Kreditku mám jednu, představa nakupování ve mně vyvolává dávicí reflex, ale tehle Bruckheimerův příběh rádoby popelky, co se nemůže rozhodnout, jestli si koupí raději boty Pucci nebo kabelku Gucci, aby nakonec koupila obojí, mě bavil. Sice s provinilým vnitřním hlasem, ale bavil. Isla Fisher je totiž roztomilejší než pixarovský Vall-I, Hugh Dancy přebíhá od psích pohledů k řeči pana Prady a celé je to tak přepáleně retardované, až se tomu vlastně nedá odolat. Bruckheimer holt věděl co dělá a jeho "boží ruka" je doslova cítit z každého ramínka. Hlavně se musí všechno lesknout, vypadat draze a soundtrack ať klidně opakuje dvě tři srdceryvné melodie. Stydím se, ale dát míň než "šedesátku s malým plusem", asi bych se musel uškrtit na maminčině zelené šále.(17.4.2009)

Sympaticky prdlý film s opravdu krásným zeleným šálem. Navíc se zde najdou i takové doplňky, jako je Krysten Ritter, Kristin Scott Thomas, John Goodman či Joan Cusack. Isla Fisher je milá na oko a pěkně hraje, takže menší výstřelky se snadno odpouští. Navíc je tu i pohledný Hugh Dancy... Není to žádná hrůza, jak by se mohlo zdát. Je to velmi odpočinková podívaná na večer s vínem a kamarádkami. Pokud hledáte sofistikovanou zábavu, jděte jinam. Shopaholici jsou jen zábavní.(18.8.2011)

• nellii

To bylo moc i na mě. Považuju dokoukání tohotu filmu za překonání svého osobního rekordu a doufám, že mě v budoucnu znovu takové utpení nečeká. Hysterický záchvat a potom pokus o dojemný monolog nad tím, že nějaká blbá kráva, která má v hlavě jenom hadry prodává hnusnou zelenou šálu, je opravdu silný kalibr.(16.5.2011)

• TeeAge

Veľmi hriešny film s odzrkadlením stále sa rozrastajúceho problému severoatlantickej populácie. Pochybne sa vyvýjajúci scenár pôsobí trochu fádne, ale dobre napísané dialógy dodávajú aspoň minimálnu zábavu skrze veľmi milej dvojice hercov Isly Fisher a Hugha Dancyho. Elitné obsadenie vedlaších postáv priam šokuje. John Lithgow so svojimi troma výstupmi má väčšiu energiu, ako celý projekt dokopy :D Ale to bude asi tou štvrtou sériou Dextra ;)(8.4.2010)

Soundtrack James Newton Howard: 1. Big Spender - Girlicious ,2. Again - Natasha Beddingfield ,3. Uncontrollable - Adrienne ,4. Don't Forget Me - Macy Gray ,5. Stuck With Each Other - Akon/Shontelle ,6. Fashion - Lady Gaga ,7. Accessory - Jordyn Taylor ,8. Music In the Sun - Rihanna ,9. Girls Just Wanna Have Fun - Greg Laswell ,10. I Would Do Anything For You - Rick Ocasek ,11. Bad Girl - The Pussycat Dolls ,12. Take Time To Love - Trey Songz ,(14.6.2011)

• - Spoiler: Rebecca nakonec splatí svůj dluh, a to v mincích. Ve skutečnosti by mohl pan Smeath celou částku odmítnout přijmout. Zdejší zákon totiž nikomu nepřikazuje přijetí peněžní částky pouze v mincích. Pokud by však odmítl, dluh by tím byl automaticky považován za splacený. (HellFire)

• - Isla Fisher sa vrátila k natáčaniu filmu len štyri mesiace po narodení jej dcéry Olive. (Msscastillo)

• - Isla Fisher, která ztvárnila Rebeccu Bloomwoodovou, je ve skutečnosti jen o 14 let mladší než Joan Cusack, která si zahrála její matku Jane. (Pethushka)