Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  **

  Uječená a upištěná podívaná pro puberťačky plná trapného přehrávání, jejíž hrdinka je s odpuštěním totálně neschopná píča, která má mnohonásobně víc štěstí než rozumu, což vás záhy začne srát a je na hlavní mužské postavě, aby do filmu vnesla trochu inteligence, což mě pobavilo. Zajímavé je to (v době ekonomické krize) kritikou zbytečného zadlužování a neprůhlednosti praktik finančního sektoru a poslední třetině se daří mizerný dojem vytáhnout do příjemného průměru.(26.8.2009)

 • MATADOR
  **

  Tak jsem navštívil ten báječný svět shopaholiků. Návštěva toho světa byla opravdu zvláštní, nabídla mi jednu šílenou ženskou, která by si se všemožnýma hadříkama, botama a já nevím čím ještě, otevřít krám. Snímek je potom typickou americkou záležitostí, která Vás možná lehce rozesměje, ale určitě nedojme. Romantika je opravdu až druhořadá, především má zaujmout publikum shopaholiků, což se možná podaří, i když by mě zajímalo, kolik jich na světe existuje :-) Zvláštní film o zvláštní zálibě.(15.7.2009)

 • mysiak
  ***

  Jerry Bruckheimer ukázal to čo opäť vie...zaujať divákov a podať im to po čom diváci dychtivo prosia..jednoduchý, nenáročný príbeh, s dobrými pesničkami, peknou hlavnou herečkou a sympatickým hlavným hrdinom..nič iné sa od tohto filmu ani nedá očakávať..ale spĺňa to čo som čakal..nenáročnú oddychovku(10.9.2009)

 • TeeAge
  **

  Veľmi hriešny film s odzrkadlením stále sa rozrastajúceho problému severoatlantickej populácie. Pochybne sa vyvýjajúci scenár pôsobí trochu fádne, ale dobre napísané dialógy dodávajú aspoň minimálnu zábavu skrze veľmi milej dvojice hercov Isly Fisher a Hugha Dancyho. Elitné obsadenie vedlaších postáv priam šokuje. John Lithgow so svojimi troma výstupmi má väčšiu energiu, ako celý projekt dokopy :D Ale to bude asi tou štvrtou sériou Dextra ;)(8.4.2010)

 • Gereth
  ***

  O nic lepší ale pozor, ani o nic horší než ostatní podobné romantické komedie. Překvapivě dost slušní herci ve vedlejších rolích a překvapivě ani nijak neiritující hlavní role. Isla Fisher je roztomilá, Hugh Dancy sympatický, oba jsou z toho filmového vztahu trošku překvapení, ale celkem jim to šlape. Minimálně jsem nemusel znuděně uprostřed filmu několikrát zastavovat a jít na chvíli dělat něco jiného, jako u mnoha jiných. // 50%(22.1.2011)

 • - V jedné scéně se Rebecca na něco ptá své spolupracovnice, ovšem za dvě vteřiny se spolupracovnice v záběru již nenachází, jedná se tedy o nepovedený střih. (Pavlínka9)

 • - Isla Fisher, která ztvárnila Rebeccu Bloomwoodovou, je ve skutečnosti jen o 14 let mladší než Joan Cusack, která si zahrála její matku Jane. (Pethushka)

 • - Když se Rebecca vrací z Miami do NY a jede taxíkem skrz Times Square, na billboardech jsou reklamy na Bruckheimerova producentská díla: CSI: Crime Scene Investigation, G-Force a Prince of Persia: The Sands of Time. (Mertax)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace