• Sobis87

Mám takový pocit, že tento film pro holky své cílové publikum nakonec jen urazí, neboť ženské postavy, se kterými by se měly ztotožnit, jsou v něm vyobrazeny jako pěkné blbky. On celý ten film o nakupování je jen povrchní kravinou, která vypovídá o tom, že v dnešní době se značně podceňuje ženské publikum (nebo se na něj prostě kašle). Kvalitní "holčičí " film člověk aby v dnešní době pohledal, divačky se musejí spokojit s takovými špatnostmi, jako je například série Twilight.(11.4.2010)

Tohle jsem si náležitě užil a pěkně se u toho bavil. Sice podobnou zálibou v nakupování netrpím, ale to jak to bylo podáno se mi líbilo. Navíc ty fantaskní prvky s mluvícími fugurínami, představujícími vnitřní touhy, vedoucí ke koupi, to bylo něco. Špatné hodnocení mnohých diváků zde z čsfd vidím v tom, že jim chybí nadhled a taky nepochopení pro danou věc. Navíc se mi to líbilo i jako romantický film, mělo to něco do sebe. John Goodman mě opět překvapil jaké role se zhostil i za to co předvedl v závěrečné scéně je to u mě pořád pan herec. Postavy byly dosti uvěřitelné, scény působily hodně přirozeně. Několikrát jsem se pořádně zasmál, což u komedie potěší. Nyní přemýšlím co se mi vlastně nelíbilo a nějak mě nic nenapadá, snad krom málo výrazné hudby, takže to nakonec bude pětihvězdičkové hodnocení. Nedejte na průměrné číslo hodnocení u tohoto filmu, stejně jako u žádného jiného. Prostě to zkuste a udělejte si svůj názor. Buď vám to sedne, nebo to odsoudíte. Tenhle film nerazí střední cestu pro masy. 9/10(18.12.2011)

Pro mě zaručeně fungující antidepresivum, které mě vždy hodí do té správné nálady. Taky to bude tím, že i já sem shopaholic, takže je to tak trochu mé téma. Ve filmu je vše, co jsem od něj očekávala, pozitivní atmosféra, sexy rozcuchanej herec, ňoumovsky vypadající vymahač dluhů i mrška Alicia "bitch longlegs". Hudba je fajn, film příjemně ubíhá a má plno vtipných momentů. Dokonce je dejme tomu i výchovný. A pamatujte si, že "Cost and worth are very different things."(26.1.2014)

• gudaulin

Což o to, ústřední herecký pár je fotogenický a dokonce je schopný leccos uhrát, jenže scénář patří do skupiny těch, které to chtějí podat tak, aby oslovily pokud možno co nejširší základnu potenciálních diváků, což v praxi znamená, že jdou vstříc vkusu tzv. masového diváka do té míry, že je to obsahově příliš pitomé. Dokonce tak, že to bude nejspíš odrazovat i cílovou skupinu diváctva. Moje mapování těch teritorií kinematografie, kterým jsem se zatím vyhýbal, mi dosud žádné příjemné překvapení bohužel nepřineslo. Celkový dojem: 25 %.(8.3.2018)

Tento film sice pořád ještě spadá do průměrných komedií, avšak přecejen má aspoň mírně originální nápad. Napadlo vás vůbec někdy předtím, že takoví shopaholici skutečně existují? Nebo jaký je to pro ně pocit, když vejdou do obchodu? V dnešním světě má hodně lidí aspoň mírné sklony kupovat neužitečné věci...a o tom tento film vypráví, i když možná s trochu extrémnějším příkladem :) Já si ale i takového nápadu pro film docela cením. ~(3,0)~(23.6.2009)