Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radiq
  *

  Hej nuda jak pruda. Nechápu to vysokohodnocení. Předně mě tam sralo to okecávání boha a kraviny kolem. V těch černoších jsem měl první polovinu filmu zmatek, že jsem nevěděl, kterej je kterej (kromě čoko obra, kterej ale zase byl krajně nesympatickej a pěkně blbej). A už jenom to, že to nebylo podle skutečné události, se na mým hodnocení podepsalo tučným odpočtem. A co měl být vlastně ten zázrak?(13.4.2009)

 • Lottr
  *****

  Tak tohle byl sakra dobrej film. Spike lee se drží svých tradičních témat, jako jsou rasismus, sociální rozdíly a život na pokraji společnosti. A vše okořenil výborným propracováním postav, sílou v komorních scénách, stejně jako v těch akčních. Tentokrát však příběh zasadil do okupované Itálie během druhé světové války, a vytvořil tak velice silné, dojemné a pro mě asi nezapomenutelné válečné drama s několika velmi drsnými scénami. Začátek se může zdát poněkud zdlouhavý, ale na to, co se odehrává ve druhé půlce se rozhodně vyplatí počkat.(6.8.2014)

 • SLOTH
  ***

  nejsem rasista to ne ale když černošský režisér natočí film o černošské jednotce a ze všech bílej udělá potencionální svině tak mě to trochu štve jinak černochy mám rádé to é nže ne jako malý jsem chtěl být černoch protože jim všechno sluší... no ale zpět k filmu filmařina odvedena dobře ale na můj vkus poněkud dlouhe a člověk si musí po konci přetočit na začátek aby mu vlastně došlo koho to v první minutě zastřelil... jo a je to spoiler tak to nečtěte:)(4.5.2009)

 • Thomassi
  ***

  Buffalo Soldiers je tak trochu zvláštní válečný film. Ono se spíše jedná o příběh čtyř černošských vojáků a zaměřuje se na jejich charaktery. Je to vyprávění, které se na začátku a na konci odehrává v současnosti a většinová část filmu pak v roce 1944 v Toskánsku v Itálii. Nebudu se vymlouvat, ale já jsem čekal více válčení. Místo toho jsem se dočkal málo bojových scén, i když ty byly dobré, ale hlavně pohled do duší samotných vojáků a lidí kolem nich. Neříkám, že jen proto, že tam není válečná vřava, je to špatný snímek. On je celkem povedený a emotivný příběh, ale je strááášně dlouhý. A protože je dlouhý, jsou tam hluchý a nudný pasáže. A to je hlavní důvod, který mě utvrzuje v tom, že tomu dám jen průměr. Kdyby tam bylo o 30 minut míň keců, bylo by to mnohem lepší a pro diváka ne tak vleklý. Ale to je pouze můj názor. Jinak herci jsou výborní, hlavně ten malý Angelo, který na to, kolik mu je let, má v sobě výtečný herecký talent. Jak říkám, film to není k zahození, ale časově náročný.(13.3.2011)

 • mm13
  ***

  Dá sa vytušiť, čo chcel Spike Lee natočiť, no nenatočil to. Problémový je už samotný príbeh z Talianska, vďaka poetickej rovine a sympaťákovi v hlavnej chlapčenskej úlohe sa však pozerá príjemne. Čo nechápem je rámovanie príbehu americkou story, ktorá začína ako krimi dráma, pokračuje ako komédia a končí ako ten najodpornejší (a najpredvídateľnejší) doják. Uniká mi zmysel? [50%](3.3.2011)

 • - Původně byl do snímku obsazen Wesley Snipes. Natáčení ale musel opustit kvůli problémům spojeným s daňovým únikem. (oje)

 • - Natáčelo se v italském Toskánsku a také v Římě. Dále se natáčelo v americkém New Yorku. (Terva)

 • - Do jedné z rolí se počítalo také s Naomi Campbell. Natáčení se ale nezůčastnila z důvodu účasti na dalších projektech. (oje)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace