Run! Bitch Run!

Catherine a Rebecca jsou studentky katolické školy. Chodí po domech a prodávají zboží, aby si tak vydělaly na knížky a studium. Jejich situace se stává tragickou, když zaklepou na nesprávné dveře v nesprávné lokalitě. Snímek je natočen ve stylu sedmdesátých let. (Macabarman)

Pitryx

V některých okamžicích jsem sice měl pocit, že sleduji amatérské divadlo, ale jindy to zase vcelku ušlo. Bylo to takové to „střídavě oblačno“. Snímek v mezích průměru, lehce najíždějící do Troma stylu. Pár mrtvých místeček tu je, ale několik dobrých scén taky. Dost se mi líbila i hudební stránka. Prostě dalo se na dívat. 20150111 8159/8603 ()

Hemlock

Tradiční, málomluvná a hlavně romantická podívaná. Opravdu nechápu, že mi tato úchylárna tak dlouho unikala - syrově libová zvrácenost ve stylu grindhouse a za mě jasný čtverec!!! ()

maldoror16

Hodně nenáročný a lalciný rape & revenge tribute se syrovým a špinavým retro-lookem a se snahou o velkou nadsázku, který žel většinu času není moc vtipný, zato je dost plytký, povrchní (o nějaké "filmařině" ani nemá moc cenu mluvit) a až moc často jen nudí... Na poměry exploitationů posledních let je to, byť se snaží ubírat svou cestou, dost slabé a podprůměrné po všech stránkách...nicméně za shlédnutí to pro stálo a nelituju, prostě nic víc než jednohubka... Trailer je dokonalý, velmi chutný a moc, moc povedený, za ten tleskám nadšením. Jinak tak 20%. ()

Prochy84

Jedno je nad slunce jasnější, dobrý exploitation se neudělá pouze pomocí kouzelných slůvek fuck, bitch a shit a pomocí pár výstřelů z brokovnice, okořeněných tvrďáckým výrazem hlavního záporáka, jehož obočí se drsně hýbe po vzoru samotného pana Eastwooda. Jednou větou je to nesympatická banda neherců v nesympatickém filmu. A to i přes hodně kvalitní, svižný a padnoucí soundtrack, který je na filmu nejlepší a jediný stojí za zmínku.1,5*. ()

Sefik odpad!

Asi jsem si vybral špatný den. Anebo špatný film... Po nudném úvodu, kdy 2 naivky prodávají kdesi v doporučeném zapadákově náboženské materiály, následuje ukázka zábavy několika místních pošuků, kteří milují hru na "když tě chytím tak tě opíchám". Není pro ně problém rozřezat mrtvolu malou pilkou ani souložit několikrát za sebou. A je jedno, jestli milenka chce nebo ne anebo je živá či mrtvá. Když je jedna z úvodních hrdinek zabita a druhá po prohrané hře znásilněna, následuje logicky hra zvaná pomsta. Z panenského andílka se stává neúprosný zabiják, před kterým se žádný zlosyn neschová... Já jsem bohužel přežil a neusnul :-( Neoriginální, nudné, částečně vykradený starý, poctivý I spit on your grave. ()

wowylgu313

Komplikovaná situace toto... I přesto že jsem si nechal pár dnů rezervu na rozmýšlení jsem nedošel ke stabilnímu závěru. Nevím no ... Dávám 40% ... Jenže, ale, asi, možná ... Nemám nic proti stylu sedmdesátých let, možná se to tam i hodilo ... Dokonce i ta "zvrácenost" nebyla úplně nejhorší i přesto že kdyby reálně bylo víc přitlačeno na "pilu" bylo by to rozhodně lepší... Pro někoho moc, pro mě osobně to byla procházka růžovým sadem. To samé ohledně veškerých sexuálních scén, prostě to samé, přidat, drtit víc prostě! ... Příběh, tuctový. Nízké hodnocení dávám hlavně kvůli tomu že kdyby tady někdo pořádně serval ten ksicht z obličeje bylo by to krásné průměrné dílo.... Na tuto scénu super obsazení a příště né víc ale líp. ;-) ()

Proditor

Zklamání, nebýt závěrečných zhruba 25 minut dal bych filmu ještě nižší hodnocení. U Bitch Slap jsem se bavil mnohem víc. ()

MFZB

A zase raz som sa dostal ku môjmu obľúbenému subžánru Rape & Revenge. Síce v tomto prípade nešlo o nejaký extra kvalitný film, ale pozeraľo sa naň dobre, to sa musí nechať. Filmík nebol braný až tak smrteľne vážne, ale trocha skôr s nadhľadom, len škoda, že niektoré časti neboli dotiahnuté až do konca, napríklad časť Revnge bola pomerne odfláknutá, tam kebyže sa trocha niečo poriešilo, tak je z tohto celkom slušný krváčik. Nebol film dvakrát zaujímavý, prakticky ničím, ale dobre sa naň pozeralo fakt, a najviac čo ma asi jebalo vo filme bola tá jazzová, či aká to bola hudba...Celkovo 3* hviezdy za film, ale tú štvrtú dávam za to, že je to Rape & Revenge a tých filmov je pomerne málo a tak poteší každý nový prírastok do tejto konkrétnej rodiny. Už si brúsim zuby na Nude Nuns with Big Guns... ()

Karel69

První polovina porno, druhá polovina Kill Bill a celej dej naprosto stejnej jako The last house on the left, ale dívat se na to dalo. ()

Crackangel

Těžko tenhle film hodnotit o to hůř jako horor, ale jako komedie rozhodně stojí za to. Prostě klasické béčko ala 70. léta. ()

Trescha

Rozhodně to nenudí. Grindhouseovská blbinka,která se na svůj subžánr bere příliš vážně(bohužel). Dal bych dvě,ale ty kozičky které tam Cheryl vystavuje si hvězdu navrch zaslouží!;-) ()

Pythonator

Taková milá kravina a pocta sedmdesátkovým exploitation sračkám. V mnohém je to lepší než Tarantinovo ukecané Auto zabiják, ale na druhou stranu je to jen blbé vulgární porno pro úchyly. Natočeno je to ovšem dobře a člověk se u toho pobaví. Nějaký ten psychopat u toho nepochybně i dobře pohoní. Koz je tam hromada, ale bohužel jsem zaznamenal jen jedny opravdu pěkné a to až někde u konce ve vedlejší roli. Takže čtyři hvězdičky nee. U koz nezáleží na kvantitě, nýbrž na kvalitě a já si na přerostlé věšáky nepotrpím. Ovšem oceňuji perfektní kytarovou hudbu. Ta tomu dodala tu správnou atmosféru. ()

JAzzeURo

Dobře natočené Béčko, jenž je směskou nechutných scén a obnažených ňader. Ale jinak působil film celkem celistvě. ()

Kaylar

V rámci subžánru rape and revenge bych snímek hodnotila mírně nadprůměrně. Určitě není nudný a zvrhlý divák si přijde na své. Líbí se mi styl, kterým je film natočen a působivá pro mě byla i letní atmosféra, která je zde doslova cítit. V některých filmech tohoto typu jsou mi hlavní postavy někdy i vcelku lhostejné, v tomto filmu jsem ale tu dívčinu opravdu litovala... Po vizuální stránce jí sestřičkovský úbor ve druhé části filmu velice slušel a to, jak se vypořádala s vykonavateli svého zprznění, bylo motivováno asi nejen pomstou samotnou, ale i z pocitu beznaděje do té doby nevinné dívky. Nicméně nemohu dát vyšší hodnocení, protože mi ve filmu "něco" přece jen chybělo... ale milovníkům žánru určitě doporučuji. ()

Jarsey

Rape-revenge film, který splňuje kritéria pro tento žánr (což není nic moc těžkého). Stejně jako u ostatních podobně laděných snímků i zde je nouze o napětí, protože všichni víme, jak to nakonec dopadne. Tak snad jen člověk čeká, jakým způsobem ten dotyčný zemře. Jednu hvězdičku dávám za výkon hlavní hrdinky, především se jí podařilo celkem slušně zahrát hrůzu a strach na začátku. ()