poster

Run! Bitch Run!

Thriller / Horor

USA, 2009, 90 min

Režie:

Joseph Guzman
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pekisan
  **

  Urcite kvality sa mu upriet nedaju. Teda ak sa rozpravame v ramci zanru. Co to vsetko dobre zabija je tempo, ktore mi pripomina poslednu polhodinu v praci. V piatok. Pred predlzenym vikendom. Zbytocne, nasilu zasadene sceny, ktore len vyplnaju cas tomu tiez velmi nepridali. Plus je urcite zaverecny masaker a hlavna slecna, ktora sa musela vela modlit, ze jej taka kvalita narastla. Skoda, ze neni ani uvedena medzi ucinkujucimi.(20.7.2014)

 • darkrobyk
  ****

  ,,Marlo, už zas?!" Naporcovat, zabalit a vyhodit. Klasický příběh křivdy a pomsty ovšem v humorné rovině. Proč není u žánru komedie? Dvě mladé slepice prodávají Bible. Prodávají je v místech, kde Bůh momentálně není, a k tomu se chovají tak, že zaslouží zaříznout. Lehké sado/maso plné nahoty (i když ne každá ňadra za to stojí) a sem tam nějakého cákance je doprovázeno skvělou muzikou, která si zaslouží velkou hvězdu (i když máte pocit, že jste to všechno už slyšeli, ale k obrazu sedne jak zadek na hrnec). Jak se nakonec ukáže, tvrďák Lobo má nejradši anál, a zdravotní sestřička mu ho proto ráda poskytne. Za něj a za konec určitě hvězdy dvě. Jistě, mohlo to být drsnější, občas se tempo nepříjemně zpomalí, ale celkově hezké. Vidím to na slušivé 4*...(12.5.2013)

 • Junys
  odpad!

  Dvě studentky katolické školy prodávají bible. Na jedno doporučení se vydají do vedlejšího městečka, kde si myslí že to bude lepší. Jenže vše se mění když v nesprávnou chvíli klepou na špatné dveře. - Vykuř mi prstíky... Ochutnej... Kozy sem kozy tam... První co mě vadilo už od začátku je ta odporná hudba na pozadí.. Dál si myslím že film je o tom ukázat co nejvíc koz od malých až po svěšený patnáctky... Nevěděl jsem jestli se smát neb brečet protože to bylo fakt strašný. Po celou dobu nuda, napětí na úrovni 0. Dlouho jsem neviděl takovou blbost.(3.2.2017)

 • rollman1
  ***

  Další Rape and revenge pojat takovým tím Grindhouse stylem. Jo, první hodinka byla fajn, Teror, hlášky a špína všude kam se podíváš. Od chvíle kdy sestřička sejme prvního mě to už ale nebralo a film se ke konci děsně táhnul. Zkouknout se to dá, nechybí ani hezké slečny a jejich obnažená těla. Celkově hezký průměr.(14.3.2014)

 • playboxguest
  ***

  Tak kdo tady vlastně koho opíchal!? :-) Narozdíl od většiny zdejších podhodnotičů jsem trailer doposud neviděla (dám si ho po dopsání komentu), takže mi ten film zas tak vopruzovej nepřipadal, prostě solidní grindhouse, který nepřináší nic nového, ale má všechno, co se mi na pokleslých filmech líbí. Prostě stojí za prd. V tom dobrém smyslu slova. Když ale vezmu v potaz Guzmana, udělaly na mě jeho Jepťandy s velkejma kvérama daleko větší dojem. PS: tak nepovedenou (čti trapně nudnou a bez šmrncu) lesboš scénu, jako je na konci filmu, jsem snad naposledy viděla v německém péčku z 90.let...(23.2.2012)