš veľká hlúposť. Celkovo ak to mám zhrnúť, tak to nestojí za pozretie. /30%/ ()

Guran

Film je takové béčko, že se prostě musíte smát každé scéně. Příběh je ještě stupidnější, než v jedničce. Dokonce tvůrci zde přdali i více krve. Velká hvězda je za Jasona Stathama, který takto nekvalitní film táhne. Snímek působí hodně amatersky, včetně samotného závěru. Prostě béčko, které pobaví svou stupiditou, ale nikoli kvalitou. ()

HEED

Hodně anarchistická zhovadilost, která nesedne každému. Je to fakt šílenost, nedá se s ničím, ani k ničemu přirovnat. ()

whysoserious

První díl byl prima akční výplach oblečenej v totální absurdnosti a ujetosti. Dvojka je několikanásobně ujetější a absurdnější a ta estetika extrémně rozdivočelé akční videohry tomu neuvěřitelně sedí! Jedno z mála pokračování, které mě bavilo víc, než první film. I přesto, že se tu nápady z jedničky nepokrytě recyklujou a humor je někdy až tak přepálenej, že to někoho může iritovat, což chápu. Já na tuhle hru ale přistoupil a skvěle se bavil. Jediný, co mě mrzí je, že to nemá tak stylovej závěr, jako jednička. ()

Indy07

Po neskutečně "adrenalinové" jedničce jsem nečekal zázraky, ale takovou "energetickou" bombu budu dlouho rozdýchávat. Není to film, na který se kouknete druhý den ještě jednou kvůli pocitům, pláči a jiným citovým záležitostem. Je to jednoduchost sama, u které stačí vypnout mozek a kochat se ulítlou kamerou, stupidním smíchem stupidního číňana, nějakou tou krví, brokovnicí (kdo viděl pochopí), hlavou v akváriu, slovem FUCK, sexy Amy Smart, dostihovým okruhem, cool J. Stathamem a asi tak 10000V, které to všechno spojují dohromady. Rychlé, energické, vtipné, zábavné, ale jen jednou. ()

Blazis34

Narozdíl od prvního dílu, který se mi opravdu velmi líbil, dvojka mi přijde na to spíš parodie. Jednička byla strhující akce od začátku do konce bez nudných a zbytečných scén, za to druhé pokračování bohužel pro mě tyto scény obsahovalo. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily