Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)

Jenn

Chvilku mě to nudilo, pak sem se zase strachy skoro podělala a na konci se málem zadusila vzteky. Takový pěkný film na večer. Proč ne. ()

Kassandra

Proboha... Fakt jsem se snažila dát tomu šanci, ale to bylo tak neskutečně trapný!!! :D 1* za to, že jsem se fakt zasmála. Jinak škoda, příběh celkem fajn a dalo by se z toho vytěžit daleko víc, ale ty efekty to totálně zkazily. Jako pardon, ale útočící kapesník? Nějaký hnusný sliz a červi, toho se mám jako bát? :D ()

FILMOVKA

Dobré lekačky, ale byly chvíle, kdy jsem si říkal, jestli to není myšlené trochu i jako komedie. Během několika okamžicích jsem se opravdu zasmál ve vážných situacích. Ale bavilo mě to a mou pozornost si to udrželo. ()

johnnie78

Mě to bavilo. Strašidelné tak akorát (navodit docela děsivou atmosféru Raimi vážně umí), a do toho to bylo řádně úchylné, jak u něj bývá zvykem. Řemeslně velmi dobře odvedená práce, film má spád, nenudí. Justin Long by tedy měl zůstat u romantických komedií. SPOILER A kvůli scéně s kotětem jsem tý krávě vážně přál, aby chcípla mimořádně bolestivou smrtí, což se zaplať Satan podařilo! ()

Trilobajt

Pro mě zcela obyčejný průměr. Zdá se mi, že hororoví fandové se trochu připosrali, když našli pod filmem podepsaného S. Raimiho a neodvážili se hodnotit objektivně, neboť od Raimiho průměrné filmy asi neexistují. Ale každopádně každý má právo na svůj názor a já ten svůj projevil teď.... ()

Kontryhelka

Strašně jsem se bála a nechtěla bych být v kůži tý holky. Ta bába co jí strašila byla děsná a byla fakt všude a pořád. Dlouho jsem neviděla tak příšerný horor,kdy jsem se opravdu bála i dlouho po zhlédnutí. Jinak pěkně zpracované, výborně zvládnuté po všech stránkách. O napětí a strach fakt nouze nebyla. ()

fooggyy7

Krom počítačových efektů nebylo na tom filmu nic zajímavého. Ten film neměl v podstatě žádný děj, jen tzv. "strašidelné" výjevy a kvůli tomu nebudu přeci dávat filmu 5 hvězdiček. Zkrátka film pro nemyslící primitivy. To si pustím rači nějakého Marvana ()

Brenda.Ch

No páni, na čtyři hvězdy mi to přijde slabší, ale tři si plně zaslouží, i tři a půl. Střídaly se tam okamžiky nesmyslných stínů a navozování hrůzy za každou cenu a okamžiky výjimečné, plné hororového mistrovství a tak akorátní porce hnusu ... no, možná i trochu ta porce občas přetekla .. Výběr herců nic moc, příběh tak trochu "sterilní", myslím tím jednoduchý a jasně od začátku nasměrovaný, vztahy mezi postavami příliš fádní. Ale některé hororové scény, akt vymítání a úžasný závěr to celkem obstojně obohatily. Silně koukatelné. ()

Emperor1

Mám rád horory a mám také rád komedie. Nemám ale rád, když se tyhle konkrétní dva žánry míchají dohromady. Je to jako jíst steak a přikusovat k tomu cukrovou vatu. Dokážu ocenit vtip a nadsázku tohoto snímku (zejména konec mě pobavil), ale od hororu/thrilleru skutečně očekávám něco jiného. Takže tento film hodnotím nikoli jako horor, nýbrž jako lehce nadprůměrnou komedii s hororovými prvky. Prostě typický Raimi. ()

Holly_Molly odpad!

Strašně debilní postavy (s překvapivou výjimkou Longa), tuna trapnejch prvoplánovejch lekaček a otřesný CGI v mrdkóznim pseudohororu co nefunguje ani jako parodie a dokáže vyděsit max někoho komu ještě nebylo 12 :-) ()

TheHulk

4 hvězdy protože tenhle horror je absolutně skvělá komedie :D hodně jsem se nasmál. Jak dialogy tak akce jsou vtipný. ()

WHMMD

S nadhľadom natočený horor, u ktorého sa budete báť ale aj pukať smiechom. Niektoré scény sú naozaj nezabudnuteľné (velkopopovický kozel). Sam Raimi je jednoznačný filmový kráľ leta 2009. ()

Rouzilka

Řekla bych hororová komedie. Tvůrcům opravdu nechyběl smysl pro humor. Humorné scény jako například scéna se starou cikánkou, která Christine napadne v autě, vyletí jí zuby z pusy a celou jí oslintá nebo když se jí v dortě objeví oko, které propíchne a ono potom hýbe s vidličkou na napínavosti nepřidávají. Možná tu bylo až moc lekavých scén, ale když berete film s trochou nadsázky je dobře spracovaný. ()

CuriousGuy

Budu možná někdo z hodně mála lidí, kdo tomuto filmu dávají nízká hodnocení, ale to je jen z toho důvodu, že až na pár lekaček tu není nic moc zajímavého. Sam Raimi mě po Evil Dead celkem zklamal, ale i přes to je to jeden z těch lepších hororů, které můžete v dnešní době vidět. ()

Lukaaasek

Nijak vyjímečný záčatek již brzo nahrazuje vydatná hororová atmosféra, která vás udrží zaraženého v sedačce až do posledních minut filmu. Co se týče občasných komediálních vsuvek (tančící démon, mluvící kozlík, kočička, orální fisting, kovadlina): v první chvíli mi přišly trošku rušivé, až na obtíž, posléze se však ukázalo, že se jedná o milé odlehčující okamžiky, které nakonec divák vskutku ocení a kdyby záleželo na mně, určitě bych je z filmu nevystřihnul. I přes poměrně předvidatelný závěr (respektive moment, kdy dojde k záměně tolik důležitých obálek) se jedná o výborný hororový snímek, z mého pohledu nejlepší v období několika posledních let. A taky jediný snímek vůbec, u kterého mi v kině stály schlupy na rukou =) ()

epsyn5

Momenty strachu střídají momenty smíchu. Příběh má hlavu a patu a nic výrazného mu nechybí. Nejlepší horor za posledních 5 let ;-) ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (více)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)