Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

KajusaK

Cameron Diaz jako vždy ve svém živlu, perfektně zahrané a Ashton po jejím boku ji skvěle doplnoval. Skvěle zvolena hudba po celou dobu filmu a dokonalé zakončení. ()

tom88

Americká zábavka presne tak ako sme na ňu zvyknutý. Jednoduchý dej, režijne a herecky štandard. Sem tam som sa zasmial, ale určite to tvorcovia zrovna neprehnali. Ku koncu to už bolo moc priehľadné až trápne, ale ako oddychovka a zábava na večer sa to dá. Každopádne netreba od toho čakať niečo viac. 55% ()

otík

Nemusím Diaz ani Kutchera a tak jsem velmi překvapen, že se mi film celkem líbil. Naprosto tradiční rádoby romantická komedie o dvou mladých lidech, kteří pod tíhou situace odjedou do Vegas, kde se ožerou a ožení. Náhodou vyhrají 3 milióny dolarů a soudce místo rozvodu jim nařídí šestiměsíční manželskou terapii. Bla, bla, bla ... tradiční poznání, že ten druhý je tak rozdílný, až se s ním cítím líp a závěrečný happyend. Nečekejte nic víc než jednoduchou zábavu a pak nebudete zklamáni. ()

vesper001

Pubertální keep smiling skorotřicátníka Kutchera pětatřicátnice Diaz na rozvařené téma „zlil jsem se ve Vegas až na půdu a probudil s někým cizím v posteli a s oddacím listem v kapse“. Film otravný asi jako vzpomínky „to za našeho mládí“, které vás zajímá asi jako zajímá čajový lístek Východoindická společnost. Dvě hvězdičky za inspirativní návod jak podrazit bližního svého. ()

kocik1

Viděno poprvé a ještě klasicky při žehlení, což, jak známo je činnost, která posílá intelekt někam za polární kruh. A žehlilo se u toho velmi příjemně. :-) ()

Kjůkíí

Cameron Diaz není nejmladší, už je to postarší panička, ale pořád bych ji do té postele bral. Umí to prostě rozjet. Předvedla to i v téhle romantické komedii. Ashton Kutcher, ten se na takový typ role rozhodně hodí, mnoho ho naučila jistě i o dekádu starší Demi Moore, takže asi ví, jak sbalit starší lady. Je to jednoduše hezoun a ten boduje. Příběh je jiný, není standartní. V dnešním světě už standartem, kterých je mraky, neuspějete. Důležité je předvést něco nečekaného, neobvyklého a strhujícího. Částečně se to povedlo i téhle dvojici nepřátel. Dělat si naschvály je přirozené. Mejdan v Las Vegas se vlastně ani v LV neodehrává, jen tam ta katastrofa začne. A shrnutí? Příjemné posezení v kině, pro nenáročného diváka. Pro filmového fanatika obrovská ztráta času a peněz. Raději ji mohl koupit tu Kamasutru, klidně aji dvě, že Nathalie? ()

h.epy

Nevím, jak to dopadlo s dabingem - možná by pár hvězdiček shodil... Každopádně to, co jsem viděla já, byla vskutku vydařená podívaná! :-) ()

Doudis19

První polovina filmu je docela svěží, nabitá slušnými gagy a komickými situacemi. Rob Corddry se mi začíná čím dál víc zamlouvat, svým perverzním a nekompromisním humorem. Druhá polovina je, jak už to tak bývá, přehlídkou klišé, bez jakéhokoli nápadu a film tak spláchne z paměti i jedna obyčejná noc, a to ani nemusí být tak divoká.. ()

JimmyII

Cameron Diaz je nečekaně sympatická a pořád krásná, Kutcher sice neumí hrát a v první půlce, kde se chová jako debílek, se na něj vážně nedá koukat, ale když začne hrát hezouna-klaďase, už se to dá zkousnout. Z vtipné crazy komedie se v půlce přeneseme do průměrné (v pozitivním slova smyslu) romantiky, která je sice žalostně předvídatelná, ale svůj účel plní, takže já jsem spokojen. ()

Jizni Tlapa

Herecký gumák Kutcherák opět v akci. Opět nevýrazný a ve své roli lopotně nudný. Klasicky klišovitá šablona z Hollywoodu a ufňukané zakončení. Toť výčet negativ. Třem hvězdám v hodnocení tak Mejdan může děkovat hlavně za Diaz, která,jakoby se pro tyhle role narodila. V neposlední radě i scénáři, který sype z rukávu nejeden povedený dialog. ()

Sfinkter

Druhá půle, kdy k sobě pár nachází cestu, je mnohem zdařilejší než rozhádaný začátek. Poměrně hodně vtipných momentů vyvažuje ty trapnější, celkově vychází tento Mejdan jako o chlup nadprůměrná komedie. ()

Zdeňka

Předpokládaný konec, obehraný humor, který byl buď použit tam a nebo támhle, přepudrovaná Cameron a neupravenej Ashton. ()

Beky

O této komedii jsem četl jen samé hrozné recenze, které po skončení filmu částečně mažu z hlavy!! Zase se na nás neřítí nic originálního, ale většina věcí ve filmu funguje bez problémově, ústřední dvojce k sobě bezvadně pasuje a malinu Diaz dostat neměla, hraje přesně tak, jak bych já po ní chtěl aby v tomto filmu hrála!! Kutcher je absolutně v pohodě a podává snad jeden ze svých nejsnesitelnějších výkonů:)!! Pokud chcete vidět Cameron i v naprosté fyzické formě neváhejte a film v klidu pusťte! Jednou větou: Jsem vdaná, nejsem vdaná, co ten prsten znamená, třeba je to jenom sen, co v alkoholu proplul ven!! ()

BoncheR

Neoriginálny nápad, neoriginálne spracovanie, neoriginálne dialógy a neoriginálny koniec. Prečo teda 4 * keď celý film je úplne priemerný a ničím výnimočný? No...priznávam že to ukazuje že nemám vkus keď takto dobre hodnotím tento film, ale predsa len sa mi zdala väčšina vtipov vtipná a len zopár dialógov ktoré boli zrelé na odpad. Koniec koncov, keď veľa nečakáte, veľa nedostanete. Musíte sa na takéto filmy pozerať z nadhľadom. ()

Santa666

Další z řady komedií, které staví svůj příběh na jednom, co možná nejpitomějším, nápadu a vyplňuje děj mezi body A a B náhodnými vtipy a nepřatélstvím mezi oběma hlavními hrdiny. Původně jsem chtěl dát tři hvězdy, ale zpětně mi dojem z filmu kazí hlavní duo, které opravdu nemusím... ()

Hnedoocko

Není to bůhvíjaké filmové dílo, ale na ty dva se zkrátka dobře dívá, jako herecký pár se k sobě moc hodí a kromě vtipných scén film i mile pohladil na duši jak jinak, než happyendem :). ()

lennyd

Jack (Ashton Kutcher) je vyhozen z práce - a jeho kámoš jej přemluví, aby se jel odreagovat do Las Vegas. Joy (Cameron Diaz) se těsně před svatbou rozejde se svým přítelem, a její nejlepší kamarádka ji navrhne výlet .. kam jinam než do Las Vegas. A když se po divoké noční jízdě Joy a Jack probudí ve společné posteli, zjistí ... že jsou manželé. Po divoké hádce se rozhodnou s neuváženým rozhodnutím rychle skončit - ale když zjistí, že společně vyhráli 3 miliony dolarů, nebude to tak jednoduché. Zvlášť když u rozvodového stání narazí na soudce, velkého zastánce manželství a rodiny ... I když nemůžu říct že bych se nebavil, rozhodně to nebyl žádný velký odvaz. Svůj podíl na tom má i Ashton Kutcher, kterého moc nemusím (i když zde působil docela vtipně), ale hlavně Cameron Diaz, kterou prostě nesnáším, a ani tímto filmem si to u mne moc nevyžehlila. Chování Jacka určitě není nikterak sympatické, ale s takovou megerou jsem se mu ale vůbec nedivil :)) . Sice už od prvních chvil lze tušit jak celý film dopadne, ale to už je holt úděl romantických komedií se dvěma známými tváři v hlavních rolích... ()

terunka003

Vtipne,manzelske,sympaticke,krasne americky sladke x podruhe uz to asi videt neni treba. Proste sobotni oddychovka. Par vtipku tam bylo, jak to vsechno bude a dopadne je jasny hned od zacatku, ale i presto to na zabaveni staci. ..Cameron by mela prestat tolik cvicit.. ()

Pavlínka9

Hodně předvídatelný film, ale proč ne? :) Označení komedie sedí, jelikož jsem se opravdu bavila a to bylo pro mě to hlavní :) Dvojice Ashton a Cameron k sobě skvěle pasuje ;) ()

VasaX

Další z řady ne moc nápaditých ale jinak zábavných romantických komedií. Tahle není špatná, ale není ani bůh ví jak dobrá. Celkem optřepaná zapletka se stejně otřepaným happy endem. Ale já mám rád romantické komedie. Neslibuji si od nich "filmový orgasmus", ale v naprosté většině případů se u nich nenudím a příjemně strávím čas. některé jsou horší a za týden si na ně ani nevzpomenu, některé (jako třeba Elizabethtown, nevím proč) ve mně zůstanou ještě hodně dlouho. What Happens... je spíše z prvního soudku a obecně Cameron Diaz moc nemusím, ale bavil jsem se a nenudil, a to se v tomhle případě hodně počíta. Určitě tři hvězdičky. ()