Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

SONY_

Diaz mi skutečně přišla mnohdy otravná a ani se nedivím, že získala Zlatou malinu za její "skvělý" výkon. Ono celkově toto nebylo nic skvělýho. Našly se tam nějaké vtipné situace, ovšem bylo jich hrozně málo. Ve slovenštině se to nazývá "trapošina". Takže za co ty hvězdičky? Inu, jakmile se na to dá nějakým způsobem koukat, tak s tím nemám větší problém, ale jednou asi stačilo. /40%/ ()

ewing

Cakal som, ze to bude ujeta komedia a aj bola ale predcila moje ocakavania. vo vypredanom kine sme sa na tom vyborne bavili. herecke vykony oboch predstavitelov boli na zodpovedajucej urovni a niektore vtipy su naozaj trefne a originalne aj ked obcas detinske. ale to vtipy skoro vzdy su, no nie? S odstupom casu resp. po druhom zhliadnuti mozno zmenim svoj nazor a hodnotenie ale momentalne vo mne este rezonuje "-Why?!? -You know why!" ktore ma fakt dostalo. ()

Bigfuckman

Diazka je na Kačera už docela stará, i když v reálu je ta jeho Demi ješte o nějakej ten pátek starší. I na 1 podívání je to nabité nudou. ()

Maxmilian

Mise splněna. Šel jsem do kina na komedii a zasmát se. To vše se splnilo. No a jako bonus Cameron Diaz. Můj nazor je, že komedie měla vše, co by měla mít. Samozřejmě 5* je až příliš, ale 3, to je zlatý střed a vůbec se za to nemusí stydět. Alkohol tekl proudem, no a výsledek se dostavil hned ráno. Jenže kromě kocoviny se zaleskl i prsten. Následné (skoro dobrovolné) soužití si užili oba dva. A na závěr následoval všemi očekvaný konec. Láska vyhrála nad nenávistí. ()

koudi

Neměl jsem co dělat, tak jsem se podíval. Nesmál jsem se ubohým výkonům herců a nepobavil mě ani trapný scénář, ale bavil jsem se nad tím jak režisér podstrkává hloupé vtipy divákům. Tento film může bavit teenagery od 12-15 let, a nebo jednodušší jedince, protože to byla fakt 'komedie'. ()

RobbieM@N

Shame on Hollywood....producenti chtěli romantickou komedii, brnkli Cameron a Ashtonovi, k režirskému stolečku povolali "náhodného" chodce Toma Vaughana a zpíchlo se to, ale nikdo z nich nebyl natolik chytrý při final cutu vystřihnout začátek a hlavně konec, konec, který se rovná 100%-ně čistému patosu a cliché, pokud by tak bylo uděláno mohl z toho být výborný minifilm, poněvadž mezi oběma hlavními protagonisty panovala ucházející chemie a Cameron je kupodivu inteligentní herečka, result zní pustit si pouze prostřední část filmu, ta byla velice vtipná, nenáročně zábavná a vtáhla do "děje". ()

HEROMAN

Tento film som videl nedavno, priznam sa pozrel som si ho len kvoli Cameron. Cakal som nejaku trapnu komediu s romantickym koncom. No mne sa to pacilo , vtipne sceny a zabavny pribeh. Film , ktory sa da pozriet , trosku sa pri nom zasmiat a porozmyslat nad byvalymi laskami : D. Cameron vyzera vo filme skvelo , ja sa naco pozerat. Urcite si to viac/krat uz nepozriem , ale film ma potesil. ()

curfew77

Slaboučký komediální odvar, který spolehlivě omrzí během deseti minut. Cameron s Ashtonem nebudete věřit ani pohled, v tomhle filmu ale nefunguje skoro nic. Naprostá ztráta času a materiálu. 40 %. ()

Born2BeAlone

Tak mě napadá: že tyhle filmy vznikají jen pro to, aby měl páry na "co" jít do kina, když mají rande? Jen se obávám, že dnům, kdy se Cameron Diaz hodí pro podobný film, pomalu zvoní umíráček. ()

helrohir

Typický zástupca žánru romantická komédia, ktoré mne osobne veľmi nesedia. V každej z nich je totiž vždy úplne prihlúply dej, nevýrazný humor a častokrát (ako v tomto prípade) aj nesympatické obsadenie. Niektoré pasáže nevyznievali úplne tragicky, ale boli to len mierne závany v inak príliš sterilnom prostredí. ()

Brano

Milá romantická komédia o vzťahu dvoch ľudí, ktorí sa najprv neznášajú, ale neskôr sa do seba zamilujú. Premenlivo zábavne, s dobrým hereckým obsadením. Výrazne nenadchlo, no ani nesklamalo. ()

cinema_cz

Jak Joy (Cameron Diaz), tak Jack (Ashton Kutcher) se chovají jako idioti, což není nijak překvapivé, protože lidské bytosti připomínají jen velmi vzdáleně. Byly jim sice připsány nějaké ty trable (aby se neřeklo), ale žádná z jejich akcí s nimi příliš nesouvisí. Autorům šlo očividně o "šťavnatou" hádací část, ta je ale stejně mechanická a hrbolatá jako jejich procitnutí náhlé. Všechno je předvídatelné, všechno jste už viděli. Oba hlavní představitelé (s minimální vzájemnou chemií, ale evidentním komerčním potenciálem) jsou vláčeni autorskou svévolí jako hadrové panenky, nuceni vyslovovat věty, za něž se pravděpodobně oba v duchu styděli. To vše v režii člověka, který si plete komedii, sitcom a reklamu (a neumí ani jedno). (Iva Hejlíčková, Ci 06/2008) ()

Filipes

Docela pohoda. Je to taková Válka Roseových v komediálním stylu, jenž je přesně vpasována do hranice průměrné romantické komedie, kdë se sice objeví scény ve kterých vyprsknete smíchy, ale čekat od těch dvou tak silné výkony, že slečny a chlapci budou plakat dojetím držíc za ruce své partnerky a partnery...to opravdu ne. Je to příjemné do kina, bude to příjemné i doma u televize. Nic víc, nic míň. ()

Yin

Cameron Diaz si po jednom opilém večírku vezme Ashtona Kutchera a pak s tím mají oba problém. Ale protože je to americká romantická komedie, tak spolu ti krásní lidé zůstanou ... hm. ()

Seuata

Když jsme s přítelem přemýšleli, co si pustit v pátek večer, nebyla jsem dvakrát nadšená z tohoto filmu. Už ten název mi přišel nějak druhořadej, přiřadila bych ho k filmu, který se stal propadákem. Nicméně mě mile překvapil. Zasmála jsem se, pobavila a nebyla to žádná hrůza. Je fakt, že asi po deseti minutách mi bylo jasné, jak to dopadne, ale někdy i tyto ohrané romantické příběhy není na škodu zhlédnout. ()