Externí recenze k filmu (6)

 • Filmo.cz (Lucie Johanovská) *

  "Báječný svět shopaholiků není vůbec báječný, spíš docela silně tragický. Nudí, otravuje, znechucuje, neuvěřitelně se táhne, nevidím jediný důvod, proč za něj v kině utrácet peníze. Pokud ovšem netrpíte nekontrolovatelnou euforií nad načančanou výlohou se skromným množstvím oblečků za…" (více)

 • Filmweb.cz (Filip Šula) *

  "Z daného námětu by mohla vzniknout vtipná a sžíravá satira, místo toho scenáristé stvořili něco, co vypadá jako laciná protidrogová agitka pro nejmenší, zabalená do romantické komedie. Rebecca se snaží bojovat nejprve silou své vůle, nakonec ale stejně podléhá, schovává drahé oblečení do skříně,…" (více)

 • Gorilla.cz (Karel Ryška) ***

  "Ve finále proto dávám Shopaholikům štempl „přežil jsem, pobavil se, do týdne zapomenu\" a doufám, že co nejvíc z vás dopadne stejně. Pro fanoušky Isly Fisher povinnost, pro milovníky přihlouplých a ulítlých amerických romantik také a ten zbytek snad ví, že mu tady pšenka nepokvete už podle názvu." (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) **

  "Ekvivalent dva dny staré rozpečené housky. Známe to, ale víme, že to bylo dobré předevčírem a žádná mikrovlnka už to nespraví. Anebo... bez gastronomických příměrů. Isla Fisher se snaží nakoupit všechny hadry světa, splatit dluhy, pracovat v ekonomickém měsíčníku a sbalit pohledného šéfa. Navzdory…" (více)

 • Premiere.cz (Ilona Francková) ***

  "Na genderové rozdělení diváků sice nevěřím a vím, že i muži mají romance rádi, tenhle film je ale výjimka. Většině pánů se líbit nebude, protože většina jich nebude rozumět tomu, jak může někdo mít nutkavou potřebu nakupovat, jak si někdo může návštěvu obchodu a vybírání oblečení dokonce užívat.…" (více)

 • Tiscali.cz (Linda Winsh-Bolard)

  "Skutečná sarkastická komedie by musela obsahovat zdravou dávku reality a krutě a jasně ukazovat fakta. Tady obojí chybí. A tím celá zápletka ztrácí smysl. Kristin Scott Thomasová se ve filmu objeví jako Lukova matka a šéfka módního časopisu, kde Rebeka touží pracovat. Je to malá role a Thomasová je…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace