jesus666

Čoho je veľa toho je príliš. Crank s poradovým číslom dva sa od jednotky takmer v ničom nelíši a je len tipujem, čo si bude musieť Chev Chelios po adrenalíne a elektrine "dopĺňať" v (prípadnej) trojke. Osobne navrhujem tvorcom THC, aj keď v takom prípade bude film pravdepodobne natočený v oooooooooveľa pomalšom tempe. Ale aspoň to bude pre nás a Cheliosa niečo nové. Dúfam, že môj tip sa k tvorcom dostane a v roku 2012 sa do kín dostane Crank: Chev Got High. ()

hEROic

neprijemne slabe... nebyt v tom Statham, tak bych to po pul hodine vzdal a da se rict, ze bych o nic neprisel... vybrakovana jednicka s naprosto nepochopitelnymi efekty, ktere film jeste vice degraduji!!! ()

FilmWave

Ještě o chlup bláznivější než jednička, místy až surrealistické (Chevovo dětství v talk show), ale zábavné tak maximálně jako jednička. Chybí dobré scény (jako je parádní střílečka mezi přepravními boxy na začátku) a mnoho scén je přetažených (šílená Ling Bai). Nicméně spád to má a Jason je tradičně ok. ()

Puol

Prvý diel ponukol parádnu adrenalinovú akciu plnú nekorektného humoru a bola to kráľovská zábava. V dvojke je všetkého ešte viac, len zábava sa nedostavila. Prevláda trapnosť a zbytočná brutalita, Jason si ponechal výraz z prvého diel a vystačí mu to až do konca filmu no a ani ta Amy mi už neprešla tak atraktívna. Aspoň tie camea sú fajn. ()

crha

Celkově bych tento film hodnotil jako píčovinu. Koukatelný, odsejpá dobře, děj sice není potřeba, ALE: coolovost jde do prdele po chvilce a pak už spíš jen nudí, ba dokonce až sere. Statham je borec, o tom žádná, ale ani on tohle nezachrání. Strašně mě štval dabing, protože každá rákoska tady mluvila s přízvukem a když tu vietnamku sejmulo auto a vylítly do vzduchu boty, tak jsem si říkal, že je hotovo. Pravidlo nehody a zutých bot bylo porušeno a i proto neváhám s hodnocením. 40% ()

Rockerman odpad!

Tak tohle ne!!!Co to je komedie,parodie,akční,sci-fi nebo dokonce fantasy?Jednička se tvářila vážně a proto byla k smíchu,ale dvojka se snaží parodovat a to se ji vůbec nedaří.Zbývá jen trapnost.Ještě jeden "žánr" mě napadá,co by to mohlo být,ale nechci být sprostý.Začíná to na s a končí a. ()

Olík

Sice jsem neviděl jedničku a ani nejsem čestný předseda Stathamova fan-clubu, ale tohle mne slušně rozsekalo. Nejsem si sice stoprocentně jistý čeho přesně jsem byl svědkem, ale sežral jsem to celé i s navijákem. Pravidelné dávky elektřiny, úchylně bizardní postavičky, soulož uprostřed dostihů, prostě všechno – člověk si čas od času potřebuje odfrknout u takové zběsilé nakládačky. ()

aslavey

Bombastická akční vedeohra v jednom z nejdinamičtějších ztvárnění vůbec. Jednička byla skvělá. Dvojka má však víc voltů. A ty nápady (prostřelený silikonový kozy, statická elektřina získaná třením o starou bábu :-D ) mě dostávaly do kolen. Musel jsem se pořád smát a zároveň i tajit dech. Nazval bych ho parodií na akční filmy a možná i parodií na porno. Ale bylo by to přehnaný už jen proto, že prvotní plán není parodovat filmy, ale čistá jízda. Bez pořádnýho děje, rozvoje postav, ale jen přímá cesta odněkud někam a v sakra zběsilým stylu. Mám rád gamesy tohohle typu :) A marně přemejšlím v kolika filmech jsem častěji zaslechl "FUCK" a viděl víc rozstřílenejch striptérek. U šukačky jsem se smál víc snad jen v Teamu America :-D A Amy je doprdele sexy. PS: Pokažený scény by měly bejt na konci každýho filmu, aby českej divák věděl, že z kina se chodí až po titulkách :) ()

Tom44zKA

Crank byl luxusní akční film, Crank: High Voltage je však naprosto bezkonkureční a jedinečný film s naprosto zhovadilým humorem... ()

sadlokan

Takže tu máme dvojku komixový komedie.A tentokrát už do sebe necpe speed,teď lízá high voltage.Podle toho to vodsejpá!! ()

helloween93

Tohle už je o poznání horší než jednička. První díl měl nápad, tempo a nabízel solidní akční zábavu, dvojka je založená na stejném principu jako jednička, ovšem se značně dementním námětem. V jedničce Stathamovi píchli jed do krevního oběhu, tady mu vyoperují srdce a narhadí ho elektrickým. A tak se Jason musí každou chvíli nabíjet jak tužkové baterie. No a samotný závěr tomu dá korunu, ale marnosti. 1 hvězda. ()

guri

Jednotka bola dost originalna aj zabavna zaroven. Pokracovanie pracuje s mierne zmenenou schemou, je rychlejsie, zostrihanejsie, nudnejsie, tupejsie a uplne zbytocne. ()

ZackSawyer

No tak možná je to vykrádačka jedničky, možná je to absurdní a nemožné ale přesto se mi to extrémně líbilo a bavilo mě to na plno. On ten film totiž a vůbec Jason jede na plné koule. Možná je to ještě víc směšné než originální jednička. No ale tak ať každej posoudí. Já spokojen a překvapen. ()

Xatrix

Brokovnice v řitním otvoru, prostřelená silikonová prsa, gangsteři odřezávající si bradavky, koňský penis a mnoho dalšího. Každý aspekt z původního Cranku je tu umocněn. Víc, ale bohužel v tomhle případě znamená méně. Zatraceně méně. Neveldine a Taylor točí pořád tím svým guerilla style, který prozatím ještě neomrzel, ale scénářem a samotné nápady jsou zkrátka vyčpělé. Ze všeho tak máte pocit, že film je vlastně takovým úletem točeným "na koleně". Navíc tvůrci dost zacházejí za hranice vkusu a celý film je spíš tak směska WTF momentů, které Vám však nezaručují ani z poloviny takový drajf jako měl první Crank. 4/10 za Jasona, snad duo Neveldine a Taylor zvládnou Gamera lépe. ()

Jeand´Boa

Sám sebe jsem překvapil, jakým počtem hvězd to hodnotím...rozporuplnost tohoto filmu zpodobněná již jen zdejšími komentáři, které jsou na dvou zcela protikladných stranách, z tohoto filmu cáká stejně jako šílenost a zběsilost...Je pravdou, že po skvělé jedničce už nic takovéhoto nemuselo přijít, že se objevují případy vykrádání předchozího filmu, ale což...já se prostě bavil od začátku do konce, co vše jsou dnešní "filmaři" schopni do "snímku" nacpat...a hglavně: Statham mě opět přesvědčil, že si vybírá filmy a role tak, aby ho bavily - a pak je v nich kouzelným... ()

Blaogranas

Jsem na rozpacích, po super jedničce jsem sice čekal něco horšího, ale takovou kravinu??!! Ale má druhá půlka říká, takovou kravinu, u které jsem se ale bavil skoro tak stejně jako u jedničky ;-) ?! Reálně: Bylo to slabší a ještě absurdnější (pokud to lze ;-) ) než jednička, ale úsměv a pobavení to zvládlo. Takže spokojenost, a to úplná. ()

asfalt

Kvalitatívne je tento snímok o hviezdičku slabší ako prvý diel, avšak čo sa týka akcie-výborné. Dej má neskutočne rýchly spád, najdlhší strih trval sotva 5 sekúnd a zábava to bola fakt skvelá. Doporučujem. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily