Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

david666

Pohodová komedie se sympatickou dvojicí, která se do podobných filmů hodí. Nic nového pod sluncem ale pro oddech, proč ne. ()

unclejack

Ehm , ehm... Myslím si , že keby ste dostali tento film na tanieri bol by to ľahký letný šalát. Na druhý deň si už ani nespomeniete , že ste ho jedli. ()

jessic

Nenáročná, docela příjemná a ne moc vtipná oddechovka. Ale dvojice Cameron Diaz a Ashton Kutcher mi dohormady neseděli. ()

Catella

Cameron mě baví a to nejen v tomhle filmu. I když mám lehce pocit, že nás filmaři trochu ojebali, protože to nejlepší z filmu se dá shlédnout za 3minuty v upoutávce a zbytek je jen omáčka okolo. ()

oceanic6

Cameron Diaz a Ashton Kutcher sú dvojica, ktorej sa mimoriadne zdatne darí liezť jeden druhému na nervy. A presne o to v tomto filme ide. Podarené vtipy sa striedajú s trápnejšími ale film nikdy neskĺzne do nepozeratelného odpadu. Práve naopak, aj vďaka skvelému soundtracku, ide o ukážkovú oddychovú komédiu , ktorá nenudí, neurazí a pritom ešte aj zabaví. Tak čo viac si želať? =) ()

Elissabet

Celkem průměrná komedie, někdy trochu prokecaná, ale vtipná. Herecké obsazení není špatné, o tom žádná, ale jako že se někdo vezme v Las Vegas to není zrovna nejoriginálnější... I tak se mi na tom ale zdálo něco zvláštního, asi to bylo překvapení, že se nejedná o slaďák, ale spíš o jednoduchou, sympatickou, oddechovou komedii pro studený podzimní podvečer. ()

mansonn

Nemam rad ani Cutchera ani nosatu Diazovu , co se ale tyce tohohle filmu, musim uznat ze par gagov bolo originalnych a sa dalo pri nich zasmiat, film odporucam na jedno pozretie , nech viete co vyviest priatelke ked sa snou nastahujete a hlavne tie maslove pukance boli super...))) inak komedia za par supiek tak nemajte vysoke naroky vopred. ()

P@\/EL

Poměrně dobrá komedie, která parádně pobaví. Popravdě musím uznat, že film nabídnul velké množství srandovních situací, kterým jsem se pořádně zasmál. Děj je ovšem průměrný a nikterak zajímavý. Zestupná tendence potom končí se závěrem, který byl tak děsně předvídatelný a neoriginální, že mi trochu zkazil celkový dojem z filmu. ()

silvinkahone

Pěkná, odlehčená komedie.. Cameron Diaz má každopádně obrovský talent (taky už odehrála X skvělých rolí), ale mám pocit, že se k sobě s Ashtonem Kutchrem moc nehodí.. Možná proto může na někoho film působit poněkud uměle. Mě ale moc zaujal a to svým úžasným vtipem. ()

Naby

Celkem zajímavej nápad na sexy komedii. Bavil jsem se fakt dobře. Celkový ortel je 3,6*, takže 4ka s odřenýma ušima. ()