Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

BaronX

Oh, shit ... tak nějak jsem čekal že to bude mizérie, ale až taková? Od obsazení Cameron Diaz a Ashtona Kutchera se přeci jen čeká poněkud ... LEGRACE ... jenže tady není čemu se smát, navíc to mezi nimi evidentně nejiskří, což by měl být tak nějak základ pro romantickou komedii. Tohle bylo šlápnutí vedle ... a rovnou do lejna ... pěkně kluzkýho ... lehce smradlavýho ... navíc Cameron vypadá nějak strhaně, že by nám holka stárla? ;-) ()

mimozakon

Jedna z tých príjemnejších komédií, ale nič svetoborného. Herci fajn, príbeh klasika, happy end detto, vtípky normálne. ()

renegrido

Bavila jsem se, sice některé scény jsou dost trapné, ale celkový výsledek není vůbec špatný. Ve své kategorii patří tento film k tomu lepšímu, co můžete vidět. ()

MRPitivier

Romantická komedie, kdy Cameron Diaz upadá do filmového důchodu a doopravdy už není tak dobrá, jak bývala! Sekunduje jí Ashton Kutcher, který je známý svým mladým vzhledem jako lamač dívčí srdcí! Ale i toho je už dost, měl by trochu změnit své role, příliš moc stereotypní a okoukané! Jinak když člověk slyší Las Vegas, čeká jízdu, ale film se táhne v nalinkované ději a každý ví, jak to dopadne: Happy End! ()

zmates

A nebýt hlášky "go get your future ex-ex-wife", dostali bychom se někam do odpadových vod. Pár nenáročných komedií už jsem v životě viděl, ale tato by neposloužila ani jako terapie po celkové lobotomii. A když to už už vypadalo, že Ashton Kutcher alespoň částečně pochopil, o čem je herectví (Butterfly Effect, A lot like love), svými posledními počiny to zase dokonale zazdil (Valentines Day, What happens in Vegas). Tohle byl vážně omyl. ()

Uhura

Je to vlastne dost smutné. Romantická pointa zde zní: Vždycky se můžete zamilovat, stačí vám půl roku společného života, a vemete si i toho nejodpudivějšího burana/sucharku. Kromě toho, bláboly o hodnotě manželství jsou trochu směšné, když se ve chvíli, která má být velmi smutnou a citlivou, Joy rozvede kvůli pitomině, a po pár hodinách už si zase slibují věčný společný život. V podstatě takový normální americký pár. Například i v nechutných bojích o povýšení v práci, do kterého je ve Státech zatahovaný i celý soukromý život uchazečky, včetně posuzování a porovnávání partnerů. Ne že by se to tu ovšem odehrávalo ve smyslu nadsázky a utahování si z takového stylu života, ale situace, ze kterých pramení "humorné" jádro filmu, jsou scény, ve kterých se ukazuje, že tihle dva takovéhle "normální" věci denního života ještě nezvládají, a je to vtipné a roztomilé. ()

TEKAS

Hodnocení podle všech tady nic moc, ale mě to bavilo, místy jsem řvala smíchy. Filozoficky hluboké dílko to není, jak to dopadne je jasné, ale u romantické komedie já vyřešení všech světových problémů vážně nehledám. ()

johhny007

Minimální komedie Ashtona a Cameron jako pár bych si doopravdy nedokázal představit Dal bych 2 hvězda , ale za ten děj v Las Vegas dávám 3 Celkově podprůměr 4/10 ()

DadysGirl

Cameron je prostě neuvěřitelné zábavná a při tom i sexy... K Ashtonovi pořád hledám vztah, ale nakonec se mi tad taky líbil... Dvojice nejlepších přátel je už jen taková vata... Cam a Ashtonovi to spolu klape a dokonce mají i nějakou chemii... Takže pokud se chcete jen, ne zrovna intelektuálně, pobavit i si užít nějakou tu romantiku, správná volba... ()

Sollozzo

Celkem to ušlo, dokonce jsem se přistihl jak se směju. Ale některý vtípky se podobaly obsahu žumpy. Cameron nám stárne, to nejde zastavit, Kutcher mi v tomto filmu ani nevadil (je to možný??). Pak se sám sebe ptám jestli jsem konec neměl vypustit. Skončilo to přesně jak se už od začátku vědělo, šťastně a klišoidně. 55%. ()

jadran90

Dostal jsem přesně co jsem čekal, ale to teda žádná výhra za 3 000 000 USD není. Začátek mě spíš otrávil, střední část plná naschválů mockrát nerozesmála, takže alespoň konec v podobě usmiřování potěšil. Všechno stojí a padá na výkonech ústřední herecké dvojice. Ani jeden z nich není vyloženě můj oblíbenec. Cameron Diaz to tu sekne, jenom nemám rád, když už moc přehrává. Hlášky Zacha Galifianakise ovšem spolehlivě pobavily, mohlo jich být i víc.Z průměru film nevytáhne ani soundtrack. Malé bezvýznamné plus dávám za titulkové scény. Tvůrci prostě vsadili na dva oblíbené herce, napsali nijak složitý scénář a čekali, kolik zamilovaných hrdliček se nechá nalákat. Někoho to klidně na první zhlédnutí dobře pobaví, o tom žádná. Já z toho mám spíš pocit, že už jsem to všechno někde viděl. Hodnocení: 55% ()

Hexa

Nápad dobrej, ale to zpracování je tak kýčovitě americký, že jsem u některých scén musela přepnout na jiný program, protože se to prostě a jednoduše nedalo vydržet. ()

Scorn_

Filmy jako tyhle moc nevyhledávám, ale byla jsem příjemně překvapená. Nenudí to od začátku do konce, a i přes ohraný námět se člověk slušně baví. Je to americká limonáda, ale udělat jí dobře je umění, zvlášť když debilních komedií je tuny. ()

Nufa

Okoukané a ohrané téma, ale zatím zřejmě v nejlepším podání, jaké jsem mohl vidět. Velkou zásluhu na tom mají Cameron s Ashtonem, kteří mi vyloženě sedli, ale především pak bezvadný humor, který v extrémních případech dokáže vyhodit i čelist. Zkrátka jedna z mála kvalitních romantických amerických komedií, které se bohužel ztrácí v té kupě primitivních pubertálních ,,filmů". ()

hazdrova

Myslím, že ak aj máte radi americké cheesy komédie, tak táto za ani za to pozretie nestojí. Nie je ničím inovatívna, ani vtipná a vlastne mi postavy neboli ani sympatické. Cameron je síce kráska a Ashton je síce fešák, ale tento fllm nie. 2,5* ()

ANTYCHRYST

Praštěná komedie.. Kde hlavní dvojice mě prostě baví.. Půvabná Cameron a švihak. Ashton.. :) svatba po kalbe ve Vegas.. Super.. Sice to je ke konci už více nežli kycova sladarna.. :) ale funguje to.. 80% dobrej soundtrack je samozřejmostí ()