O nic lepší ale pozor, ani o nic horší než ostatní podobné romantické komedie. Překvapivě dost slušní herci ve vedlejších rolích a překvapivě ani nijak neiritující hlavní role. Isla Fisher je roztomilá, Hugh Dancy sympatický, oba jsou z toho filmového vztahu trošku překvapení, ale celkem jim to šlape. Minimálně jsem nemusel znuděně uprostřed filmu několikrát zastavovat a jít na chvíli dělat něco jiného, jako u mnoha jiných. // 50%(22.1.2011)

Bylo to slabé, ale ne natolik, abych se u toho nebavila. Sama někdy tímhle shopaholictvím trpím a ani se nemusí jednat o oblečení. Kreditka je svině. Jen je škoda, že docela originální komedie, kterou tohle ze začátku bylo, po polovině sklouzla k nudnému klišé. Kratší stopáž by taky prospěla. Horší průměr 5/10.(7.6.2009)

• charlosina

Laciná komedie ze světa "nákupů", kouzelných karet a šílených slečinek, které musí mít zvlášť šátek na pohovor, na rande, do práce, na snídani, do vany..., která má docela kouzelnu úvodní scénu (Rebeka jako malé dítě okouzlená kouzelnými kartami), avšak postupně upadá do klíšovitých břeček. Báječný svět shopaholiků mi připomínal Sex ve městě, a to nejen tím, že obě hrdinky jsou závislé na značkových věcech (a přitom se oblékají otřesně), ale také tím, že obě hledají něco "víc", co ve výloze nenajdou. Velký rozdíl je však v tom, že Carrie pochází ze světa víc "dospěláckého", zatím co Rebeka působí dojmem ztřeštěné puberťačky. No upřímně - nic víc jsem od ní ani nečekala, takže film jako takový by se rovnal nižšímu hodnocení, jenomže se tady objeví Hugh Dancy a ten to udrží (alespoň) na dvou hvězdách.(4.10.2009)

• ORIN

Vyumělkovaná stupidita největšího kalibru. Netušil jsem, že: 1) P.J. Hogan může po originálním debutu Muriel se vdává, natočit takovou kravinu; 2) Isla Fisher dokáže po osvězujícím Určitě, možná zahrát tak neskutečnou krávu; 3) můžu být takový blbec a pustit si při pondělku něco "nenáročného" v domnění, že to nebude zas tak špatné... a ono ejhle, je to ještě horší.(1.3.2010)

Sympaticky prdlý film s opravdu krásným zeleným šálem. Navíc se zde najdou i takové doplňky, jako je Krysten Ritter, Kristin Scott Thomas, John Goodman či Joan Cusack. Isla Fisher je milá na oko a pěkně hraje, takže menší výstřelky se snadno odpouští. Navíc je tu i pohledný Hugh Dancy... Není to žádná hrůza, jak by se mohlo zdát. Je to velmi odpočinková podívaná na večer s vínem a kamarádkami. Pokud hledáte sofistikovanou zábavu, jděte jinam. Shopaholici jsou jen zábavní.(18.8.2011)

• - Spoiler: Rebecca nakonec splatí svůj dluh, a to v mincích. Ve skutečnosti by mohl pan Smeath celou částku odmítnout přijmout. Zdejší zákon totiž nikomu nepřikazuje přijetí peněžní částky pouze v mincích. Pokud by však odmítl, dluh by tím byl automaticky považován za splacený. (HellFire)

• - Isla Fisher, která ztvárnila Rebeccu Bloomwoodovou, je ve skutečnosti jen o 14 let mladší než Joan Cusack, která si zahrála její matku Jane. (Pethushka)

• - Isla Fisher sa vrátila k natáčaniu filmu len štyri mesiace po narodení jej dcéry Olive. (Msscastillo)